Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.201.171
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni C4 VTS fino izgleda za auto koje je izašlo 2004 godine, jedino mi interijer ne sjeda nešto.

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Predator003 kaže...
Karlek_19 kaže...

 Plis, samo nemoj stražnji kraj slikat..

oh the irony

 Kakva ironija? Ozbiljno mislim.. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mate213 kaže...
Preporuka zimskih guma do nekih 1500-1800kn, za naravno sve 4...
185 55 15

 

Za tu lovu bi ja isao na Savu koja je oko 400kn komad i mir. Ionako je 90% vozaca u HR na Savi pa voze.

Ja sam uz auto koji sam uzeo dobio komplet felge i zimske gume Sava S3+ i bas me zanima kak ce se ponasat u odnosu na Goodyear koji sam dosad vozio.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hvala, ali nebi savu.. Kakva je nokian? Nasao sam neke za malo vise od 400kn komad... toyo? Ove bolje su preko 500kn vec pa mi je ipak malo puno...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mate213 kaže...
Preporuka zimskih guma do nekih 1500-1800kn, za naravno sve 4...
185 55 15

 Fulda Kristal Montero, uzeli ih prošle godine za A3 od stare i buraza, pokazala se kao odlična guma uz dobru cijenu.

 

https://www.vulkal.hr/fulda-18555-r15-kristall-montero-3-82t

 

Ili također provjereni Kleber Krisalp

 

https://www.vulkal.hr/kleber-185-55-r15-krisalp-hp3-82t

 

Ne možeš promašiti između ove dvije, iako osobno - Fulda.

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mate213 kaže...
Hvala, ali nebi savu.. Kakva je nokian? Nasao sam neke za malo vise od 400kn komad... toyo? Ove bolje su preko 500kn vec pa mi je ipak malo puno...

 WR D3 imam 4g. kod sebe, najbolja zimska koju sam imao, pogotovo po snijegu i bljuzgi. Došla je mislim prošle godine i WR D4, može vjerojatno biti samo još bolja.

In the name of tragedy...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jel može preporuka akumulatora za citroen c2 VTS?

10 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Auto za 5000-6000eura?
This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tomislavivic kaže...

jel može preporuka akumulatora za citroen c2 VTS?

 Exide Premium CarbonBoost ako ti pašu dimenzije, snagu onda sam izaberi po tvorničkom, pa možda i malo jači ako cijena nije problem

Boixus Nois PS kaže...
Auto za 5000-6000eura?

Slučajno ali - od prijatelja Leon, drugi vlasnik, prvi bila neka ženska, garažiran bio non-stop, sad ga ima mislim oko pola godine, utovario ravno 10.000kn u njega, sve potrebno i nepotrebno promijenio

 

http://www.njuskalo.hr/auti/seat-leon-1.6-oglas-23373776

 

Auto stvarno ok izgleda uživo, iznutra max očuvan, sportski sicevi, izvana isto bez greške, felge, sportski auspuh.

 

Zvrcni ga pa pogledaj ako si u ZG ili imaš nekoga, nisam plaćen da ga reklamiram ali smiješno mi je koliko je stavio u auto u pola godine uglavnom zbog svoje glave..

 

 

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovako dobrog fiću već dugo nisam vidio

 
 
 

Šteta da nije jedan od prvh modela kojima se vrata kontra otvaraju, bio bi potpuni onda

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 11:47 (1BIT).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...
tomislavivic kaže...

jel može preporuka akumulatora za citroen c2 VTS?

 Exide Premium CarbonBoost ako ti pašu dimenzije, snagu onda sam izaberi po tvorničkom, pa možda i malo jači ako cijena nije problem

Boixus Nois PS kaže...
Auto za 5000-6000eura?

Slučajno ali - od prijatelja Leon, drugi vlasnik, prvi bila neka ženska, garažiran bio non-stop, sad ga ima mislim oko pola godine, utovario ravno 10.000kn u njega, sve potrebno i nepotrebno promijenio

 

http://www.njuskalo.hr/auti/seat-leon-1.6-oglas-23373776

 

Auto stvarno ok izgleda uživo, iznutra max očuvan, sportski sicevi, izvana isto bez greške, felge, sportski auspuh.

 

Zvrcni ga pa pogledaj ako si u ZG ili imaš nekoga, nisam plaćen da ga reklamiram ali smiješno mi je koliko je stavio u auto u pola godine uglavnom zbog svoje glave..

 

 

 Imao sam priliku voziti taj Leon sa tim motorom, mrtvo puhalo, nejde nikam, još pogotovo ako se i plin upali i motor izgubi 10% snage, a benzina troši nenormalno, nisam ga mogao ispod 9 litara spustiti nikako, a vozio se ko penzioner i stime taj sa linka ima ručnu klimu, što je meni u današnje vrijeme nekako glupo uzimati, sve to stoji u auto je uloženo dosta love,  ali to je sve moje osobno mišljenje o tom autu

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 10:04 (hrčak).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Kleber je jednako sranje kao i sava, ako ne i gore.

Akumulator za c2 vts ne mora biti nista skupo i specijalno, samo uzmi isto ah i dimenzije kao original i neka ok firma, samo da nije neki srot, sve ce raditi dobro.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni zadnji kraj izgleda daleko bolje, bezvremenski je. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Prodajem 0.86 brzinu.

 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 11:45 (chutac).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nisam bas naletio da ih je netko posrao, prvi glas iskreno. Znam da su se hp2 prodavale ko lude bile.. A sad bas Sava ili gore, teško. Moj izbor bi bio Nokian za tih 450kn kom, ali nema ih u dimenziji koju treba. Onda Fulda..
In the name of tragedy...
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

save s3+ imao na cliu 175 70 13, odlicna guma, novu imao...kupio za C4 nokian A3 rabljene iz 2014, kao nove skoro, i dan danas odlicne, po snijegu i bljuzgi, kisi, nezaustavljive...iskljucis ESP i lijepo ide bez beda...

 

preporuka fulda, cijenom kostaju manje od razvikanijih, a jako su dobre...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nista, vidjet cu onda nokian ak nadem tu dimenziju ili fuldu.. ljetne imam 195 50 15, al bi radije ovu drugu dimenziju za zimske, i jeftinije dodu koliko sam nabrzinu gledao..
A savu je tata prije uvijek kupovao i po kisi bi mi bila losa jako..ne znam jel do mene to ili je stvarno tak losa...za snijeg nemam primjedbi, super su bile, al velim, kisa lose...
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mate213 kaže...
Hvala, ali nebi savu.. Kakva je nokian? Nasao sam neke za malo vise od 400kn komad... toyo? Ove bolje su preko 500kn vec pa mi je ipak malo puno...

 

Nokian radi vrlo dobre gume, pogotovo zimske. Samo ne znam di si ih nasao za 400tinjak kn u toj dimenziji.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
E sad bas trazim i ne mogu nac, moguce da sam gledao onda drugu dimenziju pa pobrkao..
Sad sam nasao fuldu pa cu nju na kraju kupit.. samo gledam dali da uzmem 195 50 ili 185 55 kakve sad imam na celicnim felgama... ne znam na sto moram paziti, da nebi guma bila mozda presiroka za tu felgu ili nesto?
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sto sira guma to bolje drzi cestu, trebala bih 195 pasati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 14:50 (ivanzu).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

save s3+ imao na cliu 175 70 13, odlicna guma, novu imao...kupio za C4 nokian A3 rabljene iz 2014, kao nove skoro, i dan danas odlicne, po snijegu i bljuzgi, kisi, nezaustavljive...iskljucis ESP i lijepo ide bez beda...

 

preporuka fulda, cijenom kostaju manje od razvikanijih, a jako su dobre...

 Sava s3 odlicna guma? Imam na svojem autu zimsku 205/55r16 sava eskimo HP. Kupio sam ih nove prosle zime i guma je najveci skart kojo sam imao. Posto sam ih platio odvozit cu ih ovu zimu i zdravo.

tam guma je solidna samo kad ima snijega na cesti. Po kisi je katastrofa. Jednostavno nevjerojatno koliko je losa. 

Moj savjet je kupit nesto drugo.

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Sto sira guma to bolje drzi cestu, trebala bih 195 pasati.

 

Po kisi i prvenstveno snijegu bas i nije tako.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
ivanzu kaže...

Sto sira guma to bolje drzi cestu, trebala bih 195 pasati.

 

Po kisi i prvenstveno snijegu bas i nije tako.

 Da, po snijegu što uža guma, to bolja, jer ako je preširoka, neće "propast" do asfalta, pa neće imat gripa i samo će šlajdart na mjestu...

 
 
 
 
 
 

Iz istog razloga eskimi na obući nose ove "rekete" jer imaju veliku površinu koja ih drži na površini, bez njih sa običnom obučom koja je uska propadaju kroz snijeg...

 

E sad...

Druga stvar je što je kod nas tjedan dana snijega i 5 mjeseci kiše...

Za malo bolji auto, ja bi osobno gledao samo da guma ima ocijenu A na kiši ili barem B, za ove male gradske je i sava dobra...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 16:40 (1BIT).
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

ako razbijete auto tokom testne voznje, jestel duzni kupit doticno?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-impreza-2.5-wrx-sti-turbo-oglas-20463482

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kako moze 185 55 biti jeftinija od 195 50? imali smo na C2 oem dimenziju 185 55, stara je kupovala gume 2x i onda kad sam joj pokusavao staviti u glavu da je 195 masu jeftinija (red velicine 200kn po gumi) onda je napokon presla na tu dimenziju...da se mene pitalo, da je bio moj auto sjele bi odavno 205 40 17, al ok...

 

btw kad smo kod C2, isprobano je davno 18ka na C2 i super stoji, 225 40 18 :)

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ne, daju ti još jedan da i njega razbiješ.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...

ako razbijete auto tokom testne voznje, jestel duzni kupit doticno?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-impreza-2.5-wrx-sti-turbo-oglas-20463482

 

 

 

Ljubav na prvi pogled. 

Samo ove naljepnice, hmmmm...

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...

ako razbijete auto tokom testne voznje, jestel duzni kupit doticno?

 

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-impreza-2.5-wrx-sti-turbo-oglas-20463482

 

 

Skupo do boli, preskupo po mom

 

Otišao sam na mobile.de

 

upisao godinu 2005-2006, snagu koja odgovara Imprezi 185-222kW

 

začudo koliko jeftinijih auta možeš kupiti za ta novce

 

npr.

Ford Focus 2.5 ST, 221kW = 8250 Eura..kad platiš sva davanja za uvoz ispadne ohoho jeftinije od Impreze

Nissan 350Z, 206kW = 8400 Eura

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 19:05 (Ziga).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Supra atmosferka u UK kosta 3000 funti..

al kaj je da je Impreza je ipak klasa za sebe

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Focus ST nema 220kW nikako ako je tvornički.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice