Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.246.159
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cestitam,  sada brzo poskidat te seljo znacke. 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Cestitam,  sada brzo poskidat te seljo znacke. 

 jbg,nisam ja to stavio.Ali ima vanjski M paket

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
ivanzu kaže...

Cestitam,  sada brzo poskidat te seljo znacke. 

 jbg,nisam ja to stavio.Ali ima vanjski M paket

 Bude offroad isao ? 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
ivanzu kaže...

Cestitam,  sada brzo poskidat te seljo znacke. 

 jbg,nisam ja to stavio.Ali ima vanjski M paket

 Onda Ok mislio sam da je stavio M3, a ne samo M.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Odrađen mali servis (diskovi, pakne, drugo kočiono ulje), kad sam skinuo stare diskove, izmjerio sam debljinu jednog 8.6mm, drugog 8.3mm, ovaj više potrošeni disk mi je "pojeo" jednu paknu kad mi je čeljust štekala, inaće min ticknes koji preporuča proizvođać je 9mm, tako da sam ih se odavno trebao riješit, uglavnom jako sam zadovoljan, još se nisu razradile, za pakne ate piše tek nakon 200Km su one prave i počnu gristi, mada i sada dost dobro hvata, nakon tjedan dana sa mojom kilometražom bi se trebale razradit...

 

new vs old new vs old
 
lets get ready to rumble =) lets get ready to rumble =)
 
 

 

BTW:

U petak uhvatio Bonda na tajnom zadatku

 
 

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Vec neko vrijeme se zanimam za remap auta. Imam peugeota 208 1.6e hdi 92ks te mi je postao previse trom. Eh sad nisam previse upucen gdje se to u zagrebu moze odraditi i da li se isplati uopce, ali vjerujem da je moguce motor pojacati dosta jer postoje jace varijante istog 1.6 dizelskog motora, pa je rijec samo u nekoj blokadi? Ako je netko remapirao ecu, bio bih zahvalan na kojem savjetu i uputstvu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 S oba dvije strane treba pisati dot, ako ga nema niti na unutarnjoj nemoj to niti kupovati.

 

Na većini guma ja sam vidio samo sa jedne strane, ne primjeti se da je bilo sastrugano sa druge, pa vjerujem da je moguće da fabrika nije obilježila na obe strane.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
sstrmi kaže...
ivanzu kaže...

Cestitam,  sada brzo poskidat te seljo znacke. 

 jbg,nisam ja to stavio.Ali ima vanjski M paket

 Bude offroad isao ? 

 Ništa od toga,eventualno da dobijem na lotu  , pa da vidimo od čega je BMW E46 sagrađen ali do onda ništa 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Lipi je taj e46, jedino sto sam bio uvjerenja da m3 ima auspuhe i lijevo i desno? Ovo nije m3 nego samo skin, ili kako se to zove?

 

Biseksualna bijela boja :D

 

U svakome slucaju, cestitam na prinovi...nek te dugo sluzi...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 2:08 (Gorstak79).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ma nije ovo m3,daleko od toga.M3 E46 ima jedan na njušsci i ta je bio 200k

Ovaj ima samo m paket vanjski,i ako se ne varam jednu sa strane M3 oznaku koju budem maknio kad nema smisla

Nadam se da hoće,ima originalnih 269tkm i motor odlično radi,samo nastaviti servisirati i bude držao.Ti motori idu 500tkm bez problema

Moram si pod hitno naći trokraki mf volan jer onaj puno bolje izgleda

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 2:11 (sstrmi).
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

U svakom slucaju picolovac :)

 

Eventualno kad nabavis volan daj i zmigavce uklonit, ne triba ti to :D

Brajanov život
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pravim se Englez malo

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...

Pravim se Englez malo

 to si negdje jeftino dobio? ne znam jel u irskoj il britaniji imaju dost jeftine aute al jako skupa osiguranja 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
jopis kaže...

Pravim se Englez malo

 to si negdje jeftino dobio? ne znam jel u irskoj il britaniji imaju dost jeftine aute al jako skupa osiguranja 

 Long story short, skladištimo aute za jednu autokuću koja uvozi aute za hr,bih,srb,cg, a uvoz im je 90% uk, 10% njemačka, dakle, jasno je zašto auto s desnim volanom, a cijena je vrlo popularna, maltene u pol naših cijena. Sam si djelomično sve odgovorio, auti iz regije sa desnim volanom su prilično jeftiniji upravo jer ostatak 'normalnog' svijeta nije baš neki fan vožnje 'naopako'.

Mi smo se navikli, mečka je godinu dana već kod nas, uskoro će ić zamjena najvjerovatnije za nešt veće.

Cijena uvoza je ista ko i za uvoz od bilo kud, co2 je 'mjerna jedinica' :D. Doduše, za dva, tri dana posla se vrlo lako prebaci volan na pravu stranu, al smo se svi navikli vrlo brzo, pa nema smisla bacit parsto eura u prednje tapicirunge vrata, 'tablu' i letvu volana s nekog razbijenog. Ali ako bude potrebno za prodaju, napravi se i to.

Nego fascinantna mi je činjenica da od pozamašnog broja auta iz uk koji su prošli kroz ruke u ovih par godina, gume - doslovce 90% ih je na kineskim gumama, s njihovim primanjima, a mi tu strepimo kad nam netko spomene kinesku gumu... Felge su priča za sebe, koji god auto je došao iz velikog grada, felge su otucane po rubovima od rizola da je to strašno, nebitno jel auto tipa cls, ml, x5, ili astra ili golf. Užas. Nađem kasnije fotke jednog x5 sa 22" felgama koje ja ne bi doveo u takvo stanje da su 13" :/

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

zanimljivo, kolko te ispala na kraju ta mecka s uvozom? jel dizel il benzinac? 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

zanimljivo, kolko te ispala na kraju ta mecka s uvozom? jel dizel il benzinac? 

 Poslovna tajna :P Zaj. se, pa rekoh ti već ak se ne varam, u trenutku uvoza, dakle, auto+uvoz+rega, ravno pol cijene takvog istog/iste godine/opreme na njuški.

Benzinac, A150 95ks, dizel je za kamione i traktore

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Englezi su jako glup narod sto se tice odrzavanja auta tako da me i ne cudi sto vozaju na kinezima. Ceste su im katastrofa, ja iz UK ne bih auto da mi daju dzabe. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Englezi su jako glup narod sto se tice odrzavanja auta tako da me i ne cudi sto vozaju na kinezima. Ceste su im katastrofa, ja iz UK ne bih auto da mi daju dzabe. 

 Ti ne bi, netko drugo bi. Eto.

Od preko 1500 auta u dvorištu iz UK, kao i od bilo kud, iz njemačke, italije, belgije, francuske, otkud se uvozi 99% auta u hr inače, ima tip top auta, a ima i krampova, cijena uvijek odgovara stanju auta, ovakve nebuloze 'ja ne bi da je džabe' su smiješne i ograničene, generaliziranje ;)

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja bi RHD :(

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ja bi RHD :(

 

prodaj cupru, kupi iz njem R34 RHD 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
ivanzu kaže...

Englezi su jako glup narod sto se tice odrzavanja auta tako da me i ne cudi sto vozaju na kinezima. Ceste su im katastrofa, ja iz UK ne bih auto da mi daju dzabe. 

 Ti ne bi, netko drugo bi. Eto.

Od preko 1500 auta u dvorištu iz UK, kao i od bilo kud, iz njemačke, italije, belgije, francuske, otkud se uvozi 99% auta u hr inače, ima tip top auta, a ima i krampova, cijena uvijek odgovara stanju auta, ovakve nebuloze 'ja ne bi da je džabe' su smiješne i ograničene, generaliziranje ;)

 Proveo sam neko vrijeme u Engleskoj tako da dosta dobro znam kako se tamo auta održavaju, Englezi su doslovno Ameri Europe. Cijene auta su im smiješno niske s razlogom.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
jopis kaže...
ivanzu kaže...

Englezi su jako glup narod sto se tice odrzavanja auta tako da me i ne cudi sto vozaju na kinezima. Ceste su im katastrofa, ja iz UK ne bih auto da mi daju dzabe. 

 Ti ne bi, netko drugo bi. Eto.

Od preko 1500 auta u dvorištu iz UK, kao i od bilo kud, iz njemačke, italije, belgije, francuske, otkud se uvozi 99% auta u hr inače, ima tip top auta, a ima i krampova, cijena uvijek odgovara stanju auta, ovakve nebuloze 'ja ne bi da je džabe' su smiješne i ograničene, generaliziranje ;)

 Proveo sam neko vrijeme u Engleskoj tako da dosta dobro znam kako se tamo auta održavaju, Englezi su doslovno Ameri Europe. Cijene auta su im smiješno niske s razlogom.

 Generaliziraš. Točka.

Nisu svi ljudi isti. Šta, u njemačkoj, toliko hvaljenoj, nema neodržavanih auta? Ima, i previše. Isto tako ima i u uk održavanih i urednih auta. Da mi se da fotkat svaki tjedan šleper-dva auta koji dođu, da takvi generalizirajući likovi ko ti vide, al nit mi se da, nit ima smisla, forum ko forum, svatko će napisat što hoće, imalo to smisla ili ne.

 

Isto ko i ona stupidna rasprava nekidan o kilometrima na autu. Glupavo je ić uopće likovima koji nemaju bleke o autima objašnjavat što znači i kako izgleda uredno održavan auto sa 300.000 i neki razvaljeni gradski autić sa 150.000 kojem se mijenjalo ulje svake prijestupne godine i servisa nikad vidio nije dok se nešto ne raspadne...

 

Evo, 361.000, quattro, motor neotvaran, autoput više od 50% vožnje, čak je i originalni inox auspuh je još komplet gore

 

Našao i ranije spomenuti x5 i felge i gume njegove

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mogu te gume bar još ovo ljeto.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Generaliziranje najcesce potekne iz neke istine. Ja osobno od soderasa nikada ne bih kupio auto posto mi soderas zivi u ulici i redovito vidim kakve krampove uvozi pa ih kasnije samo ulicka. Meh. koji odrzava auto od moga oca redovito sklapa krampove iz uvoza, nedavno je bila insignija sa totalno slupanim prednjim dijelom koja je naravno zavrsila u prodaji kao "nikada lupano vozilo".  Kolega je kupio Clia iz 2009g. sa nekih 120k km od nekog soderasa i njemu jebena karoserija skripi, znaci ne plastika nego karoserija sto je ociti znak da je drkano po njoj, auto konstantno gubi masu na vise mjesta sto je jos jedan znak da je dirano auto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 15:00 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Generaliziranje najcesce potekne iz neke istine. Ja osobno od soderasa nikada ne bih kupio auto posto mi soderas zivi u ulici i redovito vidim kakve krampove uvozi pa ih kasnije samo ulicka. Meh. koji odrzava auto od moga oca redovito sklapa krampove iz uvoza, nedavno je bila insignija sa totalno slupanim prednjim dijelom koja je naravno zavrsila u prodaji kao "nikada lupano vozilo".  Kolega je kupio Clia iz 2009g. sa nekih 120k km od nekog soderasa i njemu jebena karoserija skripi, znaci ne plastika nego karoserija sto je ociti znak da je drkano po njoj, auto konstantno gubi masu na vise mjesta sto je jos jedan znak da je dirano auto.

 tko je soderas?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Valjda se referira na cca 90% autokuća rabljenim autima u Hr koje nemaju asfaltirana dvorišta

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne zelim javno pricati o imenima posto je malo mjesto i sve se sazna, doky je bio dobio mali info na pm prije par mj.. Taj iz ulice nije neka velika riba, uvezao je par auta, vecinom citroena. On se sa svime bavi tako da mu drugi soderasi dovoze auta na ulickivanje i manje popravke posto ima radionu, ti njihovi auti su teski krsovi udarani sa svih strana i razjebanim ovjesom. Redovito vidim da ih testira po ulici, a dime ko lokomotive kada ih stisne na hladno. U sve je to policija umjesana i sve oni znaju sta se radi. Onaj mehanicar radi za jednu vecu ribetinu koja cak i ima asfaltirano dvoriste, sve je to mafija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 15:30 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Klasika sa uvoznicima. Nije nigdje dobar auto jeftin... 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 jbg,nisam ja to stavio.Ali ima vanjski M paket

 Nije M paket. Ovo je klasični branik od coupea i cabria. Postoje M Tech I i M Tech II. LCI je imao samo M Tech II.

Nadam se da ga nisi puno platio. Meni djeluje dosta zapušteno. 

Gorstak79 kaže...

Lipi je taj e46, jedino sto sam bio uvjerenja da m3 ima auspuhe i lijevo i desno? Ovo nije m3 nego samo skin, ili kako se to zove?

 

Biseksualna bijela boja :D

 

U svakome slucaju, cestitam na prinovi...nek te dugo sluzi...

 M3 nije postojao u LCI izvedbi

M Tech I M Tech I
M Tech II M Tech II
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Kad ste već dotakli BMWa, nešto me zanima.

Koliko je zapravo BMW kao marka skuplji za održavanje od drugih auta? Recimo, sviđa mi se BMW 1 118/120i, kad god nekoga pitam, krenu priča o skupim dijelovima, skupim održavanjem i slično. Drži li to vodu? Ok, ovlašteni je vjerojatno skup, međutim, nije ni kod drugih baš jeftin.
Ništa ne ostavljam nezavrš
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice