Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.181.142
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Osim kaj se Corolla sedan kreće između 140k i 210k kn ovisno o paketu opreme. Mogao si bit malo specifičniji.

Imaš Mk7 Rabbit plus, akcijski model + se da ispregovarati nešto s obzirom da je kraj proizvodnje. 

Bolja opcija od Corolle sedana je karavan pa onda hatch. Obje verzije izgledaju bolje od sedana.

Octavia 1.5TSI. 

Suzuki je smješan. Kad sam čuo da dođe količina vozila random specifikacija pa biraj što ti je najbliže željama. Bolje da se drže proizvodnje dvokotača.

 

4 godine
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A neznam, pise od 129 za corollu sedan(osnovni model, vise od toga mi ne treba), golf je 20k skuplji sto mi je sumanuto(149k, neznam niti koji model stranica im je katastrofalna), a nije pouzdaniji auto barem po statistikama, zelim iskljucivo benzinca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 20:28 (IvanBrekalo).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zicer1101 kaže...

A veliki servis cca 180k - 200k km? Nije mi bed platiti 10k kn za veliki servis, ako znam da će poslje toga voziti još...

 Vozit ceš još toliko,ako ne i više ako održavaš redovno

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

dupli post

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 22:50 (unknown).
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

dupli post

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 22:50 (unknown).
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Moram prizndat da mi se po dizajnu ova nova Corsa jako svidja.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
unknown kaže...

Moram prizndat da mi se po dizajnu ova nova Corsa jako svidja.

 Not bad.

Još samo da se i u Opelu sjete staviti infotainment iznad ventilacije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...
unknown kaže...

Moram prizndat da mi se po dizajnu ova nova Corsa jako svidja.

 Not bad.

Još samo da se i u Opelu sjete staviti infotainment iznad ventilacije.

 To je i dobra vijest za stariji model GSi od 150 konja ce past cijena. :D
Vjerujem da cu relativno novi sa full opremom i 2 godine starosti gsi dobiti za oko 10k eura slj. godine. :D

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Corsa GSI uopce nema logike, ako se vec uzima Corsa onda se uzme OPC sa LSD-om.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Corsa GSI uopce nema logike, ako se vec uzima Corsa onda se uzme OPC sa LSD-om.

 Nazalost nema ih vise.

jedino ako si mislio GSi sa OPC opremom?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bit:

1. divio si se kako cupra se sjajila...da vidis sad nakon g.o...muka mi je...isli na neke plazice u istri po laksem makadamu, draga inzistirala, a ja pimplao 10 kmh 2km u svakom smjeru, al su me zaobilazili razni dusteri, s-cross, pa cak i kamatarke nove i passati, njemce boli kuki kad se svi voze na balonima 205 60 16...osjecao sam se nelagodno...sneak peak:

 2. ok cijena za GE, ali kad jbg postoje duplo jeftinije koje bacaju isto bijelu i jaku svjetlost...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 10:33 (RuskeGTT).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ovo pod 2. koje su to žarulje?

 

općenito, koje su dobre H4 žarulje, ne da mi se pimplati s LED konverterima...

 

dakle nekakav best buy što se tiče jačine/ugode...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Blizi mi se 300 tisuca na mom e61 520d LCI 😁

Ulozio par tisuca eu i sad je doslovno pola toga novog ali ide kao san 😁😁😁😁

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

BTW:
Friško se na podvožnjaku kod Domovinskog mosta pojavila fiksna kamera koja snima od iza, nisam ziher koja je svrha, ali na njoj piše velikim slovima philips, šta su počeli od iza snimati tablice za prebrzu vožnju, jer vidim da likovi ulijeću u podvožnjak ko Janica u cilj

 S koje strane? Ima ona kamera kad dolazis prema Zg-u, unutra u podvoznjaku, al ta kamera je tamo odavno, snima s ledja kad udjes u podvoznjak. Isao sam s malim na vjezbe 200injak puta tuda u zadnjih godinu dana, kamera je tamo otkad je otvoren taj novi dio.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MEGATAMA kaže...

Blizi mi se 300 tisuca na mom e61 520d LCI 😁

Ulozio par tisuca eu i sad je doslovno pola toga novog ali ide kao san 😁😁😁😁

 Ako su stvarni km,to je ništa.Čak i za taj 2.0

Da ne pričam šta bi bilo da je 3.0

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...
MEGATAMA kaže...

Blizi mi se 300 tisuca na mom e61 520d LCI 😁

Ulozio par tisuca eu i sad je doslovno pola toga novog ali ide kao san 😁😁😁😁

 Ako su stvarni km,to je ništa.Čak i za taj 2.0

Da ne pričam šta bi bilo da je 3.0

 Jesu,provjerili smo i u ugovoru je stavljena ta stavka.

Model je sa kraja 2009,nije uvoz jer na zivim u Berlinu i tu sam ga kupio od autokuce.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Inace cesto vidim njuskalo njuska na fejsu pa ponekad i komentiram.....

Svi auti iz uvoza kad stignu u Hr imaju 150-180 tisuca....ovdje ti "isti" auti imaju 300+ tisuca....da sam barem kupio u Hr sa manje kilometara 😨😨😨😨😨

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MEGATAMA kaže...

Inace cesto vidim njuskalo njuska na fejsu pa ponekad i komentiram.....

Svi auti iz uvoza kad stignu u Hr imaju 150-180 tisuca....ovdje ti "isti" auti imaju 300+ tisuca....da sam barem kupio u Hr sa manje kilometara 😨😨😨😨😨

 Ma to je još dobro
JA sam ukazao frendovima sljedeće
E46 vs E90

E39 vs E60 

Dvije generacije po 10 godina razlike i opet bez pretjerivanja bar 75% ima cca 220-270tkm 

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

ovo pod 2. koje su to žarulje?

 

općenito, koje su dobre H4 žarulje, ne da mi se pimplati s LED konverterima...

 

dakle nekakav best buy što se tiče jačine/ugode...

 I mene ovo zanima, ali za H7...

Pucaaaajjjj :)
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Osim kaj se Corolla sedan kreće između 140k i 210k kn ovisno o paketu opreme. Mogao si bit malo specifičniji.

Imaš Mk7 Rabbit plus, akcijski model + se da ispregovarati nešto s obzirom da je kraj proizvodnje. 

Bolja opcija od Corolle sedana je karavan pa onda hatch. Obje verzije izgledaju bolje od sedana.

Octavia 1.5TSI. 

Suzuki je smješan. Kad sam čuo da dođe količina vozila random specifikacija pa biraj što ti je najbliže željama. Bolje da se drže proizvodnje dvokotača.

 

 Usporedit unutrasnjost Corolle i Golfa je kao nebo i zemlja... Jedino radi 1.5TSI, ali Toyota nema problema s motorizacijom, tako da svakako nesto sto je 2018 izaslo, a ne 2010...

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ne bih rekao, jer cu postat predmet sprdnje...kao na drugim forumima, gdje sam hvalio te zarulje, ali ocito svi zivimo u moru para, pa mozemo kupovati osram led ili erfolg po 100 eur par...

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kakvi ste vi s ovim setovima za krpanje guma? Ja tome nekak ne vjerujem :D

 

Ali, gdje nabaviti rezervni kotač, sa cijelim setom, napravljenim baš za auto? Kod mene S-Cross.

Ebay, Aliexpress ništa

Na Njuškalu samo nešto ovakvo:

https://www.njuskalo.hr/felge-naplatci/celicne-felge-17-rupe-5x114.3-1-kom-oglas-28163270

Ali to nema onu kadicu sa svime lijepo raspoređeno, nemam pojma koliko je staro, vjerojatno se i promjer razlikuje od mojih guma..

 

EDIT: Sad to izgleda otprilike ovako. Slika s neta.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 12:29 (CyberDemonVZ).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MEGATAMA kaže...

Inace cesto vidim njuskalo njuska na fejsu pa ponekad i komentiram.....

Svi auti iz uvoza kad stignu u Hr imaju 150-180 tisuca....ovdje ti "isti" auti imaju 300+ tisuca....da sam barem kupio u Hr sa manje kilometara 😨😨😨😨😨

 Zato se uzme iz Njemacke da auto ima BMW Premium Selection certifikat i siguran si da su pravi kilometri i da je sve ok :) A nikakvi "šoderaši" i ekipa takva

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
hahhaajaads kaže...

Dobijes auto u boljem stanju, sa boljom opremom i manje km i sve to za manju cijenu...

 

Uvijetno rečeno, nisu ni u Njem. auti savršeni, a i tu ima podosta prevaranata i preprodavača auta.. i šta ako prejašeš 1000+km da bi skužio da auto nije u opisanom/željenom stanju i da ima mane koje nisi vidio na slikama?

 Zato se recimo kupi auto iz ovlastene auto kuce i da imaju certifikate i garancije, recimo das welt auto, bmw premium selection, audi plus, a i mercedes mora imati tako nesto

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ma nikad nisi siguran kad kupujes rabljeno, kakav god oni "certifikat" stavili.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Golf 4 sdi kad ga upalim da sam gas i zadimi malo crno iza, nista strasno... Jel zna tko sta bi mogao biti problem? Ujutro prvio paljenje normalno, kasnkije skoro svako tako. Tek 2 dana sam primjetio da se to desava, prije nijednom nije. Inace nije dimio nista, ulja trosi oko 2 l na mal jace od 14 000. 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BabyDriver420 kaže...
nine kaže...
hahhaajaads kaže...

Dobijes auto u boljem stanju, sa boljom opremom i manje km i sve to za manju cijenu...

 

Uvijetno rečeno, nisu ni u Njem. auti savršeni, a i tu ima podosta prevaranata i preprodavača auta.. i šta ako prejašeš 1000+km da bi skužio da auto nije u opisanom/željenom stanju i da ima mane koje nisi vidio na slikama?

 Zato se recimo kupi auto iz ovlastene auto kuce i da imaju certifikate i garancije, recimo das welt auto, bmw premium selection, audi plus, a i mercedes mora imati tako nesto

 Apsolutno nista ti to ne garantira . Da vidis kakvi im krsevi dolaze pa to dalje prodaju nebi nikad tamo ni pogledo auto a ne kupio .

A da vidite kako auti iz Njemačke izgledaju prije ciscenja  i sređivanja , isto ih nebi ni pogledali a ne kupili . 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 18:11 (Rucipe).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nul-3 kaže...

Golf 4 sdi kad ga upalim da sam gas i zadimi malo crno iza, nista strasno... Jel zna tko sta bi mogao biti problem? Ujutro prvio paljenje normalno, kasnkije skoro svako tako. Tek 2 dana sam primjetio da se to desava, prije nijednom nije. Inace nije dimio nista, ulja trosi oko 2 l na mal jace od 14 000. 

 Dizne pisaju gorivo ili solenoid kontrole protoka goriva.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 18:39 (ivanzu).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

https://www.erisinworldwide.com/home/562-erisin-es2881e-8-mercedes-benz-eclsg-class-w211-w219-car-stereo-gps-dab-android-81-wifi-bt.html
Ima netko iskustva s ugradnjom android navia u auto sa HARMON KARDON / BOSE itd ozvučenjem. Vamo piše da treba dodatni kabal za takva ozvučenja, to mi nije problem . Problem je što ne mogu shvatiti hoće mi raditi Harman Kardon nakon spajanja ili neće

Ako neće,onda necu uzimati android. Ako hoće,uzeo bi si jer je realno ovaj veliki navi malo zastario. Je da imam i DVD , 6 CD change + 1 DVD , navi , itd. Max sto je moglo biti, ali pored android stvarčice je to sve ništa

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice