Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.112
|
čitano: 13.247.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Slažem se, fućka se meni za zauzeto mjesto u garaži, nego mi je stupidno da kad ideš npr namontirati jednu dimenziju šire/uže gume, nebitno, ugl sa jako malom razlikom, moraš radit atest di ti u cvh primarno gledaju da li ti ta željena dimenzija igdje struže i zapinje, ako ne sve 5, a u realnosti se voziš na balonki koja ima veću vjerojatnost struganja jer je šira nego šta većina ljudi misli.

 

Ili ajde, neka bude i obavezan atest, neka gledaju za tu minimalnu razliku, al neka onda bude free, a ne da plaćaš za nešto što si i u praksi iskusio da ne struže, tj da paše i za što i ti i ovi šta atestiraju znaju da će proć atest (ponavljam razlika za jednu dimenziju širine gume gore/dolje je minimalna... tolka je razlika na balonkama gazne širine i stvarne širine)

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Fake_Alert kaže...

 LINK

 Evo ti jednog koji je bio u garaži dugo vremena dok nije našao kupca za 1x.xxx€

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 22:08 (ramzocro-HCR).
4 godine
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pozdrav moze neko misljenje o jednogodisnjacima s 1.0, 1.2 tsi motorima tipa skoda, ford, golf, polo i sl koji su se pokazali dobrima?! Hvala
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja ne kuzim kako netko moze pratiti ovog debila. Frajer je iritantan i koliko sam skuzio samo pljuje po Njemackim autima a udize do nebesa Japanske.

 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Zato sto prica za "njemacke" vozila koja se slazu u USA, i nisu niti blizu

kvalitete europskom pravom svabi. Ista stvar je i sa BMW-om koji se proizvodi u africi - taj ne moze biti kao njemacki nikako.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zatočen s autom u Austriji već drugi dan zbog lavina i odrona zemlje i blata. Eto što ti j je majka priroda.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 10:36 (Ziga).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lik stvarno kaka previse al ima dosta istine sto kaze za japanske aute.
Citatelju pao bi na guzicu kad bih ti rekao da je bmw iz njemačke najmanje sastavljen sa dijelovima iz njemacke, niti ga je sastavljo nijemac ;)
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

od japanaca je valjda samo mazda proizvodi aute doma, bar ove koji idu za europu.

njihova tvornica/linija u hiroshimi je duga 2km, impresivno izgleda uzivo (izvana)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Iskreno jedino i Mazda se isplati kupiti od Japanaca ako uzmemo u obzir i cijenu. :D
Lexusi su vise za elitu, tko ima novaca. Al da Najveca prednost je ta sto se radi u Japanu.
Dok ovi ostali dolaze iz meksika, amerike, juzne afrike. Kaze mi jedan Njemac da u JARu radnici (crnci) pozovu brata da dodje raditi umjesto njega, a ovi ne mogu vidjeti razliku da li je to on ili netko drugi. :D

Ali ima i smisla. barem je tako prije bilo. Ako hocu Njemacki auto zelim ga iz Njemacke. Ako hocu kinder cokoladu zelim je iz Italije ne iz Poljske ili gdje god.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

Zatočen s autom u Austriji već drugi dan zbog lavina i odrona zemlje i blata. Eto što ti j je majka priroda.

 

Da, trenutno je Salzburg i Ost-Tirol u banani sa oborinama, lavinama i klizistima,

dosta je mjesta bez struje i vode. Nadam se da ste svi zdravi, rijesit ce se. Ne mozes forsat putovanje ako nejde.

 

bik kaže...
Citatelju pao bi na guzicu kad bih ti rekao da je bmw iz njemačke najmanje sastavljen sa dijelovima iz njemacke, niti ga je sastavljo nijemac ;)

 

Znam znam, vecinom ga sastavljaju turci i jugovici, ali i oni to rade bolje od amera i meksikanaca, te svakako bolje od afrikanaca.

Al sve je to daleko od zutih - zuti (kinezi i koreanci) ce za par desetaka godina biti broj jedan.

 

nixass kaže...

od japanaca je valjda samo mazda proizvodi aute doma, bar ove koji idu za europu.

njihova tvornica/linija u hiroshimi je duga 2km, impresivno izgleda uzivo (izvana)

 

Sestica i CX-5 dobijamo djelomicno iz rusije, makar je trebala tamo produkcija biti samo za Rusiju,

ocito se dobro prodaje, pa je potraznja veca od proizvodnje.

 

Al to je tako, gleda se profit, i to svi rade. Al da, radije sam da se proizvode u EU, nego u africi, brazilu ili meksiku.

Engleska, njemacka, turska itd, sve je bolje od zimbuambue itd.

 

unknown kaže...

Lexusi su vise za elitu, tko ima novaca. Al da Najveca prednost je ta sto se radi u Japanu.
Dok ovi ostali dolaze iz meksika, amerike, juzne afrike. Kaze mi jedan Njemac da u JARu radnici (crnci) pozovu brata da dodje raditi umjesto njega, a ovi ne mogu vidjeti razliku da li je to on ili netko drugi. :D

Ali ima i smisla. barem je tako prije bilo. Ako hocu Njemacki auto zelim ga iz Njemacke. Ako hocu kinder cokoladu zelim je iz Italije ne iz Poljske ili gdje god.

 

Lexusi se rade i u kanadi - navodno su priblizno dobri kao i japanci - nekadasnja Toyotina tvornica, sada Lexus.

RX primjerice dolazi dijelom iz kanade za EU.

 

Al da, to sto si rekao - ako ikako mogu, zelim da se, bar radi provjere kvalitete, radi u zemlji od koje je i proizvodjac,

ili bar EU (bez balkanskog poluotoka, makar Fiat srbija pravi bolje 500ice od bilo kojeg meksikanera).

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 11:47 (Čitatelj).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
unknown kaže...

Iskreno jedino i Mazda se isplati kupiti od Japanaca ako uzmemo u obzir i cijenu. :D
Lexusi su vise za elitu, tko ima novaca. Al da Najveca prednost je ta sto se radi u Japanu.
Dok ovi ostali dolaze iz meksika, amerike, juzne afrike. Kaze mi jedan Njemac da u JARu radnici (crnci) pozovu brata da dodje raditi umjesto njega, a ovi ne mogu vidjeti razliku da li je to on ili netko drugi. :D

Ali ima i smisla. barem je tako prije bilo. Ako hocu Njemacki auto zelim ga iz Njemacke. Ako hocu kinder cokoladu zelim je iz Italije ne iz Poljske ili gdje god.

Niti se Mazda samo radi u Japanu niti više možeš očekivati (niti ćeš ikada moći) da njemački auto stiže iz Njemačke ili Nuttela iz Italije.

To su prošla svršena vremena.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Mazdu bih zadnju odabrao, u zadnje vrijeme su se jako pogoršali citajuci nezadovoljstvo kupaca. Top su Honda, Mitsubishi, Toyota.

Ti želiš autoktoni auto, problem je sto to odavno ne postoji a nije nijemac a ni japanac izmislio auto.. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mazda je najgora, kvari se vise od bilo kojeg europljana ili amera, valjala je dok je bila pod Fordom. Lokacija proizvodnje ima najmanje veze sa kvalitetom auta u 21st.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...

Niti se Mazda samo radi u Japanu niti više možeš očekivati (niti ćeš ikada moći) da njemački auto stiže iz Njemačke ili Nuttela iz Italije.

To su prošla svršena vremena.

 

Za Nutellu (ne Nuttelu) ti mogu reci da je originalna iz Italije, ali Nutella Austrija radi meni osobno bolju od talijanske,

a daleko bolju od njemacke i poljske Nuti kreme.

 

Zanimljiva cinjenica - Nutella Austrija je bas u Innsbrucku - proizvodi se u Italiji,

ali po receptu da bude vise maziva, jer se najvise jede sa crnim kruhom i putrom,

dok Nuti iz poljske mnogo kruca, ali se fino rastopi na vrucim palacinkama.

 

Kog briga za aute, daj mi nesto slatko

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bik kaže...

Mazdu bih zadnju odabrao, u zadnje vrijeme su se jako pogoršali citajuci nezadovoljstvo kupaca. Top su Honda, Mitsubishi, Toyota.

Ti želiš autoktoni auto, problem je sto to odavno ne postoji a nije nijemac a ni japanac izmislio auto.. 

 

Macubusi je u Renault-Nissan grupi, tako da ni on vise nije odavno japanac.

 

Jedini pravi japanac je Lexus (ako je proizveden u Japanu), i to je za nas u EU za sada to.

Makar se Civic vise nece proizvoditi u engleskoj, tako da je moguce da cemo dobiti cistog japanezera.

 

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

 

Za Nutellu (ne Nuttelu) ti mogu reci da je originalna iz Italije, ali Nutella Austrija radi meni osobno bolju od talijanske,

a daleko bolju od njemacke i poljske Nuti kreme.

...

Kog briga za aute, daj mi nesto slatko

Ti si gori od moje žene.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Mazda je najgora, kvari se vise od bilo kojeg europljana ili amera, valjala je dok je bila pod Fordom. Lokacija proizvodnje ima najmanje veze sa kvalitetom auta u 21st.

 Ovo nisam znao. govorimo o novim ili starim Mazdama?

Dobio sam dojam da je Mazda cak najdugorocniji auto iz Japana uz Toyotu lexus

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Postoji li ijedan auto a da ga netko neće nahvalit kao da je savršenstvo a drugi istovremeno popljuvat kao da je najgori krš?

 

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
bik kaže...

Mazdu bih zadnju odabrao, u zadnje vrijeme su se jako pogoršali citajuci nezadovoljstvo kupaca. Top su Honda, Mitsubishi, Toyota.

Ti želiš autoktoni auto, problem je sto to odavno ne postoji a nije nijemac a ni japanac izmislio auto.. 

 

Macubusi je u Renault-Nissan grupi, tako da ni on vise nije odavno japanac.

 

Jedini pravi japanac je Lexus (ako je proizveden u Japanu), i to je za nas u EU za sada to.

Makar se Civic vise nece proizvoditi u engleskoj, tako da je moguce da cemo dobiti cistog japanezera.

 

 

Nedavno sam ti vec odgovorio na tu netocnu tvrdnju, privatno vozim Mitsubishia pa se nekad krecem u tim krugovima ljubitelja istog :)

Znaci to je strateško partnerstvo između tih proizvođača automobila, nije tu nitko kupio Mitsubishija nego žele ujedinjenim snagama raditi.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Renault%E2%80%93Nissan%E2%80%93Mitsubishi_Alliance

 

Navodno ce djeliti neke tehnologije, trzista, nece sami sebi pravit konkurenciju.. Mitsubishi im je bitan zbog svog znanja iz polja 4x4 pogona, plugin hibrida, te americkog trzista.

Glavne Mitsubishi tvornice su jos uvijek u japanu.

 

 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
unknown kaže...

Iskreno jedino i Mazda se isplati kupiti od Japanaca ako uzmemo u obzir i cijenu. :D
Lexusi su vise za elitu, tko ima novaca. Al da Najveca prednost je ta sto se radi u Japanu.
Dok ovi ostali dolaze iz meksika, amerike, juzne afrike. Kaze mi jedan Njemac da u JARu radnici (crnci) pozovu brata da dodje raditi umjesto njega, a ovi ne mogu vidjeti razliku da li je to on ili netko drugi. :D

Ali ima i smisla. barem je tako prije bilo. Ako hocu Njemacki auto zelim ga iz Njemacke. Ako hocu kinder cokoladu zelim je iz Italije ne iz Poljske ili gdje god.

 

mazda ima vecu cijenu od toyoti

 

kao vlasnik mazde 6 (2006) najveci problem je hrdja - cijelo podvozje mi je potrunulo, boja na branicima nabubrila od hrdje, hauba ima hrdjave tockice po sebi

 

problem ocito jos nisu rijesili:

 

https://www.thetruthaboutcars.com/2017/07/mazda-seems-rust-never-sleeps/

 

https://www.thecarconnection.com/news/1123284_49k-mazda-6-sedans-recalled-over-rust-risk

 

ocito im nije nikakva prednost izrada u japanu posto ne znaju zastiti svoja vozila od hrdje - i to nove modele, ukljucujuci cx-5

 

prije bih uzeo toyotu koja je jeftinija, na glasu kao proizvodjac najpouzdanijih auta na svijetu i sa najboljom hibridnom tehnologijom motora od svih proizvodjaca (posto hibridne motore guraju jos od 90tih i imaju brdo iskustva po tom pitanju) koji trose ko upaljaci u gradskoj voznji

 

mazda od svojih tehnologija ima novi skyactive koji ce za 10g postati beskoristan sirenjem full elektricnih vozila

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 13:04 (Fanu).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Jedino kad sjednes u Mazdu, pogledaj interijer, i strateski raspored gumba i prekidaca,

i kazes "aha, ovdje je netko razmisljao", dok kod Toyote idu na onu, da je efektivnost

i usteda bitnija od dizajna i prakticnosti.

 

Primjerice - prekidac za grijanje volana, gdje bi trebao biti?

A: Na volanu

B: Na sredisnoj konzoli blizu klime i grijanja sjedala

C: Na donjoj tabli gdje su prekidaci za svjetla

 

Da, pogodio si, na C je, jer je glupo staviti taj gumb negdje

blizu, volana ili sredisnjoj konzoli, ako to nije u serijskoj opremi

od osnovnog paketa - tad bi im ostao taj gumb/prekidac neiskoristen.

 

Kod Mazde, Mercedesa, Audija ili BMW-a takvo sto ne mozes ocekivati,

jer se radi na "overdesigned" interijeru - gdje je bitnija estetika od icega.

 

Hej, mozda je to samo do mene, ali sto se Mazde tice - interijer je godinama dobro uskladjen.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Novi CX-5 je nekaj najbolje kaj sam vozio unazad par godina (a rentam aute svako malo), da mi u primisli nije njihov problematican dizelas prosli tjedan bi uzeo 3 godine staru CX-5 u mint stanju sa manje od 50k kilometara.. Ovak se moram zadovoljit sa BMW-om koji je izdao firminu tradiciju, i sam sebe izdao sa kupnjom dizelasa 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4, automatik, 179KS

Land Rover Discovery Sport 2.0 TD4, automatik, 115KS

BMW X3 xdrive18d, automatik, 190KS

BMW X3 xdrive20d, automatik, 150KS

 

 Ili ipak Mazda CX-5

5 Discovery Sport 179KS
0 Discovery Sport 150KS
13 BMW X3 190KS
1 BMW X3 150KS
5 Mazda CX-5
PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 14:23 (Ezio).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Jedino kad sjednes u Mazdu, pogledaj interijer, i strateski raspored gumba i prekidaca,

i kazes "aha, ovdje je netko razmisljao", dok kod Toyote idu na onu, da je efektivnost

i usteda bitnija od dizajna i prakticnosti.

 

Primjerice - prekidac za grijanje volana, gdje bi trebao biti?

A: Na volanu

B: Na sredisnoj konzoli blizu klime i grijanja sjedala

C: Na donjoj tabli gdje su prekidaci za svjetla

 

Da, pogodio si, na C je, jer je glupo staviti taj gumb negdje

blizu, volana ili sredisnjoj konzoli, ako to nije u serijskoj opremi

od osnovnog paketa - tad bi im ostao taj gumb/prekidac neiskoristen.

 

Kod Mazde, Mercedesa, Audija ili BMW-a takvo sto ne mozes ocekivati,

jer se radi na "overdesigned" interijeru - gdje je bitnija estetika od icega.

 

Hej, mozda je to samo do mene, ali sto se Mazde tice - interijer je godinama dobro uskladjen.

 

radije cu vozit auto koji ce mi bez problema trajati 10g nego neki koji ima bolji raspored gumba u unutrasnjosti

kod audia sigurno ima prekidaca (tj plastike izrezane da mislis da je gumb) koji ne sluze nicemu cak i u najvecem paketu opreme (cak i kod proizvodjaca kao sto je porsche u njihovom macan modelu)

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Jasno da ima, za druge regije ili nesto od cega su odustali - ali ovdje se radi i prekidacu za grijanje volana,

koji treba biti u vidjivom krugu, da pogled na cestu ostane, ako ga moram ukljuciti ili iskljuciti,

tj. da vec memorijom misica samo pruzim ruku i "okinem" ga bez gledanja.

 

Al ne, skriven je na jedno jedino mjesto, gdje se ni ne vidi od volana i koljena,

gdje se moram sagnut, izgubit pregled na promet na 2-3 sekunde, a sto je najgore,

red iznad koji je blizu i pristupacan bez gledanja - dva mjesta prazna!!!

 

E to je ono sto mrzim kod Toyote, to radi vec godinama tako,

samo da se smanje troskovi proizvodnje na ustrub funkcionalnosti i preglednosti.

 

Po meni, Ford to ima savrseno dobro rijeseno, skoro kao Mazda.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

e ako ti je jedina primjedba na toyote, pozicija gumba za grijanje volana (koji je dodatak koji u hr ima valjda 0.1% vlasnika vozila) onda mora da je to savrseno vozilo.

 

i btw placanje za grijanje volana i sjedala u mediteranskoj zemlji sa blagom klimom, u kojoj 6-7mj imas ljetne temp a ostatak vremena temp iznad 0C, mi je fascinantno trosenje novaca (opravdano jedino ako radis u gorskoj sluzbi spasavanja pa vozis po lici/kotaru svaku zimu ili ako zivis na drzavnoj sisi i trosis tudje novce ko nasi politicari)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 15:35 (Fanu).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Govorim o novim Mazdama radenih u zadnjih 5-7 godina.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fanu kaže...

e ako ti je jedina primjedba na toyote, pozicija gumba za grijanje volana (koji je dodatak koji u hr ima valjda 0.1% vlasnika vozila) onda mora da je to savrseno vozilo.

 

i btw placanje za grijanje volana i sjedala u mediteranskoj zemlji sa blagom klimom, u kojoj 6-7mj imas ljetne temp a ostatak vremena temp iznad 0C, mi je fascinantno trosenje novaca (opravdano jedino ako radis u gorskoj sluzbi spasavanja pa vozis po lici/kotaru svaku zimu ili ako zivis na drzavnoj sisi i trosis tudje novce ko nasi politicari)

 

Za sad mi je to na C-HRu najveci nedostatak. Inace, nisam nista dodatno platio, serijska oprema u C-HIC opremi.

 

Al ne, ne zivim u mediteranskoj zemlji, nego bas suprotno, u alpskoj (Tirol, Austrija), gdje je 6 mjeseci zime,

2 mjeseca proljeca, 3 mjeseca jeseni i 1 mjesec ljeta.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kupio sam conti ts860.  Danas sam bas isao pogledati koji su DOT i nema ga. Jel ima tko te gume ovdje?  Na koji nacin provjeriti? Da nije mozda sa unutarnje strane??

PSN:Tomislav025
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Kupio sam conti ts860.  Danas sam bas isao pogledati koji su DOT i nema ga. Jel ima tko te gume ovdje?  Na koji nacin provjeriti? Da nije mozda sa unutarnje strane??

 Pa pise ko i na svakoj gumi.

 

https://www.continental-tires.com/car/tires/technical-services/voluntary-exchange-programs/wintercontactts860/tireidentification

 

Druga i četvrta slika tj. "4118" tj. 41 tjedan 2018

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice