Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.234.963
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Vrh ponude su Michelin Alpin A4 i Continental Wintercontact TS850.

Nakon toga dolaze Goodyear UG8 i Dunlop Wintersport. 

 

 

 

 

16 godina
offline
Vaš Auto Snova

eh da otac ima alpinke nove na c5. veli da su super gume jedino su malo bucnije. (ovo za buku nemojte uzeti zdravo za gotovo jer mislim da su mu zadnji lageri u banani) {#}

 

no super. benzin pojeftinjuje a dizel poskupljuje. sva sreca pa da sam danas nafiljal i Forda i quada i traktora {#}{#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 19:22 (Lord_Marko).
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...

mislim da će biti continental.. malo sam googlao i uspoređivao i čine mi se kao najbolji izbor  {#}  a i nemaju pahuljice  {#}

 

@ruske

kad uzimaš polovne, onda imaš veći izbor.. možda naletiš na nešto extra jeftino a bolje od save  {#}

mislim ja sam 3 sezone vozio savulje, i super su po snjegu, ali u svemu drugome suckaju  {#}

  ja sam prosle god kupio nove S3+, super su bile, ali iskreno neda mi se opet ove godine kupovati nove za megana...

nasao sam oglas bf goodrich 4 kom 400kn, 072011 DOT, 5mm mesa (za 2 zime budu bile ok sigurno), 175 65 15 - sta kazete?

kupovao bi ili 2 gume do te cijene ili 4 ako se nadu jeftinije, kao primjer gore

vise mi se neda davati bas, za ono malo sta cu po snijegu ici...prosle zime sam se zalaufao s novim, pa su otisle sa cliom kad sam ga prodao 3mj nakon

Lord_Marko kaže...

imam ja gume rabljene ruske ak ti pasu. 225/65/r16 2xdunlop 2xuniroyal

 

  15ke mi trebaju, hvala :)

volio bi 195 50 15, ali tesko, mozda 195 55, a ako ne onda uzi i vislji profil

16 godina
offline
Vaš Auto Snova

Čovječe koliko mora ispravljati automobil volanom.... brutala

 

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

pa ti vozi po kisi tak jaki auto bez asr-a i esp-a {#}

15 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...
Lord_Marko kaže...

nekak mi je rs5 najljepsi audi koji se trenutno proizvodi

 

@nine imal sam 3d i sad imam 4d dunlopice. zvjer od guma. dobro drze cestu a ne deru se tak brzo. nisu glasne. sve u svemu super guma. ak te kaj zanima pitaj {#}

Trenutno to nije dizajn koji se proizvodi na petici, to je stariji, noviji je ovo.

auto je uzivo jos i ljepsi nego na slici, dok sam radio na benzinskoj doso je stranac s rs5, zute boje, auto je VRH.

14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...

Surfam po netu i naletim na ovaj video, @nine, sad mi je jasno zašto se pališ na kosilice {#}{#}

 

Riječ je o kosilici Honda HF2620 sa 1.0 motorom iz honde vtr firestorm sa 110Ks, maksimalna brzina od 209Km/h a ubrzanje od 0-100 za 4sec, baš bi bilo fora po gradu se provozat sa njom, onak dođeš na posao sa kosilicom{#}

EDIT: odeš na autoput sa njom i još pretićeš, da mi je vidjeti facu lika koji naplaćuje cestarinu kad mu se pojaviš{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 23:48 (1BIT).
12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

A ko je u biti taj Stig, jel zna neko njegov identitet?

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
daniel.hajdinjak666 kaže...

A ko je u biti taj Stig, jel zna neko njegov identitet?

Zna se samo da ima puno rođaka. {#}

 

 

Ova mi je epizoda jedna od jačih u Top Gearu. Pogotovo onaj crash test. Na kraju ga je testirao Stigov zeleni rođak. 

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 0:27 (dv14).
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

hansov izlet u buzetu

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

hansov izlet u buzetu

 

Zasto nije prije proklizio nego se okrenuo na dva kotaca? Tak dobar grip izmedu gume i asfalta?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
luka_cro kaže...

Zasto nije prije proklizio nego se okrenuo na dva kotaca? Tak dobar grip izmedu gume i asfalta?

Da, + što je nagib okuke pomogao, + što ga je baš zalomio kao da ide cijelim bokom u drift. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Evo jedan za Ruskea, što nije ranije vidio,ha? {#} 1500e, nema puno km, prilično sređen, bodykit,spojeli, 17 felge, napravljen servis.

Faith divides us - Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 13:34 (thedream).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
daniel.hajdinjak666 kaže...

A ko je u biti taj Stig, jel zna neko njegov identitet?

Some say that he knows only two facts about ducks and that both of them are wrong. 

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Da nije bilo gripa proklizao bi, a ovako je vjerojatno išao prebrzo da skrene, i prevelika snaga se prebacila tamo gdje nije smjela, i onda se to dogodilo. Dobro je sačuvao auto.
Optimizam je nedostatak iskustva.
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
klok kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

A ko je u biti taj Stig, jel zna neko njegov identitet?

Some say that he knows only two facts about ducks and that both of them are wrong. 

 

sjećam se jednom su digli kacigu i bio je schumacher.. ali mislim da nemaju jednu fiksnu osobu, nego radi relevantnosti usporedbi i radi fore drže vozača anonimnog.

evo još par epic quoteova: {#}

Some say that he is biologically related to all the "blue" people who appeared in The Avatar and that he is only interested in a girl if she naturally twitches like Kristen Stewart!!All we know is,he's called The Stig!!

 

Some say he naturally faces magnetic north, and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig.

 

Some say he's the main cause of global warming and his stomach is reverse engineered to make the I-Phone. all we know is he's called the stig.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

Evo jedan za Ruskea, što nije ranije vidio,ha? {#} 1500e, nema puno km, prilično sređen, bodykit,spojeli, 17 felge, napravljen servis.

  ne lajkam felge...a ni boja plava nije kao moja... :)

16 godina
offline
Vaš Auto Snova

varazdinci suta sam od 11 do 2-3 slobodan. pa more jedna kava ak ste za!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...
thedream kaže...

Evo jedan za Ruskea, što nije ranije vidio,ha? {#} 1500e, nema puno km, prilično sređen, bodykit,spojeli, 17 felge, napravljen servis.

  ne lajkam felge...a ni boja plava nije kao moja... :)

Jebi ga sad, nije ni krov. {#} Mrakača izgleda čak i s tim felgurinama.

Faith divides us - Death unites us.
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Šta to pojeftinjuju auto osiguranja, navodno i do 23% {#}

12 godina
offline
Vaš Auto Snova

Decki, sutra u 9h dizanje. Uzimam DSLR i pravac IAA...Tako da iducih dana mozete ocekivati dosta slika {#}

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

evo piknul sam jučer 4 komada contija.. {#}

 

@1BIT

super.. taman mi rega ističe krajem 12-og mjeseca.. neka slobodno pojeftini {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2013 7:16 (nine).
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Sad nemas pahuljice ali imas dugine boje ;)
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Lord_Marko kaže...
Sad nemas pahuljice ali imas dugine boje ;)

 

{#}{#}{#} tzv. homo-gume {#} {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

Posto komad? 

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

530kn

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Isto razumna cijena.

Faith divides us - Death unites us.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

Pa bil je otkriven njegov identitet u jednoj epizodi Top Gear. To je nitko drugi nego Michael Shumacher.{#} Ne moraš vjerovat na riječ..

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

da sam išao u slo po njih uštedio bi možda 100-150kn {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

NISSAN GT-R to bum kupil. Penzići u Njemačkoj kojima odapne partner daju ga za "siću" ako je

cifra od 30,000 Eura sića. Po meni je obzirom kaj sve dobivaš tom pilom. Auto je prelijep, ima čak mjesta

za 4 osobe, permanentan pogon na sva 4, skroman V6 ( nije V12 pa niti V8) ali koji puca od snage. Tko je

vidio auto uživo on djeluje ogromno. A na Nurburgring stazi postavio bolje vrijeme od od Porschea 911 Turbo.

Vidjeli me budete uskoro na cesti relacija VŽ-ZG-OS i nazad. A možda i ne jer koliko god je to strava pila za njim

se rijetko tko okrene. Samo oni koji znaju što upravo prolazi kraj njih. Jer auto je cool decentan iako ima 1740 kg.

Tko je malo bolje uspoređivao GT-R sa ostalim super sport pilama jasno je da su Japanci napravili nešto kaj se

protivi zakonima fizike. Ali brojke ne griješe. Od 0-100 km/h za manje od 3 sec.- činjenica. Moj je 2014 god.

san postaje stvarnost san postaje stvarnost
GT-R 530 KS V6 GT-R 530 KS V6
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.9.2013 16:34 (keikoa).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice