Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.246.579
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 

Mene zanima a vjerujem i širu publiku kada ćeš ti kupiti Porsche Boxster konačno ??

 

 

 

Vjerovatno kada i ja - nikada. 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

pa naravno da ga nikada necu kupit,ispa sam budala sta sam i na pvu ruku cilja tako visoko :)

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nitro233 kaže...

pa naravno da ga nikada necu kupit,ispa sam budala sta sam i na pvu ruku cilja tako visoko :)

Seljak te pita koliko dugo imaš vozačku dozvolu? Voziš li ti išta? (bicikl, skuter, motor)?

PS: jesi naučio voziti traktor s prikolicom s 10 godina jer znaš djeca na selu to rade kad nema tko upravljat istim...

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 14:23 (Ziga).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
Nitro233 kaže...

pa naravno da ga nikada necu kupit,ispa sam budala sta sam i na pvu ruku cilja tako visoko :)

Seljak te pita koliko dugo imaš vozačku dozvolu? Voziš li ti išta? (bicikl, skuter, motor)?

PS: jesi naučio voziti traktor s prikolicom s 10 godina jer znaš djeca na selu to rade kad nema tko upravljat istim...

 

 

 

 

 

samo bicikl od 700 kuna,kupljeno u robota,al nece da mi mijenja brzine neka srot kineska proizvodnja,vozacki sam polaga 2 godine predugo mi trajalo pa sam na kraju odusta

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nitro233 kaže...

 

samo bicikl od 700 kuna,kupljeno u robota,al nece da mi mijenja brzine neka srot kineska proizvodnja,vozacki sam polaga 2 godine predugo mi trajalo pa sam na kraju odusta

A da si čekao onog porschea 2 godine da ti stigne, bi li onda odustao od njega i btw ne namjeravaš valjda bez vozačke upravljati vozilom ?

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Bi preporucili Peugot 307 kao prvi, tj. pocetnicki auto?

VedranL.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da, to ti je odličan auto, dapače, skoro bismo mogli reći i da nema boljeg izbora!

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nitro233 kaže...

 

 

samo bicikl od 700 kuna,kupljeno u robota,al nece da mi mijenja brzine neka srot kineska proizvodnja,vozacki sam polaga 2 godine predugo mi trajalo pa sam na kraju odusta

Ak nisi uspel u dve godine položiti vozački onda i bolje da si odustal, bolje za sve ostale.

Crkva je zlo 21. stoljeća
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Game over..

 

Stg2+

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Da, to ti je odličan auto, dapače, skoro bismo mogli reći i da nema boljeg izbora!

Sarkazam ili ? {#}

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Sarkazam ili ? {#}

Ovisi koga pitaš{#}

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Par pitanja vezanih uz e30.

Jel netko zna kolko bi kostala restauracija?
npr.auto kojem bi samo trebao ez swap (sa m40b16 na m42b18),servo,glazba,farbanje i sl. stvari?Bez vecih problema sa limarijom.

I jel itko zna kakav aktivan e30 klub na podrucju Zga?

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel zna itko kako ispitati sa multimetrom diodnu ploču (most) na alternatoru? Ili ako ima na yt neki video bilo što.

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Koji auto uzeti za nekih 1000 eura +- 250 eura?

 

Preporučite nešto, da nije nikakav tuning. čisto stock auto za točit i održavat čim jeftiniji a da opet izgleda na nešto.. znači ništa tipa Saxa, Corse, Pola....

9 Astra F ( 1.4, 1.6 ili 1.7 TD
5 Golf 3 ( 1.4,1.6, 1.9D, 1.9 TD
18 Fiat Bravo ( 1.6, 1.9 TD 100 )
2 Xsara (1.4 )
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

bravo 1.6 16v

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A što reći... {#}

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

A što reći... {#}

Ja bih mu rekao "pa se ti vozi po žutoj kretenu". Ne žalim ga uopće.... ovo mu je najskuplja vožnja po žutoj traci

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 13:14 (Ziga).
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

ahh ti vozači audija {#}

nego, nije žuta nego isprekidana bijela (dubrava skretanje prema bolnici kako mi se čini), ali očito su i znakovi tu koje je pametnjaković zaobišao pa se nasukao.. {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

ahh ti vozači audija {#}

nego, nije žuta nego isprekidana bijela (dubrava skretanje prema bolnici kako mi se čini), ali očito su i znakovi tu koje je pametnjaković zaobišao pa se nasukao.. {#}

vozio se po žutoj koja je postala bijela isprekidana zar ne?...

 

U pravu si za lokaciju.... no s obzirom da nije reagirao.... nije gledao jelte? :)

 

 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

evo konacno sam iskopal sliku. znaci moj pas s logom merca {#}

Ride or die, remember?
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 21:39 (Ziga).
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

ko ima 125k kn viska :( vtecyo

Some say that he resined a job in Rome to have a fulltime job in here in London and that all of his legs are hydraulic... all we know is, he's called the Stig. PSN :theMeanDuck
14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

 

U pravu si za lokaciju.... no s obzirom da nije reagirao.... nije gledao jelte? :)

Što nije moguće da je bio odmah iza tramvaja i namjeravao skrenuti, a znakovi stoje ovako retardirano nasred ceste, pa nije ni znao što ga čeka? 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Mitsuoka kaže...

Što nije moguće da je bio odmah iza tramvaja i namjeravao skrenuti, a znakovi stoje ovako retardirano nasred ceste, pa nije ni znao što ga čeka? 

Kako god pogledaš...moraš držati rastojanje.... moraš gledati na prometne znakove i promet oko sebe..

 

ako ne gledaš.... unfall {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

Kako god pogledaš...moraš držati rastojanje.... moraš gledati na prometne znakove i promet oko sebe..

 

ako ne gledaš.... unfall {#}

Moglo je bit svašta, nitko ovdje ne zna što se dogodilo. Brzina nije bila velika (bar koliko je ovaj uletio unutra), vjerojatno su bili jedan iza drugog kao inače na raskrižju (ili ti inače pustiš 50m ispred auta/kamiona/tramvaja koji je ispred tebe na semaforu?), a znakovi za radove su kod nas genijalno napravljeni. Ovaj znak što stoji tu sa strane sam po sebi ništa ne govori, a pitanje je ima li drugih znakova.

 

Al naravno uvijek je najlakše reć da je vozač debil, a ja ipak imam više iskustva s radnicima koji ne znaju radit svoj posao i postavit znakove kako treba.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

kako mi smiješno ovaj megane izgleda pokraj ludače, kao da ga je netko napuhao {#} tek sam po slici skužio koliko je zapravo veći i masivnije od lude.

nego kaje bilo sa novim tablicama, zar nisu već trebale biti u opticaju. baš su mi ruglo moje tablice, hoću ih zamjeniti a nikako da dođu nove.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

sta bi bilo da si ga spustio, da nije koza :P

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

sta bi bilo da si ga spustio, da nije koza :P

 

true story bro {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Klasa optimist {#}

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas slikao,predobar je {#} 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice