Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.060
|
čitano: 13.200.618
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...

Baš mi se i ne sviđaju te digitalne table, nekako mi je to bezveze ! (Ukusi su različiti) 

Slažem se u potpunosti. Samo eto, znaju biti praktične, npr. za navigaciju da ti je lakše gledati tu nego desno na armaturi.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
Penryn kaže...

...kako ide uz 2.0 biturbo traktorskih 240ks.

 

nebitno koliko brz i jak, i dalje je traktor {#}{#}

"Ti se u to ne razmeš" {#}, vrijeme je novac, a da bi što prije preorao njivu, mora bit što jači, pa nebu cijeli dan rintal, zakuhal bi. {#}

NHF dizelaši, šala mala{#}

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...
Penryn kaže...

Evo kako izgleda nova digitalna tabla u novom B8 Passatu + kako ide uz 2.0 biturbo traktorskih 240ks. Sasvim ok s obzirom na težinu od 1700kg.. pogon na sva 4 i DSG sa 7 brzina.

 

Baš mi se i ne sviđaju te digitalne table, nekako mi je to bezveze ! (Ukusi su različiti) 

Meni su ovakve ok, (dok su još uvijen na ekranu analogni instrumenti) jer se čovjek može podestiti tablu kako hoće

 

Inače, još uvijek imaš i običnu tablu s Trendlineom (i ako ne doplatiš u Comfortlineu i Highlineu, nekih 500ak€ je doplata ako se ne varam)

 

Bilo bi fora kad bi si mogli sami dizajnirati instrumente (možda netko i krene prčat po tom softwareu), složiš Alfine na ekranu {#}  http://www.autoplenum.de/Bilder/testreports/25850_1261049767520/Tacho-und-Drehzahlmesser-stecken-in-Roehren.jpg

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
o kakvim vi guzvama pricate kod zamjene na zimske gume?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Schweini7 kaže...

Da oprostite na izrazu, kakvi debili... mogu misliti kak su ostatke ulja i benzina počistili/zbrinuli kak treba... {#}

 

ja u ovom videu vidim ogromnu količinu entertainmenta {#} ovako nešto treba barem jednom u životu vidjeti IMO {#}

 

@1BIT

made my day.. tnx {#}

audi spotted in its natural habitat {#}{#}{#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 23:05 (nine).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Slika.

  

LINK 


EDIT: Zaboravio dodat: {#} 

EDIT2: @Lord_Marko, pogledaj naljepnicu na zadnjem prozoru.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 23:16 (dombak1608).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
o kakvim vi guzvama pricate kod zamjene na zimske gume?

Trebaš vidjeti redove pred vulkanizerima kad krene navala mijenjanja guma, barem ovdje u Zgu. Prošle godine kad sam išao stavljati zimulje, gdje god bih došao, bilo bi barem 20ak, ako ne i više autiju u redu za zamjenu na zimske.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dombak1608 kaže...


EDIT2: @Lord_Marko, pogledaj naljepnicu na zadnjem prozoru.

moja je bolja {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

SEDAM mjeseci čekat taj autić? Nije ono da si naručio GT3 Spec car.

Stvarno bi bio red da povećaju tvorničke kapacitete ako su toliki zahtjevi. 

 

 

Nek ti je sretno s autom i nek te služi, nema se šta drugo reć.

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...
RuskeGTT kaže...
o kakvim vi guzvama pricate kod zamjene na zimske gume?

Trebaš vidjeti redove pred vulkanizerima kad krene navala mijenjanja guma, barem ovdje u Zgu. Prošle godine kad sam išao stavljati zimulje, gdje god bih došao, bilo bi barem 20ak, ako ne i više autiju u redu za zamjenu na zimske.

ne kuzim, sta neznas sam skinuti 4 felge s gumama i staviti 4 druge?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Trebaš imati na umu da puno ljudi nema drugi set felgi, samo gume, pa onda moraju vulkanizeru. Iako mi je to bila prva investicija, drugi set alu felgi i zimske gume.

Ima i onih koji nemaju gdje promijeniti, eventualno parking pred zgradom.

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

ne kuzim, sta neznas sam skinuti 4 felge s gumama i staviti 4 druge?

 

mystik kaže...

Trebaš imati na umu da puno ljudi nema drugi set felgi, samo gume, pa onda moraju vulkanizeru. Iako mi je to bila prva investicija, drugi set alu felgi i zimske gume.

Ima i onih koji nemaju gdje promijeniti, eventualno parking pred zgradom.

 

 Kao što kaže mystik, nemam drugi set felgi, zato idem na mijenjanje. Znam, nisu za Keca skupe 4 čeličnjače, ali... s obzirom na druge brige koje imam, drugi set felgi mi ne pada na pamet do proljeća / ljeta sljedeće godine.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
o kakvim vi guzvama pricate kod zamjene na zimske gume?

Lako je kad živiš u nekom viliđu tipa Delnica, manjem gradu tipa Rijeka i okolica, ali kad si u gradu sa 700.000 ljudi, tj. gotovo milijun sa okolicom, pa te pose*e baš taj dan red od 20-30 auta prije tebe kod tog vulkanizera, pa se dotepi kod drugog, tamo isto 10-15 auta, izgubiš 2h za ništa.

 

I ne, nemam drugi set felgi i guma, 10g. držim ove felge na ljetnim/zimskim gumama, nije im ni vrag uz redovno pranje.

 

Tako da zna biti itekakva gužva, pogotovo nakon radnog vremena. Najbolje to obaviti pod nekim godišnjim, što se veli, usred podne. Jedno 2-3 godine mi se tako potrefilo, da sam baš bio na g.o., odmah gotov.

In the name of tragedy...
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Moj otac kupio drugi set felgi cim je auto dobio pa sad sami mjenjanamo . Da promjenimo i oprememo ih treba 45-1 h maksimalno . 

14 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Isplati se uzeti set felgi za zimske gume jer 2 puta godišnje se plaća montaža i balans kod vulkanizera pa nakon recimo 3 godine se taj trošak popne na cijenu još jednih felgi + mijenjaš kad hoćeš i ne brinu te gužve kad svi navale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 9:09 (veki22).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
coso9288 kaže...

20k za takav auto...odlicna cijena i odlican auto {#}

 

Samo jedno pitanje...Gdje mu je sat za okretaje? Je li digitalan?

okretaji su mu digitalni i nalaze se lijevo od brzine, ne vide se baš na slici, budem jednu dodatnu okinuo

7 mjeseci sam ga čekao zbog boje, bilo koju drugu bboju mogao sam dobiti 1-3 mjeseca jedino se crvena čekala 7

 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
veki22 kaže...

Isplati se uzeti set felgi za zimske gume jer 2 puta godišnje se plaća montaža i balans kod vulkanizera pa nakon recimo 3 godine se taj trošak popne na cijenu još jednih felgi + mijenjaš kad hoćeš i ne brinu te gužve kad svi navale.

Kad si s jednim setom odradio npr 10.000km na godinu, poželjno ih je balansirati kad ih opet vraćaš na auto

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Volvo je počeo raditi na tome da motore iz formula malo redizajniraju i počnu ugrađivati za masovnu proizvodnju, priča se opet vrti oko downsizinga (manji, lakši, jači, šparljiviji motori), ali u prototipskoj verziji se radi o DRIVE-E 2.0ccm motoru sa četiri cilindra pogonjen elektroturbom koji eliminira turbo rupu i standardnim turbom koji kao ukupan rezultat daju maksimalnu snagu od 450Ks, njime namjeravaju zamjeniti sadašnje V8,L6 i L5 motore, što zbog manjih emisija co2, što zbog manje potrošnje...itd. Isti motor bi čak koristili i u hibridnoj verziji sa baterijama i elektromotorom.

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Trebaš imati na umu da puno ljudi nema drugi set felgi, samo gume, pa onda moraju vulkanizeru. Iako mi je to bila prva investicija, drugi set alu felgi i zimske gume.

Ima i onih koji nemaju gdje promijeniti, eventualno parking pred zgradom.

 

a jbg sad tako...a gdje ces drugdje sarafati nego pred zgradom? nemam ni ja garazu a kamo li dizalicu sa pistoljem...

thedream kaže...
RuskeGTT kaže...
o kakvim vi guzvama pricate kod zamjene na zimske gume?

Lako je kad živiš u nekom viliđu tipa Delnica, manjem gradu tipa Rijeka i okolica, ali kad si u gradu sa 700.000 ljudi, tj. gotovo milijun sa okolicom, pa te pose*e baš taj dan red od 20-30 auta prije tebe kod tog vulkanizera, pa se dotepi kod drugog, tamo isto 10-15 auta, izgubiš 2h za ništa.

 

I ne, nemam drugi set felgi i guma, 10g. držim ove felge na ljetnim/zimskim gumama, nije im ni vrag uz redovno pranje.

 

Tako da zna biti itekakva gužva, pogotovo nakon radnog vremena. Najbolje to obaviti pod nekim godišnjim, što se veli, usred podne. Jedno 2-3 godine mi se tako potrefilo, da sam baš bio na g.o., odmah gotov.

i nakon 10g nisi jos se odlucio pojednostaviti stvar i kupiti 4 celicne ili neke 4 alu kakve god da jesu dizajna? srecom pa nade se za 600 700kn alu u 15" npr.

 

...

 

sta sam ja jedini koji ima 3 seta guma na 3 seta felgi i razmislja jos o 1 setu gume+felge xD?

1 zimulje 15", 1 ljetne 15" (na koje idu R888 kad zatreba, ali razmisljam o kupnji i felgi za njih posebno), 1 ljetne 17" koje bi volio ipak mjenjati za 1 ljetne 16"

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

1 set čeličnih za zimulje

1 set alu 17'' za ljetne koje su za šminku 

1 set alu 15'' za ljetne koje su za deranje po poligonu 

 

Puno se uštedi na vremenu i novcu ako se ima dva odvojena seta. {#}

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Imam jedno (možda) glupo pitanje.. kaj znači ako nekog modela nema na njuškalu/austrijskim oglasnicima?  Da ne valja ili da ga niko neće prodati jer je dobar?

 

Kroz 3-4mj bi mi se trebal produžiti ugovor na 6god, a nigde nema (prevenstveno gledam HR) rabljenog 208 e-HDI 115 ili GTI-a (nekaj do 20tkM).. {#}

 

Nađu se po Austriji ali to su više menje s par desetak kM (tj. novi)...

 

EDIT: trenutno m ise nikud ne žuri, ali velim slabijih modela se najde, ali ovih jačih nula bodova..

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 12:54 (Schweini7).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dodge i Honda slika sa fb.Kad vidim ovu Hondu uvijek se sjetim ps1 i gran turismo 2,to su bili dani {#}

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Osijek, stavio sam i ja sliku te Honde prije par mjeseci.

HTC 8X :)
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da ulica od emse..

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Schweini7 kaže...

Imam jedno (možda) glupo pitanje.. kaj znači ako nekog modela nema na njuškalu/austrijskim oglasnicima?  Da ne valja ili da ga niko neće prodati jer je dobar?

 

Kroz 3-4mj bi mi se trebal produžiti ugovor na 6god, a nigde nema (prevenstveno gledam HR) rabljenog 208 e-HDI 115 ili GTI-a (nekaj do 20tkM).. {#}

 

Nije glupo pitanje, nego premala prodana količina određenog modela (Allure... e-HDI) da bi sad netko zbog..nekog razloga to išao prodavati nakon cca 1-2 godine.
Relativno je to nov model na tržištu, zato ih nema po oglasima

 

ja si isto pikiram rabljenu 208icu allure 1.6 HDI ili E-HDI

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam gledal Volvo c30 s istim motorom (ako se ne varam), izvana mi je stvarno super, pogotovo r design.. ali unutrašnjost ko iz prošlog stoljeća :/

 

Da na žalost, a 1.4 mi se čini preslab, mislim nebu mi neka razlika naspram ovom 106 1.1, osim kaj bu valjda 2-2,5 l manje trošil...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 14:01 (Schweini7).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Mi smo nedavno isto jedan S40 gledali sa tim motorom ako se ne varam, 115ks. {#} Ženska vozila, prva vlasnica. Odličan auto, odličan motor.

In the name of tragedy...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

Mi smo nedavno isto jedan S40 gledali sa tim motorom ako se ne varam, 115ks. {#} Ženska vozila, prva vlasnica. Odličan auto, odličan motor.

Je znam, nisam u životu čul lošu riječ o Volvu.. ali ta unutršnjost..nebrem si pomoći, to mi je najbitnija stvar kod auta, ipak se tu nalaziš dok voziš...

 

Ista stvar ko s Fiestom (zadnjom), izvana super, iznutra gumbića više nego u avionu {#}  (to mi je najveći + 208-ice, 3 tipke i touch ekran)

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kakav tard {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ovak to izgleda kod mene

mazda 3 2014 mazda 3 2014
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice