Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.111
|
čitano: 13.243.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Opel i Renault isto..

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Opel i Renault isto..

 I Nissan isto ... 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Koliko ja znam bijeli lak ne postoji,samo boja ako na to mislis  

 Eto, ne znaš

http://mobihel.helios.si/cro/pregled-proizvoda/pokrivni-premazi-jednokomponentni-premazi/25

MIX-1 bijeli

 

I usput pitanje, ako ne postoji, to bi po tebi značilo kad dovezeš BIJELI auto na LAKIRANJE u AUTOLAKIRNICU, da ti ga boja autobojer, a ne lakira autolakirer?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Lak je jedna stvar a boja (baza) druga stvar,nije isto

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Lak je jedna stvar a boja (baza) druga stvar,nije isto

 I?

I dalje tvrdiš da ne postoji bijeli lak?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Napisao sam koliko ja znam,nisam napisao da ne postoji.Vec duze vrijeme ne pratim te boje i nisam u tim "vodama" autolakirerskim.

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ne znam di da ovo pitanje postavim pa moze ovdje valjda...

Htio bih zamjenit radio i trenutno mi je ovaj ( Audi radio stari) ali sam dobio ovaj ( Audi radio novi ) i htio bih ga iskoristit.Pa ako neko ko ima iskustva samo kaze da li je moguce i treba li konzolu minjat ili ista od tog.

Gledajuc koja  mu ja orginalna navigacija i ona je iste velicine kao ovaj radio,mislim da je moguce,ali nemam iskustva i ne znam.

 

Isporavljeno u novom postu.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 11:26 (hrka11).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

E kad bi bil bas takav...

 

 

Truth in engineering.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrka11 kaže...

ne znam di da ovo pitanje postavim pa moze ovdje valjda...

Htio bih zamjenit radio i trenutno mi je ovaj ( Audi radio stari) ali sam dobio ovaj ( Audi radio novi ) i htio bih ga iskoristit.Pa ako neko ko ima iskustva samo kaze da li je moguce i treba li konzolu minjat ili ista od tog.

Gledajuc koja  mu ja orginalna navigacija i ona je iste velicine kao ovaj radio,mislim da je moguce,ali nemam iskustva i ne znam.

 Dvije iste slike si stavio.

VedranL.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Hvala sto si napomenio. 

 

Edit.

 

ne znam di da ovo pitanje postavim pa moze ovdje valjda...

Htio bih zamjenit radio i trenutno mi je ovaj ( Audi radio stari) ali sam dobio ovaj ( Audi radio novi ) i htio bih ga iskoristit.Pa ako neko ko ima iskustva samo kaze da li je moguce i treba li konzolu minjat ili ista od tog.

Gledajuc koja  mu ja orginalna navigacija i ona je iste velicine kao ovaj radio,mislim da je moguce,ali nemam iskustva i ne znam.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 11:26 (hrka11).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Sa kojih godišta su to modeli? Čini mi se već na prvu da neće ići tako lako. Klimatronic je drugih dimenzija ako se ne varam čak.

In the name of tragedy...
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kodmene je 2004g,a ova je 2006 mislim,a mozda je slika od novijeg jer sam stavio na prvu koju sam naletio samo da se vidio radio koji je.Ima slika di je isto sve samo ovaj radio je iznad ispod tipke za sva 4 i klima skroz spustena.A posto mu orginalna nav. iste velicine predpostavljam da moze.

 

evo ovdje je klima i ostalo kao kod mene i samo bi ovaj radio ubacio. Radio

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 12:12 (hrka11).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Neka stranica za dobre i pametne review-e novih auta? (primarno,na novu Yaris Hybrid)

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

odlično snimljen slowmo crasha na utrci  good stuff.. recimo oduvijek me zanimalo kako guma izgleda dok auto bočno kliže 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Neka stranica za dobre i pametne review-e novih auta? (primarno,na novu Yaris Hybrid)

 Tu ju imaš: http://www.tvautomagazin.hr/sezona-4-emisija-20/

Al oni hvale svaki auto, s nekima se sprdaju, al ipak kažu da je dobra kupnja. Npr nova Dacia im je isto dobra, a i nova C klasa im je mrak. Nerealni su, nisu ko Chris Harris nit će ikad bit.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...
ivanoile kaže...

Neka stranica za dobre i pametne review-e novih auta? (primarno,na novu Yaris Hybrid)

 Tu ju imaš: http://www.tvautomagazin.hr/sezona-4-emisija-20/

Al oni hvale svaki auto, s nekima se sprdaju, al ipak kažu da je dobra kupnja. Npr nova Dacia im je isto dobra, a i nova C klasa im je mrak. Nerealni su, nisu ko Chris Harris nit će ikad bit.

 Ja kad vidim njihov pokušaj da budu zanimljivi/smiješni/sarkastični proljev me uhvati.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Skyline GT-R R34 vs GT-R

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

sjecam se jos kad je gran turismo 2 bio nova igra, r33 i r34 su za mene bili bogovi prema kojima su grcki i rimski bogovi bili male tetkice. R33 (pogotovo NISMO 400R) je i dalje auto nad autima ali sumnjam da cu ikad doci do njega.

Steam: charmander2005
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

vidjam crnog R33 GT-R kad idem na posao ujutro a tu i tamo jedan bijeli (GTS-T) se vozi po kvartu. nelosi al ima i boljih :D

a vrh je kad vidim 4door R34

a bome ima i 4door R33-ojki

 

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 18:06 (nixass).
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Bass kaže...

sjecam se jos kad je gran turismo 2 bio nova igra, r33 i r34 su za mene bili bogovi prema kojima su grcki i rimski bogovi bili male tetkice. R33 (pogotovo NISMO 400R) je i dalje auto nad autima ali sumnjam da cu ikad doci do njega.

 Takve sam za doručak uništavao s Pežoom 206 WRC

Sječam se da sam sve utrke do 690HP s njim vozio i prešao.. "žal mi je kaj pesu" kaj više nemam plejku s memorijskom i dokazom  (mislim da je mama poklonila nekom plejku 1)

 

EDIT: Isprika na offtopicu, i da nadodam, nastavilo se u NFS:U i NFS:U2, zadnje igre koje priznam za pc jer je bilo 206 nutra   (ovaj novi šoder s glupostima ne priznam)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 20:57 (Karlek_19).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo malo trollova sa MCM-a sta sakupljam, po meni bespotrebno toliko vrijedanje al sta je tu je bar sam se posteno nasmijao

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 21:49 (ja111).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

would this fit in your honda? 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

nekako ne vjerujem da je to to, jer je već snimljeno nekoliko reklama i najava sa ovim zadnjim krajem..

 Možda će biti više verzija type r, jer evo već se u auto bild-u pojavio, moram priznati, meni je unutrašnjost predivna, izbacili su one digitalne ekrane i stavili sexy analogne vurice sa pozadinom brušenog aluminija i diskretnim crvenim osvjetljenjem, naravno ostavili su jedan digitalni display sa prikazom korisnih dodataka, npr centar gravitacije vozila, pritisak turbine itd... malo me podsjeća na interjer gt-r r34 sa tim fičrima.

 

EDIT: toliko su ga ušminkali i onda ostave okvir na vratima, laaame

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 23:03 (1BIT).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Interijer R34 izgleda pristojno i skladno. 

 

Ovo je nakarada na n-tu. U rangu domaćih seljo ćjunera koje svi vole ismijavati.

Uvreda je reć da ičim podsjeća na R34.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Interijer R34 izgleda pristojno i skladno. 

 

Ovo je nakarada na n-tu. U rangu domaćih seljo ćjunera koje svi vole ismijavati.

Uvreda je reć da ičim podsjeća na R34.

 Pa auto je za takve, nabrijane nerafinirane seljobere.

 

Ne vjerujem da će ga ijedan normalan obiteljski tip kupiti.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ta generacija Civica mi dizajnom, nakon onih božanstvenih Accord Coupea, Legend Coupea, Preludica, S2000 i NSX neću ni spominjati, ali jednostavno izgleda kao - shopping cart.

 

Auto je prebrutalan, ali meni osobno, iznutra i izvana - odvratan.

 

Za razliku od onog Legend Coupea na njuškalu kojeg klikam svaki dan, nešto čudno mi došlo u glavu...očito.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/honda-legend-3.2-oglas-13273697

 

Auto je sex za 2700 eura, a rijedak da ne pričam.

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 9:15 (thedream).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

 Pa auto je za takve, nabrijane nerafinirane seljobere.

 

Ne vjerujem da će ga ijedan normalan obiteljski tip kupiti.

 

Od kad je poanta type r-a ili bilo kojeg auta tog tipa (M verzije, Rs verzije...) bila da ga kupi "normalan" obiteljski covjek?

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

 

Od kad je poanta type r-a ili bilo kojeg auta tog tipa (M verzije, Rs verzije...) bila da ga kupi "normalan" obiteljski covjek?

 Zbog?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Interijer R34 izgleda pristojno i skladno. 

 

Ovo je nakarada na n-tu. U rangu domaćih seljo ćjunera koje svi vole ismijavati.

Uvreda je reć da ičim podsjeća na R34.

 Onda imamo različite poglede na "seljo tunning"

Meni recimo ovo liči na seljo tunning, ono kad si "ćuneri" promjene pozadinsko osvjetljenje i ploču sa ljestvicama itd, uglavnom ispadne jeftino i samo njima lijepo, ali ova honda ipak ima kao "imitaciju" fino obrađenog metala i ne djeluje jeftino (možda i je metalno, plastika se nebi tako sjajila...)

A ova u hondi mi čak sliči na instrument tablu iz alfe 147 sa ovim kružnicama koje nisu u centru (ne znam kako bi to rekao), koja je predivna...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

Ta generacija Civica mi dizajnom, nakon onih božanstvenih Accord Coupea, Legend Coupea, Preludica, S2000 i NSX neću ni spominjati, ali jednostavno izgleda kao - shopping cart.

 

Auto je prebrutalan, ali meni osobno, iznutra i izvana - odvratan.

 

 A nisu je baš puno promjenili, evo npr slika prelude mk4 i novog civic-a, konzola se spaja sa vratima, otvor gdje su bili analogni instrumenti kod prelude, sad su na civic-u digitalni i otvor je puno diskretniji i manji, otvor ventilacije su malo podigli i stavili na konzolu umjesto u vratima kako je imala preluda, te su gumbiće za podizanje/spuštanje prozora i namještanje vanjskih ogledala malo spustili, kvaka je više manje ista i na istom mjestu, jedino evo mene bode u oči ovaj donji dio volana koji je mogao biti crni (mada istu foru ima i mazda, pa su ljudi to prožvakali...) i navigacija koja je čudno ubačena, izgleda kao da ne pripada tamo, a i nisu pretjerali sa gumbićima na središnjem djelu konzole.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 12:45 (1BIT).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice