Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.197.736
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bit ce svitla!   

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni se osobno taj novi interijer od Civica sviđa. Definitivno bolji nego prošli.

 

Što se tiče R34, meni taj auto nikad nije sjeo. Sve je to super, ali meni je Supra puno privlačniji auto.

Ništa ne ostavljam nezavrš
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja se kladim da kad bi provozali novog Civica da bi ubrzo zaboravili na dizajn 

Sta mislite kolika ce biti cijena? 260 000 bi ja rekao

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
luka_cro kaže...

Ja se kladim da kad bi provozali novog Civica da bi ubrzo zaboravili na dizajn 

Sta mislite kolika ce biti cijena? 260 000 bi ja rekao

 Možda oni u blizini Grobnika.

 

Nažalost, u BiH ne postoji niti jedno jedino trkalište koliko ja znam.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ove godine su stvarno odlični auti, a ima ih i još. Rimac imao prste u Regeri što se baterije tiče. Evo neki:

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 1:31 (DiRT).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dosla mi led lampa za quada. 18W 6Led-ica. svjetli ko grom. 

prezadovoljan. spojeno na zasebni osigurac. po cesti ne koristim! ustvarnosti to jos bolje izgleda.

bez svetla bez svetla
s kratkim s kratkim
kratko i dugo kratko i dugo
kratko i led kratko i led
dugo i led dugo i led
kratko i led kratko i led
kratko kratko
kratko i led kratko i led
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 18:43 (Lord_Marko).
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Vec neko vrime auto koje bi tako rado vozia... nadajmo se uskoro i u full size verziji... jedna od zelja ispunjena barem u ovoj slatkoj varijanti... 

 

 
 
 
 

 

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Izgleda da nisam jedini na coolinarici xD

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

nije te strah da ne zapnes negdje i strgas ju? meni se cini nekak nisko to

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo sad vidim da je nova Honda Civic Type R srusila rekord najbrzeg auta sa prednjim pogonom na Nurburgringu

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 20:38 (Daka96).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ljubek kaže...

nije te strah da ne zapnes negdje i strgas ju? meni se cini nekak nisko to

 ma to je provizorno montirano za subotu . inace je plan stavit na gornji dio bullbara ali naopacke. ak ju stavim na pravi kraj smetat ce sajli na vitlu. ali rjesit ce se. inace je tak montirana da nisam moral busit ni varit nikaj jer ocu da mi quad bude u originalnom stanju bez prerada.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Danas me kod Ikee zaustaviše. Ograničenje 80, a ja vozio 111.. Oduzeli 10% na mjerni uređaj i na kraju ispalo 20 km/h preko ograničenja (500 kn) ili 250kn ako se plati odmah. I na kraju mi napisali upozorenje jer sam bio "dobar" prošlu godinu (bez prekršaja) .

 

Inače uvijek pazim ali me žena zapričala i eto ne primjetih da snimaju.. Sva sreća pa nije bilo niti više jer na toj ravnici nerjetko se i malo više od ovoga "opustim".

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 21:26 (TracerCPP).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

Ove godine su stvarno odlični auti, a ima ih i još. Rimac imao prste u Regeri što se baterije tiče. Evo neki:

 Ovaj bentley je baš ružan, farovi me tako asociraju na multiplu...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Daka96 kaže...

Evo sad vidim da je nova Honda Civic Type R srusila rekord najbrzeg auta sa prednjim pogonom na Nurburgringu

Mislim da veliku igru u tom rekordu ima i onaj ruzan zadnji kraj(aerodinamika)...

:D
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Izgleda da mi je vrisnuo termostat (pretpostavljam?), jučer popodne negdje, jako sporo se diže temp vode, baš smo pred koju stranicu bili komentirali.

 

Do posla bi već bila na 90 na ovim temperaturama u plusu ujutro, sada ni do 70 ne dođe. Nije neki trošak, cca. 100kn za moj auto, ali ono, malo me iznenadilo. Nema 2g. da je mijenjan, možda defektan primjerak.

 

Promijeniti ću proizvođača ako je do njega.

In the name of tragedy...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 8:09 (thedream).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovog von Koenigsegga treba zadavit prije nego u potpunosti uništi autoindustriju.

IN DEPTH: Regera Explained by Christian von Koenigsegg:

Ali opet nije on kriv, sve je krenulo nizbrdo sa le mansom i f1 jer su oni prvi počeli cackat sa tim hibridima, i koliko god je to bolje u pogledu na performanse, briše taj užitak gledanja i vožnje (ako bog da ikad u životu) 

Edit: također Regera primjer seljačkog ćjunera. Onaj "auspuh" odotraga je samo izlaz za topli zrak a pravi auspuh je skriven kod difuzora (što opet nije loše) ali kad je rekao da stvara bolji zvuk odmah sam proljev dobio, bolje da je uzeo borer fi 8 i buši

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 11:53 (ja111).
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Uništi autoindustriju?

 

Taj auto ima 1500 konja i ide 20 sekundi do 400 kmh. Ako je to uništenje autoindustrije, onda bolje da se uništi.

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ma čovjek je defakto inovator.. opet je nadmašio sam sebe, eto ima supercar bez getribe 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje je tu užitak vožnje kad nemaš getribu

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Uništi autoindustriju?

 

Taj auto ima 1500 konja i ide 20 sekundi do 400 kmh. Ako je to uništenje autoindustrije, onda bolje da se uništi.

 alpha omega to može za 10 manje love ako ćemo tako

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

Gdje je tu užitak vožnje kad nemaš getribu

Uzitak je u tome sto se mozes igrati s ljudima "sad me vidis, sad me ne vidis" 

:D
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kaj ce ti getriba bezveze uzima 20% snage motora. +100kg tezine ili kolko je...

14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Lako za to, tokom ubrzanja se dosta gubi na mijenjanju brzina, pogledajte samo drag utrku između aventadora i tesle S dual. 

Ovako samo stineš gas i nema te...

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa evo videa:

Bugatti mi je drag jako, al vremena se mijenjaju, isto tako što je La Finale zadnji i dolaze potpuno novi Bugattiji, isto tako i Agera R koja je prebrutalna kao što vidiš na videu, zašto ne izbacit RS, One:1 ili sad Regeru koja je nezamislivo dobra i dosta bolja od obične Agere R. Nemam ništa protiv tog, pogotovo što Rimac sudjeluje u tako važnim stvarima. Osobno sam ga upoznao i dečko je stvarno dobar i susretljiv. Možeš popričat o svemu s njim, nije da se *urči nemam vremena, ko si ti, ajde bok. Čak sam ga iz zezancije pitao da mi riješi Bugattija, on je reko nema problema evo za 800k €.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Onda uživajte u muzici koju vam puštaju dok gledate formulu e i ćao

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

Onda uživajte u muzici koju vam puštaju dok gledate formulu e i ćao

 

Sto ti ne shvacas da je taj auto hibird a ne full ev, znaci ima elektro motor i normalni motor s unutarnjim izgaranjem isto kao P1, 918 i LaFerrari, a odi malo na youtube i poslusaj zvuk bilo kojeg od tih auotmobila pa mi kaze da lose zvuci.

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Evo ljudi sutra kupujem 16-ce za Stila alu original i imaju zimske gume na sebi starije, imate neku preporuku za nadolazeću ljetnu sezonu
za dimenzije 205-55-16 ?

 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovisi što preferiraš? Stabilnost, sigurnost, buku, potrošnju, trajnost, cijenu...

 

U toj dimenziji izbora imaš koliko hoćeš.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
ja111 kaže...

Onda uživajte u muzici koju vam puštaju dok gledate formulu e i ćao

 

Sto ti ne shvacas da je taj auto hibird a ne full ev, znaci ima elektro motor i normalni motor s unutarnjim izgaranjem isto kao P1, 918 i LaFerrari, a odi malo na youtube i poslusaj zvuk bilo kojeg od tih auotmobila pa mi kaze da lose zvuci.

Naravno da shavacam i da zvuči ok, ali zar ne kužiš gdje to vodi, ovi hibridi su jedan veliki korak ka elektroautima, gdje je pitanje vremena kada će napraviti dobru bateriju koja se brzo puni i zamjeniti taj "teški" "neefikasni" "neekoloski" motor s unutarnjim izgaranjem .

A sve to znači smrt za mnoge stvari koje mi "petrolhead"-i volimo.

Sve u svemu nakon ovog autoshowa ostao sam poprilično šokiran jer su hibridi pokucali prebrzo i neočekivano na vrata.

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

bus se ti jos nacekal dok dojde elektro auto u tvoj kucni prilaz. ali nas to u blizoj buducnosti ceka...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice