Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.230.469
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
RuskeGTT kaže...

Lassie se vratio doma, auto je obnovljen u svim pogledima...gust ga vozit, slusat, gledat...sad sam na miru i 12.7. idem na style, makar samo po pehar najjaceg usisa (izmjerio sam 123dB na jednom susretu)

 Jel si ti jucer navecer prosao ispred Galije u Opatiji i malo zagrmio?

nine kaže...

evo uslikano jutros.. 

 BTW ruske, distanciraj si malo zadnje kotače ako je moguće, ovak izgledaju malo previše uvučeno.. bilo bi idealno da budu poravnati sa blatobranom, evo kako je kod mene..

 Teoretski po zakonu kotaci bi morali biti 3 cm uvuceni. Naravno, sve se to da srediti na tehnickom. Ja na Alfi imam origigi GTA felge sa visokim ET, ali su upisane u knjizicu. Ja bih radije gledao neke felge sa visim ET nego stavljao distance.

 jesam :) di si bio? sta sam samo MALO zagrmio :( ?

nego, sto se tice kotaca, bitno je da sipka od 8mm promjera prode izmedu kotaca i blatobrana, toliko ti moze biti kotac izbacen/auto spusten

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 12:52 (RuskeGTT).
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Da se pohvalim, novi kućni ljubimac upravo mi stigao iz njemačke . 6000 eura + davanja (cca 12.000 kn).

 

 

E270, 130 kw, 2005 E270, 130 kw, 2005
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

Da se pohvalim, novi kućni ljubimac upravo mi stigao iz njemačke . 6000 eura + davanja (cca 12.000 kn).

 

 

 Koliko ima kilometara te koju ima opremu?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

243.000 km. Diesel, Avantgard. Polu/koža + koža na volanu, navigacija, šiber, sportski ovjest, ksenon itd. Uglavnom, prezadovoljan sam. Motor se ne čuje uopće na 170km/h.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 21:36 (TracerCPP).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čini mi se kao odličan ulov, nadam se da će dugo služit uz redovna održavanja. :D Vjerujem da je tako da se motor ne čuje (naravno na stalnoj brzini) i dosta je tih unutra, isto ko frendu C klasa na 150km/h.
Koliko si dugo tražio auto? Te općenito ovdje i tam i koji je još dolazio u izbor osim Audija? :D

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 21:40 (DiRT).
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...

 Teoretski po zakonu kotaci bi morali biti 3 cm uvuceni.

 

pa to nemaju ni serijski auti.. 

 

TracerCPP kaže...

243.000 km. Diesel

 

 ... ali hajde, puno sretnih kilometara..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

nek ti je sa srecom. gore su 245/45/r17? ak da nadam se da znas kolko jedan kosta. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

ak da nadam se da znas kolko jedan kosta. 

 

ma nije to bitno, bitno je da manje troši 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

kako koji 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Sve sam već provjerio u euroline-u i imam sve papire sa službenih servisa tako da ne sumnjam previše u kilometražu. A usto, auto iznutra je maksimalno očuvan tako da se ne vide baš tragovi neke velike kilometraže.

 

Kako god da bilo, za mene i više nego dovoljno. Tražio sam E 220 i da sam ga našao prije bih ga kupio ali ovo mi se činilo baš očuvano i zato sam ga kupio.

 

I da. 17" su gume. Trenutno ljetne pa sad planiram još 4 ovakve felge i set zimskih guma.

 

Potrošnja? Meni danas na autoputu 7.7 l. Na tempomatu svakako vjerujem da je bliže 7 ako ne i ispod.

Izbutra Izbutra
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 22:00 (TracerCPP).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

 

I da. 17" su gume. Trenutno ljetne pa sad planiram još 4 ovakve felge i set zimskih guma.

 nemoj bit lud. uzmi 16 za zimu

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

Koliko si dugo tražio auto? Te općenito ovdje i tam i koji je još dolazio u izbor osim Audija? :D

 Tražio još od 10. mjeseca prošle godine. Pokušavao se prisiliti na redizajn ali preksup, jbga. A audi mi je bio prva ljubav. Ali opet, 100.000 kn je way over my limit.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
TracerCPP kaže...

 

I da. 17" su gume. Trenutno ljetne pa sad planiram još 4 ovakve felge i set zimskih guma.

 nemoj bit lud. uzmi 16 za zimu

 

 Felge su 16. Nisam mislio 17" za zimu.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ako su stvarni km, to je za Njemačke relacije - sitnica. Kao da ima duplo manje kod nas, a auto je, čak naizgled, održavaniji i zdraviji od pola ex-Taxija i krkanlook edišna kod nas.

 

Naravno, suvišno je i govoriti da ih ima debelo preko 500tkm na oglasnicima, upravo od Taxija, a znamo svi kako oni voze, i gdje voze. Tj. bolje pitati gdje sve ne voze.

In the name of tragedy...
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Auto je vrhunski očuvan i to je ono što je kod mene najviše presudilo jer ga ne planiram prodavati. Kada budem nabavljao drugi auto ovaj će ionako ostati u obitelji. A mislim da je i po slikama jasno da je kao nov i da se prema njegovom stanju teško može govoriti o nekoj velikoj kilometraži. Također, limarija bezprijekorna i stvarno nemam nekih zamjerki.

 

Ali jasno, ima tu dosta ulaganja nakon kupnje (veliki servis, felge, zimske gume, + sva ova ostala davanja). Na kraju on ne izađe baš pretjerano jeftino, no u usporedbi s ovime što se nudi kod nas u oglasnicima vjerujem da sam uštedio bar 2500 eura.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 10:21 (TracerCPP).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TracerCPP kaže...

 

 Lijep ulov, kolega. Želim ti puno sretnih kilometara s njime i neka te služi i služi.

16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Što je s kočnicama, SBC-om, jel mijenjan do sad? On bi se kao trebao mijenjat svako 300,000 kočenja(mislim oko 2k €), ili resetirat pa nastavit vozit ali to je na vlastitu odgovornost.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pozdrav ekipa.. Ima li netko iskustva sa Bosch Aerotwin metlicama brisača? Jeste zadovoljni? Vidio sam po netu da se dosta preporučuju, pa ako ima netko osobna iskustva dobro bi došlo. Cijena je oko 230 kn za 1 par, to povoljno? Hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Što je s kočnicama, SBC-om, jel mijenjan do sad? On bi se kao trebao mijenjat svako 300,000 kočenja(mislim oko 2k €), ili resetirat pa nastavit vozit ali to je na vlastitu odgovornost.

 Zamjenjen je SBC u potpunosti kod njega i softwareski modificiran tako da nema više limita. Ta stavka me je najviše i brinula dok nisam provjerio ali sva sreća pa nije problem.

16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ali pazi, limit je bio s razlogom. Sad je maknut limit al opet će pumpa kad tad otići. Ugl. vozit laganije, što manje kočit i što polakše otpuštat gas da bi SBC potrajao što duže.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

gotov proizvod

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa.. Ima li netko iskustva sa Bosch Aerotwin metlicama brisača? Jeste zadovoljni? Vidio sam po netu da se dosta preporučuju, pa ako ima netko osobna iskustva dobro bi došlo. Cijena je oko 230 kn za 1 par, to povoljno? Hvala

 Ja sam ih imao na Golfu (sad više ne mogu naći model koji mi paše u dućanima, pa imam neki jeftiniji Bosch) i stari na Superbu je imao dosta često. Mogu ti reći da što se tiče kvalitete brisanja dok su novi, vrijede taj novac, mada, s druge strane, odlaze malo prebrzo (pola sezone i već muljaju).

14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...
alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa.. Ima li netko iskustva sa Bosch Aerotwin metlicama brisača? Jeste zadovoljni? Vidio sam po netu da se dosta preporučuju, pa ako ima netko osobna iskustva dobro bi došlo. Cijena je oko 230 kn za 1 par, to povoljno? Hvala

 Ja sam ih imao na Golfu (sad više ne mogu naći model koji mi paše u dućanima, pa imam neki jeftiniji Bosch) i stari na Superbu je imao dosta često. Mogu ti reći da što se tiče kvalitete brisanja dok su novi, vrijede taj novac, mada, s druge strane, odlaze malo prebrzo (pola sezone i već muljaju).

 

Slično iskustvo... po meni nisu vrijdne para. Originalne su trajale bar tri puta dulje.

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

gotov proizvod

 Lakiro si cijeli auto ili samo haubu i krov?

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

gotov proizvod

Kolike felge a mali diskići sprijeda. Nego kad si već slikavao mogao si bar jednu i pod haubom.

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pocela su sr.nja po cesti.

Evo jedan uspavani Čeh otresa u brdo pa se izvrnija na krov srećom bez ozbiljnijih posljedica (on je skrsija nogu a zeni nije bilo ništa (žensko je to)).

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...
RuskeGTT kaže...

gotov proizvod

 Lakiro si cijeli auto ili samo haubu i krov?

 kompletno sve, karoserija cijela na novo napravljena jer je bio 2x naguzen iza i lijevi bok je bio dosta razvaljen (udubljen)

Penryn kaže...
RuskeGTT kaže...

gotov proizvod

Kolike felge a mali diskići sprijeda. Nego kad si već slikavao mogao si bar jednu i pod haubom.

 nema nis za vidjeti tamo

diskici su namjerno takvi, da mobu 13ke slickove staviti u 11.mj na formula driveru

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ali taj sic..

In the name of tragedy...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
alen4430 kaže...

Pozdrav ekipa.. Ima li netko iskustva sa Bosch Aerotwin metlicama brisača? Jeste zadovoljni? Vidio sam po netu da se dosta preporučuju, pa ako ima netko osobna iskustva dobro bi došlo. Cijena je oko 230 kn za 1 par, to povoljno? Hvala

 Ja uzmem na ebayu one šrotex no-name Aero, za cca. 10 eura par, traju sezonu, dvije, kupim opet nove iste ukrug..

In the name of tragedy...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...

Ali pazi, limit je bio s razlogom. Sad je maknut limit al opet će pumpa kad tad otići. Ugl. vozit laganije, što manje kočit i što polakše otpuštat gas da bi SBC potrajao što duže.

 
Daš dobre novce za auto i onda moraš da paziš koliko kočiš i kako....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice