Auto za oko 25.000 eura?

poruka: 172
|
čitano: 48.754
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

Prijatelju,taj auto košta 40 i neš, ja sam napiso oko 50 (tj. zaokružio), samo M oprema dođe 5 soma eura.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 21:45 (crash11).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

318d sa M paketom opreme, to je top model

13 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Koje boje?

The ONE and ONLY!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
PLASMAorLCD kaže...

Koje boje?

Siva metalik.

13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
crash11 kaže...
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

Prijatelju,taj auto košta 40 i neš, ja sam napiso oko 50 (tj. zaokružio), samo M oprema dođe 5 soma eura.

  40 000eura je drugo od 50 000eura a 10 000e nije malo

 

40 000 vec je realno jer ima M opremu. uživaj

13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
8 dizloMitsuoka kaže...
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

318d sa M paketom opreme, to je top model

 

  lol top model je M3 a ne 318dizlo.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...
crash11 kaže...
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

Prijatelju,taj auto košta 40 i neš, ja sam napiso oko 50 (tj. zaokružio), samo M oprema dođe 5 soma eura.

  40 000eura je drugo od 50 000eura a 10 000e nije malo

 

40 000 vec je realno jer ima M opremu. uživaj

Ima još neke dodatne gluposti koje nisu baš jeftine :)

13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

to meni nije jasno.svi kod nas vole nabijat svoje cijene autima.auto dode 20 000eura gazdurina se hvali po bircu da je njegov 37 000eura jer ima ultra super opremu modificiranu bas za njega!

 

lega,imas dobar auto,svi znaju da valja i da kosta,al nemoj pretjerivat ako smo na bug forumu nemora zznacit da ce ti to pomoci.ima jos neke gluposti?lol!kakve su to jos neke gluposti za 10 000eura a vec ima M opremu :) ? jos jednom kazem,auto je OK,svaka cast,al smanji ribu,nista vise.

 

za 50 000 eura se dobija nova dobra petica,a ne skoro najslabija trica.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...
8 dizloMitsuoka kaže...
bugonja kaže...
crash11 kaže...

Inače košta oko 50, al prodo sam stari auto + akcija,  na kraju izađe oko 30 i neš sitno, jbg dobro sam prošo.

  novi 318d 50 000eura?ti mora da se zajebavas?lega to je startna cijena 5ice,a ne osnovnog modela 3ice...auto je super al smanji malo ribu

318d sa M paketom opreme, to je top model

 

  lol top model je M3 a ne 318dizlo.

top model po opremi i daj ne oftopicari vise, zna se jasno sto sam mislio rec... -.-'

15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...

to meni nije jasno.svi kod nas vole nabijat svoje cijene autima.auto dode 20 000eura gazdurina se hvali po bircu da je njegov 37 000eura jer ima ultra super opremu modificiranu bas za njega!

 

lega,imas dobar auto,svi znaju da valja i da kosta,al nemoj pretjerivat ako smo na bug forumu nemora zznacit da ce ti to pomoci.ima jos neke gluposti?lol!kakve su to jos neke gluposti za 10 000eura a vec ima M opremu :) ? jos jednom kazem,auto je OK,svaka cast,al smanji ribu,nista vise.

 

za 50 000 eura se dobija nova dobra petica,a ne skoro najslabija trica.

Točno,ali onda nemaš M opremu Namigiva

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
bugonja kaže...

  ne ljudi nego čovjek,imas krive informacije,jedan covjek je prijetio,to ima jedno 5 godina,sa w211 270cdi motorem koji je u qurcu bio i kojeg je zamjenio e280

 

kod nas u novinama se svasta spominje,da nabiju tirazu.kad kupis jednog w212 i testiras ga na par godina onda cu ti vjerovat na sud.a ove price rekla kazala mara sa placa iz novina okaci macku o rep ;)

Samo je u slobodnoj bilo 2 - 3 slucaja... 

Ne kazem ja da je Mercedes los, nego zelim samo reci da nije toliko bezgresan koliko se misli.

 

Takodjer pozdravljam novi i moderan dizajn, napokon su se makli od onih starih gadarija...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 23:36 (tnakir).
15 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

My man, poslušao si me i uzeo BMW-a tricu. Ako bude, uzmi i meni jedan! Cool

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...
bugonja kaže...

  ne ljudi nego čovjek,imas krive informacije,jedan covjek je prijetio,to ima jedno 5 godina,sa w211 270cdi motorem koji je u qurcu bio i kojeg je zamjenio e280

 

kod nas u novinama se svasta spominje,da nabiju tirazu.kad kupis jednog w212 i testiras ga na par godina onda cu ti vjerovat na sud.a ove price rekla kazala mara sa placa iz novina okaci macku o rep ;)

Samo je u slobodnoj bilo 2 - 3 slucaja... 

Ne kazem ja da je Mercedes los, nego zelim samo reci da nije toliko bezgresan koliko se misli.

 

Takodjer pozdravljam novi i moderan dizajn, napokon su se makli od onih starih gadarija...

Pa i ja sam napisao da nije ezgresan. Nijedan nije. Bitno je kako koji proizvodjac postupa u slucaju kvara. Tu je mercedes vrh. U hrvatskoj imate mobility go garanciju kojom vam mercedes garantuje da cete stici kuda ste krenuli. Oni ce vam preuzeti auto na mjetu kvara i vama dovesti zamjensko, platiti rent a car, hotel, voz ili bilo sta drugo cime ce vam nadoknaditi odsustvo auta i sta vama u datom trenutku pase.

:)
13 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?
13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tnakir kaže...
bugonja kaže...

  ne ljudi nego čovjek,imas krive informacije,jedan covjek je prijetio,to ima jedno 5 godina,sa w211 270cdi motorem koji je u qurcu bio i kojeg je zamjenio e280

 

kod nas u novinama se svasta spominje,da nabiju tirazu.kad kupis jednog w212 i testiras ga na par godina onda cu ti vjerovat na sud.a ove price rekla kazala mara sa placa iz novina okaci macku o rep ;)

Samo je u slobodnoj bilo 2 - 3 slucaja...

Ne kazem ja da je Mercedes los, nego zelim samo reci da nije toliko bezgresan koliko se misli.

 

Takodjer pozdravljam novi i moderan dizajn, napokon su se makli od onih starih gadarija...

  to se misli zato je kod nas ima najvise tih starih kršina.koliko si vidio ovih novih?-jako malo!auto ko i svaki drugi,malo prestižniji i to je to.pa ni to vozilo sa marsa za odabrane,normalno da se kvari.

 

sto se tice dizajna po meni su svu dobri svaki za svoje vrijeme,ali sa w210 mislim da su jako fulali.

nemozes sad gledat w123 i rec da je ruzan(a je) al za svoje vrijeme je bio pojam.

 

 

@tomo ...znaci ti bi prije uzeo 318d M paket nego 520d F10(znaci najnovija linija,ne E60) koji je robusniji veci i puno jači auto ali sa malo manje opreme?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

naravno da nebi.

 

onim postom sam želio reć da je možda vlasniku jako važna ta M oprema

14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tomo007 kaže...

naravno da nebi.

 

onim postom sam želio reć da je možda vlasniku jako važna ta M oprema

Imao sam iskustva s Mopremom u 525D(2001g.),i mogu reč da je jako važna.

BMW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

pa daj to onda malo pojasni.

 

il se taj post odnosi na količinu žena koje su padale na auto zbog slova M Smijeh

15 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tomo007 kaže...

pa daj to onda malo pojasni.

 

il se taj post odnosi na količinu žena koje su padale na auto zbog slova M Smijeh

Kako nešto takvo možeš reći ?? Pa nisu sve iste?

 

One su samo cijenile njegov profinjen ukus u odabiru automobila...Nevinašce

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
dado2202 kaže...

Kako nešto takvo možeš reći ?? Pa nisu sve iste?

 

One su samo cijenile njegov profinjen ukus u odabiru automobila...Nevinašce

Poradi povišene središnje konzole i mjenjača, sami proces pružanja oralnog sexa od strane dotičnih djevojka jest otežan. Od sad traži visoke cure, dugog vrata. Za gutanje se odmah raspitaj, da bi volan/kožu morao ARF-om čistiti.

 

Peace.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
tomo007 kaže...

pa daj to onda malo pojasni.

 

il se taj post odnosi na količinu žena koje su padale na auto zbog slova M Smijeh

Kompletan ovijes,felge,volan,mijenjac....

BMW
13 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

molim modove da ovu temu lock-aju...jer ono što se tražilo to je i ostvareno.prema tome,više nema svrhe.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice