Autoškola preporuka

poruka: 9
|
čitano: 24.749
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Autoškola preporuka

Pozz ima li tko kakvu preporuku za autoškolu u Zagrebu. Prvenstveno mi je bitno da nema puno čekanja za vožnju

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Autoškola preporuka

Auto škola STOP :)

križanje Horvaćanske i Selske

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
1 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Autoškola preporuka

ni slučajno ne u autoškolu stop..to je najgora autoškola u zagrebu

10 godina
neaktivan
offline
Autoškola preporuka

Danas položila ispit iz vožnje! {#}

 

Topla preporuka - za Zagreb: Vladimira Mudrić iz autoškole Siget koja me spasila (pala sam 3 puta dok sam bila u prošloj školi). Tek kad sam došla kod nje, shvatila sam koliko ne znam. Skoncentrirana isključivo na tvoju vožnju, smireno objašnjava pogreške i ugodna kao osoba. 

 

http://www.aksiget.hr/instruktori-i-vozila.aspx (plavi Toyota Yaris i Vladimira)

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.7.2013 18:56 (Karin3).
 
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Autoškola preporuka

Pitanje,koja autoškola u ZG daje najbolji omjer cijene/kvalitete?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Autoškola preporuka

Pozdrav svima, 

 

Da li možda znate kakve informacije o Autoškoli Zagreb? nalazi se na križanju Šubićeve i Zvonimirove.... 

Zahvaljujem!

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Autoškola preporuka

Bila sam u autoškoli Siget. S predavačima na teorijskom dijelu sam zadovoljna, ali instruktorica mi je bila vrlo neprofesionalna. VLADIMIRA MUDRIĆ, izbjegnite ju ako ikako možete. Više puta  je kasnila 10ak minuta na dogovoreni sat, završavale smo u pravilu 5-7 minuta prije isteka 45 minuta kako bi ona mogla napisati neku svoju papirologiju, a ni njezino kašnjenje se nije nadoknađivalo. Kad se to sve izračuna, vremenski ispade nekoliko sati koje mi je na taj način "ukrala". Cijelo vrijeme se žalila nešto kako je neraspoložena i umorna, ja nisam psihijatar i nisam dužna slušati njezine žalopojke. Znam da nije lako biti isntruktor vožnje, ali ni jedno zanimmanje nije lako raditi, pogotovo kad ne voliš svoj posao što je kod nje očito slučaj.  Da ne pričam o tome da mi je na kraju rekla kako moram uzeti dodatne sate jer sam "preloša". Da stvar bude bolja: nikakve dodatne sate nije spominjala sve do 2-3 sata pred ispit, do tad me samo hvalila. Na moj upit koliko dodatnih sati bih trebala uzeti, rekla je "vidjet ćemo, najviše 10". Molim?? 10 dodatnih sati?? To još nisam čula da je nekome trebalo. Požalila sam se svojima doma i išla s tatom na vožnju da bi tata ustvrdio da vozim dobro i da mi ne trebaju nikakvi dodatni sati. Rekla sam Vladimiri da ja ipak ne bi te dodatne sate, ne što je ona rekla da ću sigurno pasti ispit ako ih ne uzmem. Pitala sam ju dal ne postoji nikakva šansa da prođem bez tih sati, a ona je odgovrila "nula posto". Vozila sam još 3-4 sata s tatom po nekim tamo parkiralištima oko Jaruna, izašla na ispit i položila iz prve. In your face Vladimira! Uglavnom, poštedite si te muke i uzmite nekog instruktora koji nije pokvaren i koji se ponaša profesionalno. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Autoškola preporuka
Kiwica kaže...

Bila sam u autoškoli Siget. S predavačima na teorijskom dijelu sam zadovoljna, ali instruktorica mi je bila vrlo neprofesionalna. VLADIMIRA MUDRIĆ, izbjegnite ju ako ikako možete. Više puta  je kasnila 10ak minuta na dogovoreni sat, završavale smo u pravilu 5-7 minuta prije isteka 45 minuta kako bi ona mogla napisati neku svoju papirologiju, a ni njezino kašnjenje se nije nadoknađivalo. Kad se to sve izračuna, vremenski ispade nekoliko sati koje mi je na taj način "ukrala". Cijelo vrijeme se žalila nešto kako je neraspoložena i umorna, ja nisam psihijatar i nisam dužna slušati njezine žalopojke. Znam da nije lako biti isntruktor vožnje, ali ni jedno zanimmanje nije lako raditi, pogotovo kad ne voliš svoj posao što je kod nje očito slučaj.  Da ne pričam o tome da mi je na kraju rekla kako moram uzeti dodatne sate jer sam "preloša". Da stvar bude bolja: nikakve dodatne sate nije spominjala sve do 2-3 sata pred ispit, do tad me samo hvalila. Na moj upit koliko dodatnih sati bih trebala uzeti, rekla je "vidjet ćemo, najviše 10". Molim?? 10 dodatnih sati?? To još nisam čula da je nekome trebalo. Požalila sam se svojima doma i išla s tatom na vožnju da bi tata ustvrdio da vozim dobro i da mi ne trebaju nikakvi dodatni sati. Rekla sam Vladimiri da ja ipak ne bi te dodatne sate, ne što je ona rekla da ću sigurno pasti ispit ako ih ne uzmem. Pitala sam ju dal ne postoji nikakva šansa da prođem bez tih sati, a ona je odgovrila "nula posto". Vozila sam još 3-4 sata s tatom po nekim tamo parkiralištima oko Jaruna, izašla na ispit i položila iz prve. In your face Vladimira! Uglavnom, poštedite si te muke i uzmite nekog instruktora koji nije pokvaren i koji se ponaša profesionalno. 

 Ne bih se složila s tobom.

Meni je instruktorica Vladimira i imam samo riječi hvale za nju. Profesionalna, draga, mirna i staložena. Svakako ju preporučujem za instruktora. Zna svoj posao jako dobro i ima dugogodišnje iskustvo. Ni u jednom trenutku se nisam osjećala nesposobno ili manje vrijedno.

Glede kašnjenja znalo se nekad desiti da zakasni par minuta na sat ALI to mi se odmah nadoknadilo na istom satu mada realno s obzirom da vozi s nekim kandidatom prije mene ne mogu se svaki put teleportirati u sekundi da dođju točno svaki put u minutu točno. To je nemoguće. Vladimira je jako profesionalna i orijentirana je strogo na vožnju.  Realno u vožnji se ne stigne ni pričati o osobnim stvarima jer se ne stigne. A svi mi imamo ponekad loš dan pa kažemo da smo umorni ili tako nešto prokomentiramo što je ljudski i sama se znam požaliti kako mi nije dobar dan. 

Ako ti je rekla da uzmeš dodatne sate vjerojatno ti je to i trebalo bolje ići na koji dodatni sat nego pasti na ispitu. To je moje mišljenje. 

Čestitam položila si ali sama znaš tko te je sve naučio. Nije lijepo da stavljaš ovakve komentare.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Autoškola preporuka
Karin3 kaže...

Danas položila ispit iz vožnje! {#}

 

Topla preporuka - za Zagreb: Vladimira Mudrić iz autoškole Siget koja me spasila (pala sam 3 puta dok sam bila u prošloj školi). Tek kad sam došla kod nje, shvatila sam koliko ne znam. Skoncentrirana isključivo na tvoju vožnju, smireno objašnjava pogreške i ugodna kao osoba. 

 

http://www.aksiget.hr/instruktori-i-vozila.aspx (plavi Toyota Yaris i Vladimira)

 Pridružujem se!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice