Cross motori...

poruka: 267
|
čitano: 225.388
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
#GaMerr kaže...

evo video, (prvi put vozim fullcross od 250 da je moj xD)

samo 20-40% od snage

jesi pripremio lovu za novi klip i karike, kak ga vozis klip nece dugo :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
jurica46 kaže...

jesi pripremio lovu za novi klip i karike, kak ga vozis klip nece dugo :)

nezz kako to mislis.????
RM250 vozim bas slabo kako ide,  motor trazi da ga przis ali ja vozim uvjek na vrhu gasa.

Nije ovo 125ccm ipak je ovo 250. ima 40+kw

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 20:01 (#GaMerr).
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Odličan motor, samo dosta su rijetki pa neznam kako ćeš za djelove, moja preporuka ti je ebay.

 

Aj nabaci još koji filmić, daj još malo detalja......

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Cross motori...

jesi prodo sad bivsu jamahu dt ili..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
metro2033 kaže...

jesi prodo sad bivsu jamahu dt ili..

nisam,sad mi samo smeta xD

13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

za razliku od onog DT-a ovo je  MOTOR :D

um caruje dok snaga ne popizdi
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Zakon!Jelda gamer prvi dan s novim motorom se tesko vise moze dozivit.Mislim ta sreca dok si na motoru,dok ides napravit nest sto si prije samo sanjo i sad svaki dan sve manje i manje dok nepostane rutina!:S

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

hah nije ovo igrica, uvjek je dobro.....
Vise volim DT jer se igram sa njim dok sa RM  moram prici na "VI" :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...

Ja sam ti iso po motor oko 12 sati popodne al dosta daleko i vrtio sam se tek oko 7 a to ti bilo proljece i vec u 7 pada mrak.I uspio napravit krug dva do mraka.Covjece to je bila najduza noc u mom zivotu,nikak zaspat!:)A ujutro kad sam se digo,stari moj, ispeljam motor i nemogu ga upalit:) Ono kurblam al to je 4t kompresija dost jaka i mucim se ko kre*en da ga upalim:)I onda se vozio do 2 popodne i onda u skolu.Poludio bio.Al sam se stigo razbit:) Nevjerovatno je kolko si prvi dan nemocan s njim,djeluje ti pretezak prevelik ono strah me bilo prec prek jedne malo vece hrpice zemlje (prek nje sam i pao)  koju sam slozio prije, a nakon 2- 3 mjeseca je bilo tam 4-ta pun gas prek tog nikom nist:)

Uzivaj u cross-iranju dok mozes.Ako imas kakvu cross stazu u blizini bilo bi ti dobro da se vozis samo po njoj jel se neces moc vozit pun gas,moci ces se vozit samo umjereno sto ce masini pasat jel ti njega ovak stisnes na ravnici on se dize u okretaje i odlazi ti polako klip i te gluposti.Najbolje ti je na ravnici ga u visu metnes i malo gasa,sve jedno pratis ove s apn-cima sto sam vidio na snimci!

12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

evo ja imam piaggio nrg 50 i sad bi ga zamjenio za zongshen 200 dali se isplati ? unaprijed hvala

JAGEC
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Imam pitanje ovako sad cu kupit zongshen 200 pa bi me zanimalo ako za njega mogu kupiti cross gume jer su na njemu cestovne hvala http://www.todoautos.com.pe/attachments/f71/52762d1194022454-zongshen-zs200gy-todo-terreno-lzx200gy-2_rs.jpg

JAGEC
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...
Ja ti nebi to preporucio, kinez cisti, stotinu problema, na dijelive ces cekati dosta, ali za laganu voznjicu ok, za cross po sumi no way.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

aha :/ jer ja bi ga samo po sumi vozio a mozda nekih preporuka za motore tj cross po sumi polju...

JAGEC
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Moji ljudi pa imate hrpu dobrih motora, gdje bas birate te kineze. Nadjete si neku dobru Yamahu DT125, Suzukija DR250, KTM-a 125 ili tako nesto. Kvalitetni, izdrzljivi motori. To si fino kupite i imate pravu vozilicu za sumu.

 

@EDIT : A ako zelite Full Cross, onda npr. Yamaha YZ125, Honda Cr125 itd.

Only God can judge me!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 10:38 (Gman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

a kinezi su jeftiniji puno ali ktm suzuki itd barem si siguran što se tiče djelova ja bas kupujem neki cross za divljanje po šumi pogledao sam stotine oglasa i nista pametnoga osim kineza

JAGEC
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Ne mogu ja tebe natjerati da kupis Yamahu ili KTM-a. Ali ti ih mogu preporuciti. Ako uzmes kineza, vidjeti ces, milion jada sa njime. Pogotvo sto se malo agresivnije voznje tice, sumski putevi itd.

 

Ajmo krenuti od osnove. S koliko novca raspolazes?

Only God can judge me!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

6000 ili zamjena imam piaggio nrg 2003 i jucer sa baš htio zamjeniti skuter za zongshen 200 ali kolko vidi ne isplati se tako da ili bi dao zamjenu uz doplate ili keš

JAGEC
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Malo se protegnes, malo spustis cijenu i uzmes npr. ovu Yamahu DT125. Puno je njuskalo solidnih motora. Svi bi kupili motor 200x godiste a ne date para. Ne ide to tako. Koliko para toliko muzike. 

Only God can judge me!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

evo skuter je na njuskalo vec duze vrjeme dajem ga za 500 eura stavio sa min cenu samo da prodam jer hocu nesto takvoga http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/piaggio-nrg-50-cm3-oglas-4539067 evo prodajem ga duze vrjeme

JAGEC
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cross motori...
Za 10000kn ako dobro trazite imate yamahu yz125 200x godista tip top stanje.
Honda cr125 isto imate povoljno.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Ali za 6k kuna ju sigurno nece naci, barem toga godista. Nek se strpi jos malo, nek skupi jos novaca ili nek zaradi nesto. I onda si uzme pravi motor. 

Only God can judge me!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
luka_cro kaže...
Za 10000kn ako dobro trazite imate yamahu yz125 200x godista tip top stanje.
Honda cr125 isto imate povoljno.

hehe, nece biti "tip top" stanje,
al ok je .

najbolje je yamahu kupit yz125 ili dt125

12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

ma ima puno motori ali ja sam iz međimurja a problem mi je ako je motor negde daleko večinom su takvi :/

JAGEC
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...
Darac200 kaže...

ma ima puno motori ali ja sam iz međimurja a problem mi je ako je motor negde daleko večinom su takvi :/

ja sam krenuo u 03:00 i vratio se kuci oko 22:00 kad sam isao po suzuki rm250

12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...

kako? mi smo prije imali vučnu ali ako bi sad nesko kupio bi isli s kombiom :D ali danas sam bas na skuter stavio neonke :D

 

JAGEC
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cross motori...

Kako?:) Ja sam dopeljo doma suzuki rm 125 u citorenu saxo!Ljepo kad kreces poneses potreban alat za rastavit motor!Dodes tamo kad ga isprobas platis,bacis se na poso!Skidaj prednji blatobran,zadnji rep,zadnji kotac,prednje vilice,prednji kotac,governal!Tolko sam ga ja raskomado i stavio odotraga,spustiz zadnja sjedala i + gepek stane bez problema

12 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

Dali se ovdje itko razumije u cross motore!Al ono malo bolje,sto se tice karakteristika motora!Jel mene zanima jedna stvar.Ja sam prije imo yamahu yzf 2004 god i imala je oko 110 kila!Mozda sad malo i grijesim,al svi ti cross motori su iste tezine kilu dvije razlike!I sad neki dan ja bio kod frenda i on se vozi po svojoj stazi iza kuce sa yamahom yzf 2007 god!I da on meni da se malo provozam i posto sam ja tu stazu razvaljivo sa svojom yamahom al proslo je 2 god od kad sam zadnji put vozio,i meni sve cudno onak i prvi krug skroz lagano iso i krenem drugi krug idem reko ja malo zesce jel totalno sam bio spor a sjecam se kak sam se prije vozio i nabijam ja gas i na jednom skoku mi baci zadnji kraj u stranu i u zraku ja se vec pomirio sa padom jel znam iz iskustva sa svoje yamahe da je gotovo i ja doskocim i mene motor vrati ko da se nista desilo nije!Ja osto zacuden.A prije sam na youtube-fimicu nekom cuo da kao iz godine u godinu rade na centraliziranju tezine motora!Znaci on je jos uvjek isto tezak ali je tezina motora povucena vise u sredinu (prema masini).Neznam na koju foru al dobro.A sjecam se da na svojoj yamahi nisam bas lako mogo dic zadnji kraj u zrak!Naslonim se trbuhom na sic i stavim desnu ruku na zadnju vilicu a lijevu na governal i probam ga dic jednom rukom(ali samo zadnji kraj).Svoju sam jedva bio digo a tu od frenda 2007 god bez problema je mogu dic jednom rukom,ko perce!Al motori su opet jednako teski!I sad kad mi se desilo to s tim skokom da sam mislio da cu past,jedino objasnjenje zasto nisam pao je to o centraliziranju tezine!Sta vi mislite o tome dali je to istina ili ne!Imate li ikakva saznanja o tome!Jel ako oni iz god u god rade na tome a 2007 god je puno sigurnija po tom pitanju sta onda sa 2010 ili 2012 god?Pa to vozis ko od sale onda:)I jos kad uzmes u obzir da je od 2010 god 450 kubika yamaha,ima cilindar nagnut u suprotnu stranu,to bi isto onda mogo protumacit kao centraliziranje tezine al cuo sam i da je to samo radi sistema za ubrizgavanje goriva!

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 22:41 (Tole1710).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cross motori...

GaMerr gdije si kupio RM 250 ovdije u HR ili vani negdije?

pitam jer ija mislim uzet tako nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice