Golf 7 ili T-Roc

poruka: 161
|
čitano: 68.994
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Golf 7 ili T-Roc

 

Velika dilema!

 

Zena i ja biramo novi auto i uglavnom prica pala na dva slova, novi Golf 7 ili T-Roc

 

Golf 7 R Line + Virtualni kokpit i navigacija ili T-Roc Sport

 

Oba imaju benzice 150 konja i manualni mjenjac

 

Cijena im je maltena ista

 

 

Prednost Golfa je sto je vidno unutra kvalitetniji, kvalitetniji materijali, mana sto je malo dosadnog izgleda, a i linija je vec stara, krajem iduce godine dobivamo osmicu

 

Prednost T-Roca sto je nov model, lijep, moderan ali ima i mana: unutra je tvrda plastika, vrata djeluju zbog toga suplje, unatoc tome sto je lijep iznutra, na dodir se vidi da se ipak stedjelo...

 

 

Neka vasa razmisljanja?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
11 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

 

 

Cijena im je maltena ista

 

 

 

 

Neka vasa razmisljanja?

 

Koja je to cijena? 200k?

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Manje, s nekim popustima oko 180 000

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
11 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

Manje, s nekim popustima oko 180 000

 Vidim da si napisao da ste vec odlucili ali za te novce se da izboksati Audi A3 pored kojeg golf nema sto traziti

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Cuj, gledao ja i Audia, ali da ga nabuksam s opremom ko tog Golfa, cijena ide znatno preko 200K, tu je problem :)

 

Evo, gledao bas konfigurator Audia, da ubacim u njega virtualni kokpit i da stavim slabiji motor od 116 konja, cijena ide preko 220 000 kn :(

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
online
Golf 7 ili T-Roc

Ja sam nakrcao dobar a3 sa 1.5 motorom manual na 330k kn sto je hc. Golf7.5 je sigurna kupnja ak se ne gleda da ga ukrade netko. :) Pogotovo malo bolja oprema, ljepsi branici i ledice i neka upadljiva boja i felga dignu auto jako puno.

11 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

Cuj, gledao ja i Audia, ali da ga nabuksam s opremom ko tog Golfa, cijena ide znatno preko 200K, tu je problem :)

 

Evo, gledao bas konfigurator Audia, da ubacim u njega virtualni kokpit i da stavim slabiji motor od 116 konja, cijena ide preko 220 000 kn :(

Evo jedan primjer.

Znači ovo je novi auto, 0 kilometra.

 

https://www.autoscout24.de/angebote/audi-a3-1-5-tfsi-sportback-basis-150-modell-2018-benzin-schwarz-7e1c4bea-f3da-48b7-9f91-6e4f04304ae0?cldtidx=1

 

Uvoz te nece doći više od 3k eura.

 

Raspitaj se malo prije nego bubnes kod nas takvu cifru. Šteta je posto je to velika svota novaca.

Inače vozim A3 zato sam ti bacio bubu :)

 

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Idem sada u Porshe pa cu jos malo skicnuti i Audia...

 

Tesko je kupovati auto...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
11 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Zašto si ne ne pogledaš nekog godisnjaka do 5k kilometra? Ja nikad ne bi kupio novi auto iz tvornice, jako puno se izgubi.

Recimo bio je jedan A3 1.6 dizel, s-line unutra i van,Max oprema bez staklenog krova sa 10 tisuća km za 160 tisuća kuna.

Nema tog VW kojeg bi uzeo prije njega, predivan auto.

 

Budi strpljiv i ne brzaj, dobro razmisli jer to što misliš potrošiti nisu mali novci pa da ne bi poslije pozalio ;)

 

Sretno!

14 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Pričekaj malo da se nijemci riješe svojih dizelaša pa bi mogao biti dobar pad cijene.

14 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Nijemci se nece rjesavat Euro6 dizelasa jos dosta dugo, a vidis da Kant gleda benzinca
14 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
bruno11 kaže...
Nijemci se nece rjesavat Euro6 dizelasa jos dosta dugo, a vidis da Kant gleda benzinca

 Trenutno bira između 2 benzinca, al to ne znači da ak mu se svidi dizel ne bude ga kupio ? Odluka je na autoru.

13 godina
odjavljen
offline
Golf 7 ili T-Roc

Imaš baš određene proizvođače u planu ili si fleksibilan u odnosu na kvalitetu? Vidim da su spomenuti jedino njemci u topicu, pa me interesira. 

12 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Kupuj golfa TSI, T-roc sranje nemoj ni gledati. Niti ikakve dizele kupovati naspram turbo benzinaca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 20:22 (ivanzu).
8 godina
neaktivan
offline
Golf 7 ili T-Roc

Nisi trebao tu pitat... Na kraju ćeš završit s Kiom ili Hyundaiem :)

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Jebote, kako me zena pili u mozak s T-Rocom!

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
odjavljen
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
non pasara kaže...

Nisi trebao tu pitat... Na kraju ćeš završit s Kiom ili Hyundaiem :)

 Ništa koreanci, samo japanci 

14 godina
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

Što god ti savjetovali sigurno će biti krivo. Najbolje da odluku prepustiš ženi jer buš inače i ti kriv. :-)
Ja bih osobno golfa, s tim da bih umjesto "virtualnog kokpita" radije doplatio DSG. T-roc mi je ružan, a i općenito ta cijela klasa vozila je besmislena. Golf ćeš vjerojatno i lakše/bolje prodati za koju godinu

6 godina
protjeran
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Kant kaže...

Idem sada u Porshe pa cu jos malo skicnuti i Audia...

 

Tesko je kupovati auto...

Jel primaju kriptovalute 

16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Nisam pitao, ali sumnjam nekako 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
online
Golf 7 ili T-Roc

Uzmi Golfa, materijali izrade u T-Roca su smeće, čak ispod razine Pola.

Em ti Golf je bolji, bolji MPG, bolja kvaliteta izrade te će puno bolje držati cijenu

EUNE: 321Zdravko
7 godina
protjeran
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

A sta kazes na novu Seat Aronu?

 

Isto 150KS, ali mi je daleko simpaticniji izgledom nego T-Roc.

 

https://www.bild.de/auto/auto-news/suv/arona-karoq-t-roc-drei-suv-von-vw-53519180.bild.html

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 11:12 (Čitatelj).
11 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Kao vlasnik golfa 7 bi ti preporucio golfa. troc je ok ali meni totalno besmislena klasa auta.  A3 je bolji od golfa jedino po materijalima u kabini sve je kvalitetnije ostale stvari ispod lima su ti uglavnom iste.  Ako ikako mozes protegni se za dsg

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 11:21 (omomomomoomm).
12 godina
neaktivan
offline
Golf 7 ili T-Roc

preskupi dosadni golf kojeg svaka baba ima ili t roc koji se jos nezna sto bi trebao biti.. suv nije sigurno. niti jedan niti drugi  moj glas ide suzuki vitari ako se zeli suv

xfact
11 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Daj molim te nebi nista rekao da si umjesto ta dva predlozio nesto drugo ali suzuki vitaru. Auto je katastrofa sklepan od kud ha god pogledas. Ne kuzim tu mrznju prema fauveu. Citajuci po forumima sve je bolje od fauvea. 

Ja osobno za tog suzukia neki dao jedne lipe jer je kanta. Do 200tkn si slozis jako pristojnoga golfa sa dobrom motorizacijm.

PSN:Tomislav025
14 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc

Balkanac = VW (golf i ostala bagra)

Ostali svijet neki 6.5 milijardi ljudi= japanska auta.

 

Zaključak : Balkanci najpametniji kao i uvijek.

 

 

ne znam nista, ali ću naučiti
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2018 12:19 (tpg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Golf 7 ili T-Roc
Mogu Ameri vozit 350z i sl. kad se gorivo prodaje u galonima..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Nemoj se zamarat vidis da lik zna najbolje. A lupio je takvu glupost da to nisu istine.

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Golf 7 ili T-Roc

Sada idem jos do Zubaka skociti...

 

Da vidim mogu li mi dati bolju ponudu za Golfa R-Line  od Porshea, a zatrazit cu ponudu i za Audia A3...

 

Mogu i njega uzeti, ulazi u budjet, ali tada se moram odreci dosta opreme koju dobijem s Golfom... a volim opremu 

 

 

Sto se tice ostalih auta, prvo sam gledao megana i bio u Seatu, nazalost, dosta to nekvalitetnije djeluje u odnosu na VW kada se sjedne unutra...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
13 godina
online
Re: Golf 7 ili T-Roc

Golf i A3 su isti auto ispod lima. Audi je kvalitetnijim, no da se mene pita, oprema > marka.

I da, Volkswagen je trenutno najveći proizvođač automobila, Toyota druga.

Toliko o tome da ga samo Balkanci kupuju.

EUNE: 321Zdravko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice