Golf V ispušni sistem

poruka: 3
|
čitano: 3.443
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Golf V ispušni sistem

Pozdrav svima,

 

vlasnik sam Golfa petice, 1.9TDI. Stavio bih na njega neki bolji ispušni sistem, naravno sa glasnijim zvukom.

Ima na yt video:

 

Znači takvo nešto meni treba, ne zanima me Milltek i slično, tražim ovo ili nešto čim sličnije.

Gdje bi se kod nas takvo nešto moglo nabavit?

 

Lp.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Golf V ispušni sistem
Prvo ako mislis ispusni sistem ja to podrazumjevam na kompletnu granu s loncima i katalizatorom...drugo ne znam sta ce ti to na dieselu...nemoj krivo shvatit ali ovo na yt sto si stavio zvuci ko srotalica.a i vecina koje sam cuo uzivo...previse ti je to love...samo lonac kvalitetniji ti kosta 150-250€ a ispusni sistem 1500-2000€...bolje ga cipiraj...alu felge...gewinde...xenoni...itd...po meni to je puno bolji izbor...pozz
12 godina
offline
Re: Golf V ispušni sistem
Juka.sb kaže...
Prvo ako mislis ispusni sistem ja to podrazumjevam na kompletnu granu s loncima i katalizatorom...drugo ne znam sta ce ti to na dieselu...nemoj krivo shvatit ali ovo na yt sto si stavio zvuci ko srotalica.a i vecina koje sam cuo uzivo...previse ti je to love...samo lonac kvalitetniji ti kosta 150-250€ a ispusni sistem 1500-2000€...bolje ga cipiraj...alu felge...gewinde...xenoni...itd...po meni to je puno bolji izbor...pozz

 Cipiran, alu felge od 7ice GTI, gewinde, xenoni, sve je gore. :)

 

Inače, info ako će nekome trebat - cca 7k kn, Milltekov catback.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice