Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

poruka: 12
|
čitano: 3.345
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Pozdrav mi smo 4 prijatelja, svaki od 15god. Ovako, nas je zanimalo ima li itko neakvu kramu od auta viska zrelu za otpad ali da vozi? Mi svi cemo ici u tehnicke skole, a dvojica ce ici za automehanicara. Mi smo jedmoga dana dosli na ideju da nabavimo naki auto i da ga malo po malo serafamo, slazemo i brinemo se o njemu. Nismo sad neki cigani koji ce auto omotat oko prve bandere. Nego oko druge... Salim se. Dakle ako itko ima visak kramu u dvoristu, a zao mu je u zeljezo dat. Mi smo kod Jaruna.E da da stari jednog od nas nam je garazu dao, tako da kramu nece komunalci pokupit i u zelezo. Auto moze bit u kakvom god stanju samo da vozi.

 

P.S. jos da je benzinac... Di bi nam bio kraj

 

Dakle evo telefoncek 0915644790

 

 

 

0 Ovi su ludi
0 Ma ko to odgaja
2 Propalitet zesci
7 Opet cigani zelezo zicaju
0 Ko im dade interneta
0 Kud ide ova drzava
1 Ko zna mozda im netko da auto
21 Konacno omladine ne visi po mo
6 godina
neaktivan
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Eh da ako skupimo dovoljno para slagali bi auto za reli

 

14 godina
neaktivan
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Nemam ono što vama treba, ali svaka čast na tome.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Ajd bar neko ne misli da smo totalno ludi. Sce najbolje.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Zasto ne pogledate malo po indexu u slucaju da se nitko ne javi :D? Npr ovo je onako jeftina krama 

14 godina
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Šta će vam auto, kad ne smijete voziti?

6 godina
protjeran
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

U engleskome govornom području postoji dobra fraza: accident waiting to happen.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
13 godina
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...
4Idijota kaže...

Pozdrav mi smo 4 prijatelja, svaki od 15god. Ovako, nas je zanimalo ima li itko neakvu kramu od auta viska zrelu za otpad ali da vozi? Mi svi cemo ici u tehnicke skole, a dvojica ce ici za automehanicara. Mi smo jedmoga dana dosli na ideju da nabavimo naki auto i da ga malo po malo serafamo, slazemo i brinemo se o njemu. Nismo sad neki cigani koji ce auto omotat oko prve bandere. Nego oko druge... Salim se. Dakle ako itko ima visak kramu u dvoristu, a zao mu je u zeljezo dat. Mi smo kod Jaruna.E da da stari jednog od nas nam je garazu dao, tako da kramu nece komunalci pokupit i u zelezo. Auto moze bit u kakvom god stanju samo da vozi.

 

P.S. jos da je benzinac... Di bi nam bio kraj

 

Dakle evo telefoncek 0915644790

 

 

 

 Još niste u srednjoj školi???

6 godina
protjeran
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...
soft kaže...

 Još niste u srednjoj školi???

 Zar ti misliš da je jednostavno završiti sve razrede osmoljetke iz prvoga pokušaja?

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
12 godina
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Hehehe kada sam bio tvojih godina (tada je Golf kec bio pojam),nas četvorica smo dosli na istu ideju i u mojoj garaži sklapali "kartinge" od motora kosilica/mjesalica i popularnih Ketki!

Tada smo si nabavili Puch motor i njega "nabrijavali" turpijajuci donje strane klipova,stavljali dvojne karburatore..ma svasta!

I onda igrom slucaja kupimo Škodu 1000 MBX Coupe,auto perfektan,gazda umro,a cijeli ga zivot glancao,cuvao,mazio i pazio.Baba se htijela rijesiti "smeca" iz dvorista i prodala nam auto za gajbu pive.

Jadna Škoda nije preživila više od 3 dana,mi smo ju doslovno rastavili od divljanja po šumi sa njom.

Popravci na mašinama su se radili selotep trakama,žicama i onime sta smo imali pri ruci.

 

Jako je zanimljivo bilo rastavljati/sastavljati stare krntije,puno toga naucis i jako se dobro zabavis!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Re: Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

-djeca i oprez? .. no s druge strane moguće :)

-recimo da ste ozbiljni, jedan problem.. vozilo se mora odjaviti, prijenos-vlasništva..

-ideja je OK, ali kao sve u životu, treba daleko više od dobrih želja/ideja. Odgovornost i novac, godine (+18) itd.. kad već netko daje garažu, žicajte ga za ostalo.. no ako nick odgovara sadržaju, tad on neće na to pristati :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Ako itko u zg ima visak krame(auta) ...

Evo malo da na neka pitanja odgovorim

 

8. razred prolazimo iz prvog pokusaja kao i sve ostale razrede ali smo taman pri upisu bili na granici.

 

Gledali smo i po indexu i po njuskalu i ako do kraja skolske godine se nitko ne javi uzeti cemo tak nesto za 100 eurica.

 

Po godinama nesmijemo voziti auto ali bi ga malo rastavljali, sastavljali malo se zezali. A sto se voznje tice onako par puta godisnje krug oko jaruna ili sl.

 

A za papire bi nam pomogao otac jednog od nas, on nam i garazu daje, jer mu netreba.

 

Znam da se sve malo napisano zbrda-zdola ali se nadam da sam neke stvari razjasnio. I fakat sry sto nemam interpunkcija u tekstu, neda mi se s engleskom tastaturom davit sad.

 

Ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte. 

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice