Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

poruka: 24
|
čitano: 17.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

ovak mene zanima jel ima poslovnica od dodge-a u europi ili u hr., jer si planiram kupit auto http://www.dodge.com/en/2011/challenger/index.html, ako nema onda bi si kupio iz amerike taj auto pa napravio homologaciju auta, i zanima me jel bi to uopče i mogao napravit kod nas u europi......neželim nikakav drugi auto želim baš taj i nemojte mi predlagati neki drugi auto.......i ako možete poslat neki link djelove za njega kad budem trebao mjenjat neke djelove.......

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2011 11:33 (renoboXX).
14 godina
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2011 12:00 (gugy89).
13 godina
protjeran
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

ok....hvala.....ali čekat ću neki odgovor za bliže hr..a ako ne idem u paris.....

16 godina
neaktivan
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

Zastupnik za Dodge u RH ti je Euroline.

14 godina
odjavljen
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

Tako je, Dodge ima zastupnika, ali Challengera nema za europsko tržište, tj morat ćeš ga uvest i homologirat. U jedom broju autokluba je bio čovjek koji uvozi Mustange i homologira ih, ali to je sve što znam. Uglavnom pripremi dosta volje i živaca {#}

14 godina
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Jakovp kaže...

Tako je, Dodge ima zastupnika, ali Challengera nema za europsko tržište, tj morat ćeš ga uvest i homologirat. U jedom broju autokluba je bio čovjek koji uvozi Mustange i homologira ih, ali to je sve što znam. Uglavnom pripremi dosta volje i živaca {#}

Da ne zaboravimo, i novaca. Mada, kontaktiraj Euroline, otiđi tamo, reci da bi uzeo Challengera, vjerojatno bi s moglo dogovoriti s njima da ga naruče.  Lakše je njima kao autokući dogovoriti pojedinačnu homologaciju, transport, nego tebi kao fizičkoj osobi to raditi, naživcirati ćeš se i sve poslati u rodno mjesto usred procesa.

13 godina
protjeran
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

ok hvala ljudi, sutra ću ih zvat i itić tamo da se  dogovorim.........hvala još jednom......

13 godina
neaktivan
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

Ako možeš napiši što su ti rekli.

I pazi se ovoga (prebaci na 3:14)...{#}

Your Ego Is Writing Checks Your Body Can't Cash
13 godina
protjeran
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Gain kaže...

Ako možeš napiši što su ti rekli.

I pazi se ovoga (prebaci na 3:14)...{#}

a dobro sad mogu i ja imat duple ključeve i ostavit otključanog......

 

to je samo tako snimano......seru 

13 godina
neaktivan
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

Pa čuj teoretski ti se to i može dogoditi.
Nudi se koliko vidim (ne znam da li u seriji) Keyless Enter-N-Go.


Samo ga nemoj ostaviti otključanog.

 

Ali nije bitno. Jesu li ti išta pametno rekli u Eurolineu?

Your Ego Is Writing Checks Your Body Can't Cash
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Gain kaže...

Pa čuj teoretski ti se to i može dogoditi.
Nudi se koliko vidim (ne znam da li u seriji) Keyless Enter-N-Go.

Kod mene u Peugeotu 508 je to bolje riješeno - sustav prepoznaje nalazi li se ključ unutar automobila, inače se ne može upaliti na gumb. Čak i otključavanje ne funkcionira ako se osoba s ključem ne nalazi u neposrednoj blizini vozila.

12 godina
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

mali offtopic

 

jel se svako auto dovezeno iz USA moze registrirat u nas?

naravno uz homologaciju

 

 

 

ontopic

 

samo naprijed s kupnjom automobila.javi ishod kupnje{#}

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
16 godina
neaktivan
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Sir_Henry_Dale kaže...
jel se svako auto dovezeno iz USA moze registrirat u nas?

Ne baš svaki, osnovni uvjet je da ispunjava barem Euro 3 normu ispuha.

12 godina
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
macak kaže...

Ne baš svaki, osnovni uvjet je da ispunjava barem Euro 3 normu ispuha.

vec cu ti negdje lupnuti hvala

 

 

a sto je s motorima.posebno onim homemade(tipa american chopper,ako tko gleda discovery)

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
13 godina
protjeran
offline
Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a

eeee jebiga ljudi sve mi se sjebali planovi...........nemrem kupit auto do sljedeće godine..........jer mi lova sad manjka trebao sam potrošit na nešto drugo............ali auto bi me koštao najviše 500 000 kn.........inaće sam htijeo kupit s kešom ali fali mi još 50 000 kn i to če bit iduče godine u zimu i onda si kuppujem ljubimca....hhahah........

 

 

sigurno će bit ljudi koji ču komentirat od kud mi 450 000 kn u recesiji..........znaći ušteđevina od staraca od malih nogu mi skupljaju lovu, a sad imam 28 godimna tak da nešto od toga imam a ovo ostatak svoje, bez kredita.......

12 godina
neaktivan
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
renoboXX kaže...

eeee jebiga ljudi sve mi se sjebali planovi...........nemrem kupit auto do sljedeće godine..........jer mi lova sad manjka trebao sam potrošit na nešto drugo............ali auto bi me koštao najviše 500 000 kn.........inaće sam htijeo kupit s kešom ali fali mi još 50 000 kn i to če bit iduče godine u zimu i onda si kuppujem ljubimca....hhahah........

 

 

sigurno će bit ljudi koji ču komentirat od kud mi 450 000 kn u recesiji..........znaći ušteđevina od staraca od malih nogu mi skupljaju lovu, a sad imam 28 godimna tak da nešto od toga imam a ovo ostatak svoje, bez kredita.......

dobro je kad imaš :P

Ivan
14 godina
odjavljen
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
renoboXX kaže...

eeee jebiga ljudi sve mi se sjebali planovi...........nemrem kupit auto do sljedeće godine..........jer mi lova sad manjka trebao sam potrošit na nešto drugo............ali auto bi me koštao najviše 500 000 kn.........inaće sam htijeo kupit s kešom ali fali mi još 50 000 kn i to če bit iduče godine u zimu i onda si kuppujem ljubimca....hhahah........

 

 

sigurno će bit ljudi koji ču komentirat od kud mi 450 000 kn u recesiji..........znaći ušteđevina od staraca od malih nogu mi skupljaju lovu, a sad imam 28 godimna tak da nešto od toga imam a ovo ostatak svoje, bez kredita.......

Hm hm ... {#}

 

Pa kad nešto toliko želiš digni gotovinski, ja osobno ne bih mogao toliko čekati {#}

12 godina
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Jakovp kaže...

Hm hm ... {#}

 

Pa kad nešto toliko želiš digni gotovinski, ja osobno ne bih mogao toliko čekati {#}

jeb*es kredit

 

cemo ulazit u sranje kada se moze strpit.uostalom mozda covjek nema stalna primanja pa ce cekat sljedecu zimu

http://www.slike.com/slike/screenkfk.jpg
14 godina
odjavljen
offline
Re: Jeli ima gdje u europi poslovnica od dodge-a
Sir_Henry_Dale kaže...
Jakovp kaže...

Hm hm ... {#}

 

Pa kad nešto toliko želiš digni gotovinski, ja osobno ne bih mogao toliko čekati {#}

jeb*es kredit

 

cemo ulazit u sranje kada se moze strpit.uostalom mozda covjek nema stalna primanja pa ce cekat sljedecu zimu

Za brinut se o takvom autu treba imati stalna primanja... A također treba razmisliti koliko je pametno potrošiti životnu ušteđevinu na takav luksuz, auto danas imaš, ali sutra ga ne moraš imati, ima budala na cesti, kradljivaca (ipak kod nas nema ovakvog auta)... Znam ja šta su gušti ali o ovakvoj odluci treba dobro promisliti.

10 godina
neaktivan
offline
je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hvala

je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hvala

10 godina
neaktivan
offline
Re: je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hv
dodge132 kaže...

je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hvala

Treba li ti novi ili polovni?

10 godina
neaktivan
offline
Re: je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hv
polovni ali da je dobar i je li mi mozes reci cijenu novoga.Hvala
10 godina
neaktivan
offline
Re: je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hv
dodge132 kaže...
polovni ali da je dobar i je li mi mozes reci cijenu novoga.Hvala

Novi !

 

Ja mislim da u HR nema nijedan charger, ali evo ti jedan strani oglasnik !

10 godina
neaktivan
offline
Re: je li netko zna koliko kosta dodge charger? Hv

Hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice