Kako prodati BMW 1 (2010)?

poruka: 55
|
čitano: 14.969
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
speedy56 kaže...
David87 kaže...

 Oglas bi trebao izgledati tako da je vidim sto je vise auta mogice, cime dobim kolki tolki dojam da se ništa ne zeli sakriti i neki početni dojam o opcem stanju auta.

Ovih 15 editiranih kvaziumjetnickih slika su za instagram, ne za oglasnik. 

 Ujedno se takve slike mogu koristiti i za Instagram, časopis ili nešto treće, no u svakom slučaju na mene ostavlja bolji dojam nego dok netko postavi oglas sa lošim slikama (ili čak bez njih) i sa detaljima u tekstu di gotovo ništa ne znaš o tome što se prodaje.

5 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!

Slike su za instagram a ne oglase kao sto kolega rece. Daj mi jedan jedini podatak koji na slikama vidis? Koji model i koja boja i apsolutno nista vise....

13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Posmatrač kaže...

Slike su za instagram a ne oglase kao sto kolega rece. Daj mi jedan jedini podatak koji na slikama vidis? Koji model i koja boja i apsolutno nista vise....

 Slike su za bolji dojam, ostale podatke vidiš u tekstu oglasa...

To da u opisu nije stavio ništa, ne bi niti prikeljio ovaj oglas ovdje u temu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 12:05 (David87).
5 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!

U opisu moze napisati da je avion....Ako opis odgovara stvarnom stanju sto je onda problem da sve poslika? Ja licno ovaj oglas bi preskocio i zaboravio.... Hocu sliku detalja, ogrebotina, kilometar sata kad je upaljen i sl.... Prodajes auto a ne starletu....

11 godina
protjeran
offline
Re: Kako ga prodati?!

Pa jel crkava osim lanca još nešto ? gledam uzeti bmw e90, 2010 ili 2011 godište, a taj n47 nije na toliko dobrom glasu.

btw imam mehaničara koji bi mi jeftino promijenio lanac, tako da to nije toliki problem.

11 godina
protjeran
offline
Kako ga prodati?!

I ja bi prodao Alfu, po mogućnosti duplo od njene vrijednosti al nejde.

 

 

BMW je uvoz, lažni km, kad vidim sve to i da pola slika fali samo preskočim oglas ... možeš prodat samo naivnom klincu.

 

Ja gledam kupiti drugi auto već neko vrijeme, povećala se obitelj za još jednog člana, a Alfa mi ima troja vrata.

Kad gledam po oglasniku, preskačem najeftinije sumnjive oglase auta iz uvoza, jednostavno je MASA uveženih auta, koji su pouzdani ko Milanović na vlasti.

 

Ak želiš ga uvalit brzo, već su ti rekli, poradi na slikama i opisu, i digni cijenu 500 eura ... jbg, trebo si uvest golfa.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 10:02 (Jarvan).
10 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Mate15SLC kaže...

Pa jel crkava osim lanca još nešto ? gledam uzeti bmw e90, 2010 ili 2011 godište, a taj n47 nije na toliko dobrom glasu.

btw imam mehaničara koji bi mi jeftino promijenio lanac, tako da to nije toliki problem.

 Lanac ti je najbitnija stvar kad uzimas bmw sa n47 motorom. Raspitaj se po bmw forumu ili bmw grupi na fejsu da ti netko iz Zagreba provjeri lanac (mislim da je bmw servis roščić, nemoj me drzat za rijec). Uglavnom on ima neke svoje cake kak provjerit jel lanac mjenjan i u kakvom je stanju.

13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Bit je da forumas koji nas je pitao za pomoc i savijet nije reagirao. Oglas nije taknuo niti se zahvalio za savijete. Svaka cast
10 godina
offline
Kako ga prodati?!

Loše slike, nikakva oprema, upitna kilometraža, aftermarket farovi (upitno kako će budući kupac proć na tehničkom)... meni dosta da ga zaobiđem.

11 godina
protjeran
offline
Re: Kako ga prodati?!

Ja bi lanac preventivno zamijenio, glavno mi je da sve ostalo na motoru nema nekih posebnih mana. Vozio sam se u jednom i unutrašnjost mi djeluje dosta solidno. 

10 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
galinjo24 kaže...

Ovako poslikaj... Netko se bude javio.... 

 Taj je upravo danas prodan 

13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Ma taj je moj.... Ja ga uzeo 15.03... Slike su kad je uvezen.. 😋😋
10 godina
offline
Kako ga prodati?!

A jbt koja slucajnost  

13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!

Ugl mala zvijer...ide ko simplon...

12 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
galinjo24 kaže...
Bit je da forumas koji nas je pitao za pomoc i savijet nije reagirao. Oglas nije taknuo niti se zahvalio za savijete. Svaka cast

 Mislio je valjda da će ga tu prodati...

13 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!

Jos nije prodan 😂😂😂

10 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
galinjo24 kaže...

Jos nije prodan 😂😂😂

 Iskreno briga me, dosao po savjete, dobio ih hrpa i nista nije napravio... Toliko o lijenosti da poslika auto i doda jos par informacija o njemu... 

16 godina
offline
Kako ga prodati?!

Nije to auto, to je BMW 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
10 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Kant kaže...

Nije to auto, to je BMW 

 E da, dodatna oprema... ZMIGAVCI 

7 godina
protjeran
offline
Kako ga prodati?!

Pa dobro prije prodaje napuni tekucinu za zmigavce i dobro. Sta sad velika frka oko zmigavaca.

10 godina
offline
Re: Kako ga prodati?!
Čitatelj kaže...

Pa dobro prije prodaje napuni tekucinu za zmigavce i dobro. Sta sad velika frka oko zmigavaca.

 Dada, blinker fluid.. To sam prvo vidio kod chrisfixa 

 

7 godina
neaktivan
offline
Kako ga prodati?!

Auto treba prezentirati, kako riječima tako i slikovno. Ako je netko lijen za poslikati auto kak spada nije ni zaslužio da ga proda ubrzo. Npr. ovaj sa E63, pa daj odvezi taj auto na neki parking i tamo ga poslikaj kako spada a ne kraj jebenog koružnjaka i još ove šugave betmen i 5+ hp nalje nakeljene na auto koji je fakat prelijep i onda ga idu usrat s tim seljo beljo pizdarijama. Čim takav oglas vidim  Ajde ćao stari...

12 godina
offline
Kako ga prodati?!

Ne ulazim u raspravu oko dizajna auta ali meni je BMW jedinica daleko od preljepoga auta, pogotovo prva gen.. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 21:58 (ivanzu).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ga prodati?!

Ja sam spomenuo onu šesticu E63, jedinica ni meni nije nešto lijepa.

12 godina
offline
Kako ga prodati?!

Ja sam to procitao kao E87.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 22:49 (ivanzu).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice