Kupnja Audi S5 V8

poruka: 17
|
čitano: 13.710
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Kupnja Audi S5 V8

Pozz svim korisnicima,

kupujem audi s5 v8 i molio bih sve sto imaju ikakva iskustva sa navedenim automobilom ili bilo kakav savjet vezi kupovine da pomognu malo.

Evo ukratko par stvari sto me zanima:

-iskustva sa 4.2 v8 motorima

-cijene odrzavanja takvog auta skupa sa potrosnjom i tehnickim pregledom

-najcesci kvarovi

-cijelokupni dojmovi kod voznje

-isplativost kupovine nakon 100000 km (iako znam da sve ovisi od prijasnjeg vlasnika) okvirno govoreci

Naravno kod takvog auta me ne zanima previse cijena posjedovanja nego jednostavno da znam okvirno sto ocekivati od njega i sa kakvim cijenama.

Unaprijed se zahvaljujem

12 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

krivi forum si odabrao. ovdje se ili voze 25 godina stare honde ili se obaraju rekordi na grobniku u autima od 90 konja.

mkay?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja Audi S5 V8

a vrijedi pokusati 

14 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

Ako kupujes S5 V8 i pitas za cijenu odrzavanja, krivi auto gledas. 

Kupi A5 3.0TDI Sline. 

 

I da velika ti je sansa da ces kupit neki rashebani S5. 

7 godina
odjavljen
offline
Kupnja Audi S5 V8

Kupi S5 i uživaj u njemu, mislim da troškovi osim goriva i registracije nisu veći od A5 3.0 tdi, a užitak u vožnji je punoooo veći :)

10 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

Je sigurno, samo kaj ima dva cilindra više.

 

Troši puno, neide baš nešto brutalno, sve je skupo ako hoćeš imati 1/1 auto.

13 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

Ide taj auto i to brutalno. Ipak ima 8 cilindri, koji troše. Auto je sve u svemu SKUP za održavanje, nedo bog da je razjeban ili da ga razbiješ...  ne pitaj koliko će te koštat. Ali vlasniku tog auta kod kupovine takve stvari nesmiju bit u prvom planu i mora bit finacijski potkovan.

Bf 4 - Tonyhrv
10 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

To što ima 8 cilindara ne znači automatski da ide brutalno. 

 

Po onome što sam ja vidio/probao ide sporije od konkurencije.

13 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

MOžda si druge uspoređivo koji su imali turbo. Jer do nedavno audi nije imao atmo sa turbom.  5 sec do stotke i fina među ubrzanja. Jel ti Mustang bolje ide? :)

 

Ali i 25 litara po gradu na 100 km

Bf 4 - Tonyhrv
10 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

5,2 do 100 je imao M3 E46 koji se ne proizvodi već 10 godina... Od modernijeg auta se išak očekuje više, pogotovo sport modela.

13 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

 i m3 je lakši auto od s5. ne čudi onda iste mogučnosti.

Bf 4 - Tonyhrv
10 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

Čudi čudi pošto je s5 10 godina noviji i moderniji. Ali ok Audi nikad nije znao napraviti auto.

13 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

A to je sve stvar ukusa. Meni se sviđa Audi, no kad se sagleda malo je precjenjen, Bmw je ok, iako je i on precjenjen tj. da je odabir materijala unutrašnjosti bolji, to bi mi bila prva zamjerka kod njega. Bar kod serije do prije godinu-dve. Za ovu najnoviju nemam iskustva. Mercedes je ok, ali je skup kao bmw, a u početnim motorizacijama drže od Renault-a dizel motore, što mi je se ćini kao preveliko plačanje. Možda se varam...

 

Definitivno audi a3 sedan verzija 1.6 tdi ne vrijedi 200 tisuća. Uzmem Focus tdci ST sa 180 konja za iste novce i boljom opremom.

Bf 4 - Tonyhrv
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2016 18:19 (tonik).
13 godina
offline
Re: Kupnja Audi S5 V8
pomorac26 kaže...

Pozz svim korisnicima,

kupujem audi s5 v8 i molio bih sve sto imaju ikakva iskustva sa navedenim automobilom ili bilo kakav savjet vezi kupovine da pomognu malo.

Evo ukratko par stvari sto me zanima:

-iskustva sa 4.2 v8 motorima

-cijene odrzavanja takvog auta skupa sa potrosnjom i tehnickim pregledom

-najcesci kvarovi

-cijelokupni dojmovi kod voznje

-isplativost kupovine nakon 100000 km (iako znam da sve ovisi od prijasnjeg vlasnika) okvirno govoreci

Naravno kod takvog auta me ne zanima previse cijena posjedovanja nego jednostavno da znam okvirno sto ocekivati od njega i sa kakvim cijenama.

Unaprijed se zahvaljujem

 

Teško ćeš ovdje dobiti neki savjet.

 

Sve zavisi što hoćeš. Koliko sam ja upoznat, taj S5 sa V8 i nije neki san. Ima zvuk, ali mislim da je sve ostalo na strani novijih S5 sa V6 motorom.
Ako želiš nešto više sportski nastrojeno, onda je kakav BMW M3 ipak bolji izbor.

Ništa ne ostavljam nezavrš
10 godina
offline
Re: Kupnja Audi S5 V8
tonik kaže...

A to je sve stvar ukusa. Meni se sviđa Audi, no kad se sagleda malo je precjenjen, Bmw je ok, iako je i on precjenjen tj. da je odabir materijala unutrašnjosti bolji, to bi mi bila prva zamjerka kod njega. Bar kod serije do prije godinu-dve. Za ovu najnoviju nemam iskustva. Mercedes je ok, ali je skup kao bmw, a u početnim motorizacijama drže od Renault-a dizel motore, što mi je se ćini kao preveliko plačanje. Možda se varam...

 

Definitivno audi a3 sedan verzija 1.6 tdi ne vrijedi 200 tisuća. Uzmem Focus tdci ST sa 180 konja za iste novce i boljom opremom.

 

Stoji da je sve stvar ukusa, svatko neka kupuje što želi, ali brojke na papiru i testiranja su ipak nešto drugo i to Audiu ne ide u prilog. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja Audi S5 V8
Samo nesto malo naletio na ovu temu,malo me naslov zacudio ,sad ja onako pregledavam temu povrsno i vidim AUDI NIKAD NIJE ZNAO AUTO NAPRAVIT!ekhm,kolega je zaboravio na :audi quatro ,pa audi na le manu,dtm....(inace sam ludjak za toyotama ,ali ne toleriram neutemeljeno omalovazavanje auto branda )
hačoman
10 godina
offline
Kupnja Audi S5 V8

Cool... ovdje pričamo o cestovnom autu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice