Mercedes konačno predstavio ECQ

poruka: 3
|
čitano: 4.734
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Mercedes konačno predstavio ECQ

http://www.novilist.hr/Zivot-i-stil/Auto-moto/Atraktivan-model-odusevio-svijet-Predstavljen-prvi-potpuno-elektricni-Mercedes-EQC-proizvodnja-starta-za-par-mjeseci

https://www.telegram.hr/biznis-tech/mercedes-je-upravo-predstavio-elektricni-eqc-mozda-svoj-najvazniji-automobil-u-posljednjih-20-godina/

 

Neki tvrde da je to ubojica Tesle.

 

Osobno, čini mi se da ćemo ih viđati na kapaljku, Audi je već krenuo u proizvodnju sa svojim e-tronom kojeg tek trebaju predstaviti, BMW kakti prima prednarudžbe za nešto što će se pojaviti najranije za dvije godine. Mislim da se oni igraju između sebe, a s Teslom se ne žele uopće natjecati obzirom da oni u ponudi imaju samo limuzine. Netko zločest bi pomislio da kasne s tehnologijom, ali to tek treba vidjeti u praksi.

 

Što ostali misle?

Ja rekoh
8 godina
online
Re: Mercedes konačno predstavio ECQ
Feudalac kaže...

 Mislim da se oni igraju između sebe, a s Teslom se ne žele uopće natjecati obzirom da oni u ponudi imaju samo limuzine. 

 samo limuzine, jesi siguran? 

bit će velika borba u tom full electric suv segmentu; audi e-tron vs mercedes eqc vs tesla model x vs jaguar i -pace plus još ostali modeli koji će biti predstavljeni u skorije vrijeme kao npr bmw koji si spomenuo.

8 godina
offline
Re: Mercedes konačno predstavio ECQ
dtdtdt kaže...
Feudalac kaže...

 Mislim da se oni igraju između sebe, a s Teslom se ne žele uopće natjecati obzirom da oni u ponudi imaju samo limuzine. 

 samo limuzine, jesi siguran? 

bit će velika borba u tom full electric suv segmentu; audi e-tron vs mercedes eqc vs tesla model x vs jaguar i -pace plus još ostali modeli koji će biti predstavljeni u skorije vrijeme kao npr bmw koji si spomenuo.

 Jesu oni deklarirali X kao SUV - ali pogledaj ga samo :-)

SUV-ovi odnosno cross-overi su trenutno najpopularniji oblik karoserije u malo bolje stojećim zemljama tako da je to posev logično...

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 22:32 (Feudalac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice