Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

poruka: 24
|
čitano: 35.357
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diesel

Evo ovako, sad kad položim u 12 mjesec uzimam auto...odlucia sam da bude iza 2010 godine, rabljeni, do 90,000km max/80kw/8500eur naravno jer ne smijem vise posto mi nisu 24god. Ciljam na VW Polo novi, ima li ga iko i šta mislite kakvi je? Ili ima koji bolji? U autoskoli ga vozim i savrsen je samo eto ne znam na duze staze ima li problema kojih sa njim. Isto tako, benzinac ili diesel? Preporuke? Nzn ni ja kolko cu vozit, valjda 10tak km dnevno, uglavnom gradska voznja.

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

Posve dobar i razuman izbor. Budeš li pitao i na forum.hr, nemoj sve preporuke uzeti za ozbiljno jer su tipične izjave "fiat punto ili twingo" i "ja sam na golfu imao jedan kvar '91. i zato sve od vw-a ništa ne valja, bolje kia ili dacia". {#} Da sad mijenjam auto, polo benzinac bi mi bio jedan od prvih izbora; sa čim jednostavnijim i slabijim motorom - manje kvarova, manja davanja, manje troši.

 

16 godina
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diese
Bruno555 kaže...

Evo ovako, sad kad položim u 12 mjesec uzimam auto...odlucia sam da bude iza 2010 godine, rabljeni, do 90,000km max/80kw/8500eur naravno jer ne smijem vise posto mi nisu 24god. Ciljam na VW Polo novi, ima li ga iko i šta mislite kakvi je? Ili ima koji bolji? U autoskoli ga vozim i savrsen je samo eto ne znam na duze staze ima li problema kojih sa njim. Isto tako, benzinac ili diesel? Preporuke? Nzn ni ja kolko cu vozit, valjda 10tak km dnevno, uglavnom gradska voznja.

10 km dnevno? Niti ima smisla ići na nešto novo niti ima smisla ići na dizelaša.

13 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

Ako želiš Njemačku kvalitetu i savršenost, pogledaj Mazdu 3. Ovo npr. http://www.njuskalo.hr/auti/mazda-3-1.4-oglas-13248256

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

10km dnevno ispada 3600km godišnje, što je mala kilometraža. Ako će se stvarno toliko voziti i to gradske vožnje, onda definitivno nema smisla ići na dizela. 

 

Ne znam, da sam na tvom mjestu, možda bi čak išao na nešto jeftinije, kakvih 3-4k eura, sa jeftinim održavanjem, ali to sam samo ja..

Ništa ne ostavljam nezavrš
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

A eto po gradu cu se vozit do faksa i nazad nekad malo vise nekad malo manje...po splitu vise od 20km dnevno nemogu ni da ocu.

9 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

Moze onda Polo benzinac?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diese
Old Iggy kaže...
Bruno555 kaže...

Evo ovako, sad kad položim u 12 mjesec uzimam auto...odlucia sam da bude iza 2010 godine, rabljeni, do 90,000km max/80kw/8500eur naravno jer ne smijem vise posto mi nisu 24god. Ciljam na VW Polo novi, ima li ga iko i šta mislite kakvi je? Ili ima koji bolji? U autoskoli ga vozim i savrsen je samo eto ne znam na duze staze ima li problema kojih sa njim. Isto tako, benzinac ili diesel? Preporuke? Nzn ni ja kolko cu vozit, valjda 10tak km dnevno, uglavnom gradska voznja.

10 km dnevno? Niti ima smisla ići na nešto novo niti ima smisla ići na dizelaša.

za 10 km nema smisla ni imat auto .- jer auto nije samo gorivo - ima tu i rega i održavanje pa i kazna...al opet - pice se odma  ovlaže kad imaš "svoj" auto {#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diese

E pa bome radije cu se vozit 10kg nego se zimi smrzavat 10km

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 7:35 (Bruno555).
15 godina
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diese
Ma, vozit ćeš ti puno više od 10km, vjeruj mi.
Za te novce si možeš kupiti odličnog japanca i zaboraviti na kvarove i sl. Ipak si napisao da želiš najbolji auto, pretpostavlam da si mislio na pouzdanost.
Toyota bi bila moj izbor. Već mi je nekoliko VW prošlo kroz ruke i ne bi više nikada, hvala.
12 godina
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

rekao bi da je diesel kod vw-a izdržljiviji od benzinaca, pogootovo od trocilindrične 1.2 verzije i 1.4 motora, ne znam kako je sa zadnjim generacijama ali ovi stariji benzinci se i nisu baš proslavili....

9 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

A eto svi mi kazu japanac il njemac pa cu nesto od to dvoje valjda...

15 godina
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzina
Ako imaš od koga, isprobaj malo aute, ono posudit malo od frendova ili rodbine. Auti su ko cipele, il ti sjedne na prvu ili odmah žulja.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

zlatna kartica za gorivo (-:

kaos
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 18:57 (Jurra).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/benzinac ili diese
Bruno555 kaže...

E pa bome radije cu se vozit 10kg nego se zimi smrzavat 10km

 

Auto ti se neće uspjeti zimi ni zagrijat u tih 10km.

Ali kao što je već netko rekao, vozit ćeš se ti više od 10km dnevno.{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

nece ako je dizel, benzinac je na radnoj temperaturi vec nakon 3 km

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

A eto nac cu benzinca nekog onda, a za auto cu jos vidit, polo je i dalje favorit. Fala van na pomoci{#}

8 godina
neaktivan
offline
Najbolji auto 3000€-3500€

Pozdrav, planiram kupiti neki manji auto star 12 godina i mlađe u cijeni između 3000 i 3500€, po mogućnosti dizelaš pa me zanima koji bi bio najbolji odabir.

kovačićbruno
13 godina
offline
Re: Najbolji auto 3000€-3500€
Brunoo kaže...

Pozdrav, planiram kupiti neki manji auto star 12 godina i mlađe u cijeni između 3000 i 3500€, po mogućnosti dizelaš pa me zanima koji bi bio najbolji odabir.

 koliko kilometara prelaziš? mjesečno/godišnje

koje su ti potrebe u vidu komfora,prostora,praktičnosti?

koliko si spreman pljunut za redovno održavanje?

 

ovako na prvu,opel corsa c ili astra g

 

nisu skupe,relativno pozdani i djelova ima kolko hoćeš

 

Svemirski mega car
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzinac

bok daj,

Ako se mogu nadovezati, ja bih preporuku za obiteljski rabljeni do cca 6000 eura, malo km godišnje cca 10000km, ali jednostavno Fiesta je premala. hvala, Moja razmišljanja idu k Octavijama, samo preporučite godinu i model 

13 godina
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzina

octavia hatcback benzin bi bila OK,ako dolazi u obzir i karavan,izbor se širi...eventualno bi još preporučio Ford Focus

ili Astra H,ako možeš prežvakati interijer

 

od ova tri,ja bih Focusa

Svemirski mega car
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzina
Baci oko na Peugeot 307 sw (karavan je), mali potrošač i kažu da je zahvalan auto. Ja sam se raspitivao za dizelaša 1.6hdi pa prenosim šta mi je rečeno, a auta su dosta jeftina. Doslovno za par tisuća eura možeš naći jako dobre aute.
www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
14 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzina
majstorSZ kaže...
Baci oko na Peugeot 307 sw (karavan je), mali potrošač i kažu da je zahvalan auto. Ja sam se raspitivao za dizelaša 1.6hdi pa prenosim šta mi je rečeno, a auta su dosta jeftina. Doslovno za par tisuća eura možeš naći jako dobre aute.

 Doslovno ne može gore od toga.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji rabljeni automobil/diesel ili benzina

Daj barem objasni zašto ne može gore, je li to samo zato što ti tvrdiš ili postoji razlog? Gdje god sam se raspitivao svi su rekli da su zahvalna auta, osim što je na prvim serijama bilo problema sa elektronikom ali ništa što se ne može srediti. 

www.wpnovosti.com || WoT: zemo323
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice