Nešto nije u redu s Passatom b3 1.9D

poruka: 4
|
čitano: 1.225
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nešto nije u redu sa autom

Ovako kupio sam passat b3 za nešto sitno oko 1000 eura registriranog punu godinu vozio sam ga tri mjeseca i onda se počeo pregrijavati i gubiti rashladnu tekućinu onda sam zaključio da je dihtung dignem glavu motora pukla kupim polovnu obrusim stavim vozim oko 5 mjeseci opet isto motor se pregrijava gubi rashladnu tekućinu dignem glavu opet pukla na istom mjestu kao i ova prva kupim drugi motor vozim oko par mjeseci opet glava pitam čovjeka od kojeg sam kupio auto i on mi kaže da je prije nego što mi je prodao auto promijenio tri motora iz istog razloga wtf? Pitao sam mnoge mehaničare i nitko ne zna u čemu je stvar može biti začepljen hladnjak ovo ono... Možda je auto uklet? 

13 godina
neaktivan
offline
Nešto nije u redu sa autom

Zaboravio sam napisati motor je 1.9 D ili TD bili su stavljeni i obični i Turbo dizel 

14 godina
offline
Re: Nešto nije u redu sa autom

Jel ti se pali ventilator? zamjeni termometar na hladnjaku. Možda ti se pali prekasno, nemoj kupiti kineski, oni tvornički ne rade

14 godina
offline
Re: Nešto nije u redu sa autom

pa jel pratiš temperaturu dok se voziš? Kad kupuješ rabljenu glavu uvijek prije obrade je nosi na ispitivanje jer postoji mogućnost da ni ta nevalja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice