Opel Astra G

poruka: 13
|
čitano: 34.976
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

Ovako imam problem sa navedenim autom Opel Atra G 2004. 1.7 
znaći ne radi mi centralno zakljućavanje preko kljuća, nego samo kad stavim u bravicu i okrenem onda tek otkljuća...
btw baterija je promjenjena.. 

12 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

zna se dogoditi da pukne lim kontakta u kljucu koji drzi bateriju (vrlo cest problem na kljucevima astre g) sigurno sve stima i daje crveni signal kad stiskas otkljucvanje?

budi oprezan kod rastavljanja kljuca jel zna ispasti i kod koji je slabo zaljepljen pa ce se nac na cudu ko ja npr {#}

xfact
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2013 19:58 (=xfact=).
14 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

Za početak ključ u kontaktnu bravu, daj kontakt (nemoj palit auto) i stisni tipku za zaključat ili otključat. To se treba napravit kad se mijenja baterija.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Opel Astra G

Napravio sam to, ali ništa....još ga nisam samo rastavljao.. :/

12 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G
http://www.opelclub.hr/forum/index.php
tu pitaj,ekipa je stvarno ok i netko ce sigurno znati
:)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Opel Astra G

Morao sam se registrovati da bih napisao sljedece.

 

GODINAMA MI NIJE RADIO KLJUC! IMAO SAM ISTE PROBLEME KAO GORE NAVEDENE.

 

U KLJUCU KONTAKTI KOJI VEZU BATERIJU POPUCALI, LED NA KLJUCU SE PALI AL DALJINSKI NE RADI.

 

ZALEMIO, RESETOVAO KOD I NIKO SRETNIJI OD MENE :D :D :D

 

10 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

evo nisam znao gdje da napisem svoje pitanje.... pa se nadam da cete me prihvatiti...ovako imam Opel Astru G 1.4 twin port i radim na tome da je uljepsam posto cu postati mladi vozac to mi je dosta konja.... ali vise bih se bazirao na izgled vec sam si u glavi zamislio sta i kako i na netu nasao dijelove ... prednji i straznji branik.. lajsne.. auspuh... angel eys svijetla... usput auto ima 66kw i 2008 je godiste malo je presao zato bih si ga i uzeo... mislim tata bi mi ga dao besplatno jer bi si on uzeo corsu... a sada je metalic crna tj. schwarz ili tak nekak u biti svarc boja.... :D pozzzz evo vase misljenje na to... ???

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2014 23:46 (Vince979).
12 godina
offline
Re: Opel Astra G
Vince979 kaže...

evo nisam znao gdje da napisem svoje pitanje.... pa se nadam da cete me prihvatiti...ovako imam Opel Astru G 1.4 twin port i radim na tome da je uljepsam posto cu postati mladi vozac to mi je dosta konja.... ali vise bih se bazirao na izgled vec sam si u glavi zamislio sta i kako i na netu nasao dijelove ... prednji i straznji branik.. lajsne.. auspuh... angel eys svijetla... usput auto ima 66kw i 2008 je godiste malo je presao zato bih si ga i uzeo... mislim tata bi mi ga dao besplatno jer bi si on uzeo corsu... a sada je metalic crna tj. schwarz ili tak nekak u biti svarc boja.... :D pozzzz evo vase misljenje na to... ???

Malo seljo tjuninga nikome ne skodi, a i ne skodi koju kunu spremit u dzep i voziti normalan auto :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: Opel Astra G

ne radi mi daljinsko otkljucavanje, led signal na kljucu radi al kad dam kontakt i stisnem tipku za zakljucavanje nece da mi ocita kod, prije ovoga mi je nekoliko puta se desavalo da izgubi kod i uspijevao sam da ga vratim davanjem kontakta i stiskanjem tipke za zakljucavanje, al sad vise to ne pomaze... moze li pomoc da li postoji neki drugi nacin da osposobim daljinsko otkljucavanje ... Hvala unaprijed :)

radi se o opel astra g 2.0

9 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

Zna li mozda neko gde se nalazi centrala koja salje signale(napon) do motora za zakljucavanje u vratima na Opel Astri G 1.7 dtl?

 

Astra G
7 godina
neaktivan
offline
Re: Opel Astra G

drug nisam siguran kako mozes rijesiti taj problem nek je sa srecom.

 

pomozite.

 

zelim kupiti opel astru G 1998 godina.benzin 1.4 66kw 90ks 16v ...

 

dobio sam informacije da ovi motori mnogo trose ulje skoro kao i benzin.neznam dali je to istina posto mi je to vec reklo troje ljudi .dali je moguce da ovaj motor ne trosi koji se nalazi na autu.kako to provjeriti.i recite mi dali ta vrsta auta ima neke mane.

hamo
12 godina
neaktivan
offline
Opel Astra G

to je najgora godina definitivno sa puno gresaka jel je prva god proizvodnje astre g. gledaj da uzmes 2001-2002-2003 astru g. benzinac min 1.6 , auto tvornicki u startu trosi ulje. moj je 2001 g uvezen iz njemacke znaci 15 godina star auto. uzme si litru ulja na 5000km. 250 000 km ima motor. iskustva su uvijek razlicita ali je znam dacu ja plakat za svojim kad ode jel nas je auto sluzio odlicno .. nas je 1.8 16v ... vrhunski motor.fali jedino 6 brzina mjenjac :)

xfact
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2016 23:44 (=xfact=).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Opel Astra G
drug hvala na ovoj informaciji mnogo si mi pomogao.
hamo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice