Passat nema snage

poruka: 7
|
čitano: 3.002
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Passat nema snage

Pozdrav svima, naime prije dva dana bio automobil na tehničkom i sve uredu kad danas vozim se i siđem sa autoceste kad osjetim da auto ne vuče, i evo sad se vratio sa posla auto je inače 81 kW i 110 KS i u petoj brzini jedva razvije brzinu za preticanje kamiona. znači totalno slabo u trećoj jedva 40 ide, pa ako neko zna do čega bi približno moglo biti neka napiše hvala unaprijed 

Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
8 godina
offline
Re: Passat nema snage
Znači auto ide i u 3000 obrtaja ali snage nema
Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
15 godina
offline
Re: Passat nema snage
A jesi detaljno opisao auto, niti koja je masina u pitanju ni nacin voznje, nista, inace prebacis iz vece u nizu brzinu da dobis na okretajina i na snazi i onda preteknes. Daj malo vise podataka jer mote biti svasta, do loseg goriva, do zacepljenosti ventila, do filtera goriva.. Neznam kako je prosao tehnicki ako nije 100% ispravan. Najbolje da odes do mehanicara ako nisi strucan u rastavljanju auta i dijagnostiki kvara.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Passat nema snage
Protočnik zraka tj.luftmesser ti je otišao najvjerojatnije.
8 godina
offline
Re: Passat nema snage
Mašina je TDI ( sa crvenim I) iz 1999-te godine, auto je Passat 81 kW 110 KS, gorivo se toči na OMV-u, nema injektora na autu je napravljen veliki servis prije cca 5000 km a onda odmah za tim je i zamijenjen filter ulja i naravno ulje tj mali servis, e sad za filter goriva ne znam nije mi ni onaj vlasnik ništa prije vjetovatno nije mijenjao na njemu sam još zamijenio one grijače i to je to od mene što sam mu ja zamjenio inače majstor što ga održava je rekao da se sa njiim mogu zaputiti gdje hoću ali eto opet ima nekih sranja, je li treba još šta
Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
15 godina
offline
Re: Passat nema snage
Jesi siguran da ti turbina radi kako treba? jer nekad se zna desiti da zakretna krilca ostanu blokirana u polozaju za visoke okretake i onda sama elektronika ode u safe mode i smanjuje dotok goriva. U svakom slucaju otidji do automehanicara jer cim vise odgadas pregled moze se desiti sranje i turbina otici u klinac ako je to stvar, a to se moze servisirati na vrijeme. Najbolje u sluzbeni servis, jer vecina automehanicara nema alat ni znanja da dijagnosticira kvar a na kraju ispadnu skuplji i od sluzbenog servisa.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
offline
Passat nema snage

Sad sam sve riješio  naime dođem jutros dole do auta uzmem odmah crijevo sa turbine skinem kad ono jedno centimetar ispod puklo skinem ga i odem kupim drugi i evo ga sad opet se propinje kad mu malo gasa dam, hvala vam PUNO

Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice