Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.222.577
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Puno hvala!
Uskoro idem i ja na ispit iz prve pomoći, a sutra su propisi :) 

12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Rađe se ti pripremaj za propise, jer su ih sad znatno otežali. Nesmiješ raskrižje fulat, ni više od 3 pitanja čini mi se, 112 je prag. Prvu pomoć ćeš lako proć, to je prolaznost valjda 99%, ali na propisima bome nije, prolaznost je oko 40% iz prve.

Ja sam hvala bogu imo 118 bodova i iz prve prošo:)

If there's one thing I can't tolerate, it's cheap imitations of my work - Red John
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Volvox kaže...

Rađe se ti pripremaj za propise, jer su ih sad znatno otežali. Nesmiješ raskrižje fulat, ni više od 3 pitanja čini mi se, 112 je prag. Prvu pomoć ćeš lako proć, to je prolaznost valjda 99%, ali na propisima bome nije, prolaznost je oko 40% iz prve.

Ja sam hvala bogu imo 118 bodova i iz prve prošo:)

ja sam polozio prije 2 godine i uvijek je bilo ako fulaš raskrižje direktan pad i vise od 3 pitanja znaci 107 ti je pad 108 prolaz sad neznam kak je sad.Sam ti uci prvu pomoć, ja sam ju olako shvatio pa sam okinio, a sto je najgore morao sam cekati mjesec dana opet da oni dodu tu kod nas da mogu polozit, a međuvremenu mi je stajala i voznja i sve.Imas jedan veliki bunt kartica (hrpetina) i onda izvuces i govoris.ak zaseres prvo pitanje to ti je glavno, ostala dva da znas nece te pustit.zato samo bubaj. puno srece{#}

13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Prolaz je 108 bodova, ne smiješ fulati niti jedno raskrižje

 

Ako tko ide na propise ovih dana evo tu imate 20 HAK-ovih testova za vježbanje

 

http://www.proprofs.com/quiz-school/user.php?login=cibi

 

uopće nisu teška,lagana su da ne mogu biti lakša

 

Prošao sam propise prije 3 dana 120/120 bodova...

Win Osama in hide and seek
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2012 13:03 (J3ckYYY).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...

Mi smo imali lutku koja ima samo gornji dio trupa i glavu, i služila je samo za masažu srca i umjetno disanje. Ostale stvari (ako ih imaš) pokazuješ na osobi koja je s tobom u učioni

  Tako je kada je vježbanje (ponavljanje), ali na samom ispitu sve se pokazuje na živoj osobi.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Baš sada ponavljam po priručniku iz HAK-a i nadam se da ću sutra proći.  Javim kak će proći ;)
U ponedjeljak mi počinje trodnevno predavanje prve pomoći, sjeća li se netko za koliko je ispit iz prve pomoći od završetka predavanja?

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

Baš sada ponavljam po priručniku iz HAK-a i nadam se da ću sutra proći.  Javim kak će proći ;)
U ponedjeljak mi počinje trodnevno predavanje prve pomoći, sjeća li se netko za koliko je ispit iz prve pomoći od završetka predavanja?

Trebo bi bit idući tjedan, al sad ko ce znat jel su godišnji. Ja u utorak imam završni test, nadam se da ću proć :)

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Evo da javim kako je prošlo, danas sam prošao propise 120/120 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

Evo da javim kako je prošlo, danas sam prošao propise 120/120 :)

Odlično, čestitam ti, sada ti je red vožnje. Meni u autoškoli kojim sam polagao B kategorije trajao od kolovoza do prosinca.  Položen od 2006g. Bilo nas dosta kadindata. Ajme kad se sjetim... S autoškolom sam išo na vožnji i to prvi put daleko od kuće a bio sam naputu od Bjelovara do Siska da vide kako vozim. Bio odlikaš u vožnji. Od Bjelovar do Siska ima puno puteva brijegova, zdol, pun zavoji, gradska i izvan naselja, u blizini autoputa. Samo moraš poštivat prometna pravila i lijepo to odradiš i prođi češ od prve.

 

Nenad
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nello kaže...
peterstern9 kaže...

Evo da javim kako je prošlo, danas sam prošao propise 120/120 :)

Odlično, čestitam ti, sada ti je red vožnje. Meni u autoškoli kojim sam polagao B kategorije trajao od kolovoza do prosinca.  Položen od 2006g. Bilo nas dosta kadindata. Ajme kad se sjetim... S autoškolom sam išo na vožnji i to prvi put daleko od kuće a bio sam naputu od Bjelovara do Siska da vide kako vozim. Bio odlikaš u vožnji. Od Bjelovar do Siska ima puno puteva brijegova, zdol, pun zavoji, gradska i izvan naselja, u blizini autoputa. Samo moraš poštivat prometna pravila i lijepo to odradiš i prođi češ od prve.

 

Prije svega se zahvaljujem! :)

Pitao sam već mnogo ljudi na čemu najčešće padaju na ispitu vožnje i odgovor je bio u većini slučajeva što nisu 100% stali na znak STOP ili su pak sjekli zavoj kod skretanja i nisu se zadržali u prometnoj traci iz koje su kretali. Eto, to su neki od razloga koje sam najčešće čuo i na to ću posebno pripaziti. Naravno, ako će me baš htjeti rušiti da bi više zaradili, lako će pronaći "izgovor" zašto su me srušili. Najgora stvar koju sam čuo da su nekoga srušili na ispitu je bilo sljedeće: Na ispitu je vozio ovaj koji je polagao, kraj njega instruktor i odozada su se sjela 3 ispitivača. Nakon što je izašao iz dvorišta autoškole na cestu, odmah su mu rekli da se može vratiti nazad i da je pao. Kao razlog su mu rekli da se ne smiju u autu voziti 5 osoba jer je dozvoljeno najviše 4... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 16:27 (peterstern9).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

. Najgora stvar koju sam čuo da su nekoga srušili na ispitu je bilo sljedeće: Na ispitu je vozio ovaj koji je polagao, kraj njega instruktor i odozada su se sjela 3 ispitivača. Nakon što je izašao iz dvorišta autoškole na cestu, odmah su mu rekli da se može vratiti nazad i da je pao. Kao razlog su mu rekli da se ne smiju u autu voziti 5 osoba jer je dozvoljeno najviše 4... 

A i ti vjeruješ glupostima...

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

Prije svega se zahvaljujem! :)

Pitao sam već mnogo ljudi na čemu najčešće padaju na ispitu vožnje i odgovor je bio u većini slučajeva što nisu 100% stali na znak STOP ili su pak sjekli zavoj kod skretanja i nisu se zadržali u prometnoj traci iz koje su kretali. Eto, to su neki od razloga koje sam najčešće čuo i na to ću posebno pripaziti. Naravno, ako će me baš htjeti rušiti da bi više zaradili, lako će pronaći "izgovor" zašto su me srušili. Najgora stvar koju sam čuo da su nekoga srušili na ispitu je bilo sljedeće: Na ispitu je vozio ovaj koji je polagao, kraj njega instruktor i odozada su se sjela 3 ispitivača. Nakon što je izašao iz dvorišta autoškole na cestu, odmah su mu rekli da se može vratiti nazad i da je pao. Kao razlog su mu rekli da se ne smiju u autu voziti 5 osoba jer je dozvoljeno najviše 4... 

Kao što sam rekao da je najvažnije da poštivaš prometna pravila. Kako u knjizi tako i na cesti.  Kad budeš učio i nemoj se bojat pitat instruktora ako nerazumiješ neki prometni znak pa će te odgovoriti tako i meni.

3 ispitavač odozada otkad do postoji? Koliko znam smiju samo jedan ispitivača, instruktor i polagač. Pazi ispitivači nisu svi jednaki čak ako dobro odradiš sve može te  jednom rušit. Ovisi kako ispitivača dobiješ. Kad budeš polagao vozački ispit najbitnije da si smiren i imaj hladnu glavu i odradiš sve oke. Prije polaganja vozačiki ispit instruktor mi je rekao da ako ispitivaač sjedi odozada i da ja smatram kao da nije tu i uspješno polagaao od prve. {#} Instruktor je bio u pravu.

 

Kod žutog  markera, znaš li zašto je pao? Zato što nije smio vozit 3 ispitavača zato je pao,  a po pravilu smije samo jednog ispitavača. Za auta kod sjedala ako ima 5 sjedala onda smije sjest 5 osobe,  ukoliko to ne piše u prometnoj dozvoli.

Nenad
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 16:48 (Nello).
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
peterstern9 kaže...

. Najgora stvar koju sam čuo da su nekoga srušili na ispitu je bilo sljedeće: Na ispitu je vozio ovaj koji je polagao, kraj njega instruktor i odozada su se sjela 3 ispitivača. Nakon što je izašao iz dvorišta autoškole na cestu, odmah su mu rekli da se može vratiti nazad i da je pao. Kao razlog su mu rekli da se ne smiju u autu voziti 5 osoba jer je dozvoljeno najviše 4... 

A i ti vjeruješ glupostima...

Ljudi su svašta u stanju napraviti kada su u pitanju novci...
Naravno, možda to i nije istina... 

11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nello kaže...
peterstern9 kaže...

Prije svega se zahvaljujem! :)

Pitao sam već mnogo ljudi na čemu najčešće padaju na ispitu vožnje i odgovor je bio u većini slučajeva što nisu 100% stali na znak STOP ili su pak sjekli zavoj kod skretanja i nisu se zadržali u prometnoj traci iz koje su kretali. Eto, to su neki od razloga koje sam najčešće čuo i na to ću posebno pripaziti. Naravno, ako će me baš htjeti rušiti da bi više zaradili, lako će pronaći "izgovor" zašto su me srušili. Najgora stvar koju sam čuo da su nekoga srušili na ispitu je bilo sljedeće: Na ispitu je vozio ovaj koji je polagao, kraj njega instruktor i odozada su se sjela 3 ispitivača. Nakon što je izašao iz dvorišta autoškole na cestu, odmah su mu rekli da se može vratiti nazad i da je pao. Kao razlog su mu rekli da se ne smiju u autu voziti 5 osoba jer je dozvoljeno najviše 4... 

Kao što sam rekao da je najvažnije da poštivaš prometna pravila. Kako u knjizi tako i na cesti.  Kad budeš učio i nemoj se bojat pitat instruktora ako nerazumiješ neki prometni znak pa će te odgovoriti tako i meni.

3 ispitavač odozada otkad do postoji? Koliko znam smiju samo jedan ispitivača, instruktor i polagač. Pazi ispitivači nisu svi jednaki čak ako dobro odradiš sve može te  jednom rušit. Ovisi kako ispitivača dobiješ. Kad budeš polagao vozački ispit najbitnije da si smiren i imaj hladnu glavu i odradiš sve oke. Prije polaganja vozačiki ispit instruktor mi je rekao da ako ispitivaač sjedi odozada i da ja smatram kao da nije tu i uspješno polagaao od prve. {#} Instruktor je bio u pravu.

 

Kod žutog  markera, znaš li zašto je pao? Zato što nije smio vozit 3 ispitavača zato je pao,  a po pravilu smije samo jednog ispitavača. Za auta kod sjedala ako ima 5 sjedala onda smije sjest 5 osobe,  ukoliko to ne piše u prometnoj dozvoli.

U prometnoj je navodno pisalo da ima 4 sjedeća mjesta, što većina autiju u autoškolama i ima.
U principu su ga s razlogom srušili, ali kako da taj netko i kaže ispitivačima da ne mogu sjediti u autu...

11 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog

Svaku grešku možeš staviti kao razlog rušenja...... još nešto....3 ispitivača?? Što je taj polagao za vozit NASIN avion?

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ja ću se jedino ubit ak padnem na onoj poligonskoj radnji gdje voziš unazad...

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Šta trebam ponjet u mup kad budem išo po vozačku i kolko ste dugo tamo čekali?

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Uvjerenje o polozenom ispit, ljecnicku potvrdu (koju si obavio pri upisu u AŠ), 35kn biljega i uplata od 35kn koja je zapravo 40kn, to sve mozes tamo obavit i kupit.

Te naravno znaj OIB, nis drugo ti ne treba te slikice, mozes se u MUPu za 70kn slikat i za 1min je gotovo, preporucujem negdje ne tamo da te manje izade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Polaganje vozačkog
peterstern9 kaže...

U prometnoj je navodno pisalo da ima 4 sjedeća mjesta, što većina autiju u autoškolama i ima.
U principu su ga s razlogom srušili, ali kako da taj netko i kaže ispitivačima da ne mogu sjediti u autu...

Koji to auto ima 4 mjesta? {#}

Neš ti razloga za rušit čovjeka... {#}

13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Old Iggy kaže...
peterstern9 kaže...

Koji to auto ima 4 mjesta? {#}

Neš ti razloga za rušit čovjeka... {#}

  Pegla, fićek,...{#}

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
16 godina
online
Re: Polaganje vozačkog
Caesar et Brutus kaže...
Old Iggy kaže...
peterstern9 kaže...

Koji to auto ima 4 mjesta? {#}

Neš ti razloga za rušit čovjeka... {#}

  Pegla, fićek,...{#}

Je, da mi se dočepati kojeg, kad sam ja išao u autoškolu prije (ne smijem reći koliko godina) tad su se povlačili iz upotrebe. {#}

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Položio sam danas {#}

 

Za ispitivača sam dobio nekog kralja, lik na poligonu nije ni gledo kak vozim, sam je pričo na mobitel i pušio cigaru {#}

Ja se parkiram i kontam nije dobro jel je bilo malo ukoso a i auto mi je malo virio vani, htio sam popravit a on kaže gasi vozio prošo si {#}

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
 
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...

Položio sam danas {#}

 

Za ispitivača sam dobio nekog kralja, lik na poligonu nije ni gledo kak vozim, sam je pričo na mobitel i pušio cigaru {#}

Ja se parkiram i kontam nije dobro jel je bilo malo ukoso a i auto mi je malo virio vani, htio sam popravit a on kaže gasi vozio prošo si {#}

Bravoooo, položio si! Tako i treba. {#}

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...

Položio sam danas {#}

 

Za ispitivača sam dobio nekog kralja, lik na poligonu nije ni gledo kak vozim, sam je pričo na mobitel i pušio cigaru {#}

Ja se parkiram i kontam nije dobro jel je bilo malo ukoso a i auto mi je malo virio vani, htio sam popravit a on kaže gasi vozio prošo si {#}

Cestitam, a kako ti je bilo u gradu...

Ja sam na 27. satu voznje i izlazim za 2. tjedna na ispit, pa me isto malo trta.. Planiram prije ispita drmnut malo Jegera da se smirim.. :)

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

Cestitam, a kako ti je bilo u gradu...

 

U gradu sam imo sreće jer sam uvijek ili imo čisto zeleno ili čisto žuto, nijednom nisam bio u situaciji da mislim ocu dodat gas pa da prođem kroz treptrajuće zeleno ili ću stat.

 

I kolko se sjećam nisam nije me vodio u ulice sa više prometnih traka, tako da nisam moro pazit na prestrojavanje.

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

Cestitam, a kako ti je bilo u gradu...

 

U gradu sam imo sreće jer sam uvijek ili imo čisto zeleno ili čisto žuto, nijednom nisam bio u situaciji da mislim ocu dodat gas pa da prođem kroz treptrajuće zeleno ili ću stat.

 

I kolko se sjećam nisam nije me vodio u ulice sa više prometnih traka, tako da nisam moro pazit na prestrojavanje.

Iz kojeg si ti grada, zanima me na sta tocno moram pazit?

15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Uskoro završavam sa predavanjima pa me zanima da li su testovi teži nego prošlih godina . Danas smo pisali test star 4 godine za probu i puno je lakši od ovih novih!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

moje iskustvo sa vozackim... jako lose

 

sta se tice pismenih ispita (prva pomoc i te gluposti) to sam ima 100%, zaje8ancija...

 

sta se tice voznje... bacilo me prvi put iako mi je instruktor reka da sam triba proc, ali kako mi je on reka naletija sam na nekog pedera sta baca sve koji polazu prvi put. i onda je postalo ocito da triban nac vezu i tako sam drugi put i polozija, buduci da je bilo ocito kako likovi iz moje autoskole oce coviku izmust pare sa tim ''dodatnim'' satima. a razlozi koji su bili za rusenje na ispitu su uvijek bili ne gledas ogledala i te pi*ke materine. i da spomenem da bez veze ne bih ni prosao ni drugi put.

 

sta je najzesce bilo kad su moji starci osli do autoskole da vide sta se desilo onda je vlasnik uletija kako ''je vas sin bahat, neodgojen, svada se sa instruktorom itd''

 

vozim 6-7 godina, niti jedna kazna, prometna (osim kad su mene lupili, znaci ne mojom krivnjom) i te gluposti.

 

sto se tice same autoskole to je hrpa bolesnika koji se izivljavaju na ljudima jer misle da su oni bogovi u autu, a ti si obicna krava muzara za njih. 

 

a nacin na koji te uce vozit je toliko sje8an, da mi nije bilo ovog prvog instruktora (koji me nazalost samo ucio 25 sati jer je isa ca iz autoskole) i naravno vrimena koje sam proveo uceci sa cacom ne bi zna uopce vozit. ono gluposti tipa obe ruke na volanu, pa drzanje kvacila cilo vrime dok stojis na semafori itd.

 

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

Iz kojeg si ti grada, zanima me na sta tocno moram pazit?

Osijek.

 

Moraš pazit da sve napraviš kako treba, tj. školski

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice