Powerstrider

poruka: 15
|
čitano: 8.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

U novom Enteru ima nešto o ovim spravama. Mene zanima dal je tko to isprobao i dal je stvarno tak dobro kak enterovci vele?

 

Evo par linkova za neupućene :

 

r

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
16 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

Ljudi, nema interesa za život izvan sobe sa kompom?

"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

budu se parkourovci snašli s tim...

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
offline
Powerstrider

gledo sam ja jednom neke decke, na cvjetnom su izvodili kojesta, izgleda uzbudljivo, treba se naviknut na to i naucit s tim, dobra spremnost

brzi si od javnog prijevoza s tim Cool

Dobro jutro radni narode, 12 je sati !
16 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

Ja bi to probao, al ne znam dal se isplati. Na slikama i filmićima izgleda super. Ali ne želim se osjećati kao budala, ako potrošim 1,6 k na to.

"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: Powerstrider
Horagio kaže...

Ja bi to probao, al ne znam dal se isplati. Na slikama i filmićima izgleda super. Ali ne želim se osjećati kao budala, ako potrošim 1,6 k na to.

 e da to je problem...al ono kul je svi hodaju a ti skakućeš kao zec
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

U, da, znam za tu stvarčicu, fora je, stvarno. Jedino je problem što nije baš jeftina..., ali si ultra brz s time,

 

a kad naučiš, nema ti premca. Da, za parkour je ovo baš bolesno, iako ja mislim parkourevci više vole

 

izvoditi finte bez takvih pomagala..., al ono, možeš skočiti 2 m s tim, hihi.

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
offline
RE: Powerstrider
Horagio kaže...

Ja bi to probao, al ne znam dal se isplati. Na slikama i filmićima izgleda super. Ali ne želim se osjećati kao budala, ako potrošim 1,6 k na to.

 Ne isplati se!Smijeh
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Powerstrider
Assassin kaže...
Horagio kaže...

Ja bi to probao, al ne znam dal se isplati. Na slikama i filmićima izgleda super. Ali ne želim se osjećati kao budala, ako potrošim 1,6 k na to.

  Ne isplati se!Smijeh
  Ti se ne javljaj! Već si mi rekao!  Smijeh
"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
16 godina
offline
RE: Powerstrider
Horagio kaže...
Assassin kaže...
Horagio kaže...

Ja bi to probao, al ne znam dal se isplati. Na slikama i filmićima izgleda super. Ali ne želim se osjećati kao budala, ako potrošim 1,6 k na to.

  Ne isplati se!Smijeh
  Ti se ne javljaj! Već si mi rekao!  Smijeh
 Hehe...
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Powerstrider

Ja sam ih prvi put vidio na telki na zatvaranju Olimpijskih prošle godine, i onda sam mislio da je to samo za akrobate :)

I ubrzo je bila mala reportaža na RTL o njima (kad su navodno tek stigli u RH) a onda sam malo googlao i gledao više videa

na youtubeu i poludio za njima :)

Vjerujem da su zabavne i extremne sprave i da traže određenu dozu hrabrosti i volje, a toga imam :)

Ja sam dosta čitao o njima i zaključio (tak i drugi kažu) da su ova marka (Powerstrider) među boljim (kvalitetnije izrađenim i izdržljivijim)

skakačima no nisu i najbolji, najbolji su PowerSkip (Pro verzija) al to je već za profiće, za sve ostale powerstrider je navodno sasvim ok,

jedino je možda malo zahtjevniji za učenje od nekih drugih marki al sve u svemu je ok.

 

Neki dan sam dobio državnu stipendiju i to znači da ih uskoro kupujem :)

Zanima me ako neko zna dal ih ima i negdje drugdje za nabaviti osim kod ovog lika u zg (http://www.expub.hr/), dakle

ima li ih u nekim drugim gradovima ili trgovinama sportskom opremom?

Ja studiram u Varaždinu i ovdje ih još nisam vidio, ni u prodaji ni u uporabi što možda pokazuje na ne tako veliku popularnost

što po meni proizlazi iz toga što je to malo extremnija sprava i zahtjeva punu fizičku spremu za full užitak :)

A isto tako vidim da je cijena smanjena na 1 370 kn i na posebnoj akciji za opremu (http://www.expub.hr/akcija.asp).

D.I. [demos iz Mreža] - www.me2everyone.com/68568
15 godina
neaktivan
offline
Powerstrider

e da imam para vjerojatno bi si uzo jedan takav par

e problem je to jer tesko stojat s time ili hodat jer ja sa rolama uhh neznam ni stat na noge a kamoli se rolat

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
16 godina
offline
Powerstrider

Bump,

 

Jeli ih netko nabavio u meduvremenu, iskustva? Jucer je bila reportaza o njima na Globalnom sijelu, pa sam se zagrijao.. :P

 

 

16 godina
offline
Re: Powerstrider

bump...

ima li novih korisnika pa da malo podijele iskustva?

14 godina
offline
Re: Powerstrider
Evo pošto je kolega iznad bump-ao ovu temu, moram ispraviti par netočnih navoda :)
leo_819 kaže...

budu se parkourovci snašli s tim...

 

1domagoj1 kaže...

U, da, znam za tu stvarčicu, fora je, stvarno. Jedino je problem što nije baš jeftina..., ali si ultra brz s time,

 

a kad naučiš, nema ti premca. Da, za parkour je ovo baš bolesno, iako ja mislim parkourevci više vole

 

izvoditi finte bez takvih pomagala..., al ono, možeš skočiti 2 m s tim, hihi.

Ljudi koji se bave parkourom nisu parkourevci niti parkourovci nego traceuri, te oni(a i ja) treniraju parkour kako bi razvili svoje tijelo kako bi se što brže i efikasnije kretalo.
U brzo i efikasno kretanje NE spadaju nikakvi trikovi ili finte jer su oni neefikasni.

Ali zato postoji vještina zvana freerunning koja se sastoji od trčanja i povezivanja raznih flipova i finti.
A i s tim čudom na nogama bi bilo skroz debilno trenirati, em što bi se jednom sigurno potrgao, em što mi treniramo svoje tijelo bez ikakvih pomagala (rukavice, oklopi, pancirke...) jer to nije sastavni dio našeg tijela.
Eto, nadam se da sam razjasnio neke stvari, jer jako puno ljudi na internetu brka pojam parkour i freerunning a svakoga traceura živcira to brkanje.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice