Servis za "dodge" u zagrebu?

poruka: 15
|
čitano: 13.096
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Servis za "dodge" u zagrebu?

Otac mi prodaje dodge calibera iz 2007 i jedan zainterensiran čovjek se javia, samo ga zanima da li u zagrebu ima servis za dodge-a i gdje? te koliko su skupi servisi i da li je teško nabavit djelove, da napomenem u njemu je wolkswagenov diesel 2.0 TDI , tako da ne mislite da je dodgeov motor.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Servis za "dodge" u zagrebu?

pa nek ode u servis od VW

TiONiO
14 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
Tionio kaže...

pa nek ode u servis od VW

a nisam točno shvatia šta je pita al cini mi se da je mislia na one regularne servise tipa zamjene ulja,filtera itd... koje odeš kod ovlaštenog servisera i platiš, a nisam baš siguran da se to može obavit kod wolkswagen servisera?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Servis za "dodge" u zagrebu?

zašto ne? ja na svom mitshubisiu imam Renaultov motor od Lagune...i nakon što je prošla garancija, više ne odlazim u Opatiju gdje imaju ovlašteni servis za mitshubishi..nego redovni servis vršim u Renaultovom servis centru...mislim da bi ista stvar trebala bit i u tvom slucaju

TiONiO
14 godina
protjeran
offline
Servis za "dodge" u zagrebu?

EUROline centar servisira Dodge kolko ja vidim:

http://www.eurolinecentar.hr/osobna-vozila/Dodge/Dodge-Caliber

 

Za koliko se prodaje taj auto ako nije tajna? Svidja mi se....

to je isto kao da real madrid kupi kopačke koje same trče a lokomotiva mora imati kopačke stare tri generacije
14 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
Tionio kaže...

zašto ne? ja na svom mitshubisiu imam Renaultov motor od Lagune...i nakon što je prošla garancija, više ne odlazim u Opatiju gdje imaju ovlašteni servis za mitshubishi..nego redovni servis vršim u Renaultovom servis centru...mislim da bi ista stvar trebala bit i u tvom slucaju

 

Tallahasee kaže...

EUROline centar servisira Dodge kolko ja vidim:

http://www.eurolinecentar.hr/osobna-vozila/Dodge/Dodge-Caliber

 

Za koliko se prodaje taj auto ako nije tajna? Svidja mi se....

super,hvala na informacijama, izvoli oglas :  http://www.njuskalo.hr/auti/dodge-caliber-2.0-crd-sxt-oglas-4226950  :D

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Servis za "dodge" u zagrebu?

Auto je prekrasan i rijetka pojava na cestama, ali moj moto...američko vozilo i Hrvatsko tržište ne ide skupa.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
Ziga kaže...

Auto je prekrasan i rijetka pojava na cestama, ali moj moto...američko vozilo i Hrvatsko tržište ne ide skupa.

 

 

A znam i sam. Sva sreća da nema neko američko smeće pod haubom. 272947298471294 litreni V8 za dobit 300hp, bože sačuvaj >.<, kad če oni otkrit turbopunjač.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?

znaju oni za turbo bez brige ;)

al nije mi jasno, tata ti ima taj auto i sad kad ga oce prodat ne zna rec di ga se moze servisirat...pa di ga je dosada servisiro?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
reebeech kaže...

znaju oni za turbo bez brige ;)

al nije mi jasno, tata ti ima taj auto i sad kad ga oce prodat ne zna rec di ga se moze servisirat...pa di ga je dosada servisiro?

ma mi smo iz Splita, znamo di se moze ovdje,ne u Zagrebu.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?

aha, tak vec da :D reko pa nije valjda da u 5 godina auto servis vidio nije...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
reebeech kaže...

aha, tak vec da :D reko pa nije valjda da u 5 godina auto servis vidio nije...

na sve redovne servise koji idu pod prve 2 godine mislim smo ga vodili, ulje,gume naravno i sami zamijenit mozemo lol,također bio je na čišćenju štrcaljki tj dizni jednom.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?

Zanima me nešto o tom Dodge-u, kažeš 2.0 TDI motor WV, da li je to klasičan turbodiesel sa klasičnom bosch pumpom i diznama ili ovaj sa pumpom visokog pritiska i injektorima???

Ako je ovaj sa injektorima i pumpom visokog pritiska čiji u tom slučaju ima sustav ubrizgavanja Siemens ili Bosch? Unaprijed hvala na odgovoru.

12 godina
online
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?
GMP kaže...

Zanima me nešto o tom Dodge-u, kažeš 2.0 TDI motor WV, da li je to klasičan turbodiesel sa klasičnom bosch pumpom i diznama ili ovaj sa pumpom visokog pritiska i injektorima???

Ako je ovaj sa injektorima i pumpom visokog pritiska čiji u tom slučaju ima sustav ubrizgavanja Siemens ili Bosch? Unaprijed hvala na odgovoru.

 Jesi to ti odgovorio na 6 godina staru poruku?

 

Pošalji mu privatnu poruku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Servis za "dodge" u zagrebu?

nisam htio odgovorit jer si se registrirao jučer ali kad si već toliko navalio: to je PD motor, dakle nije starinski dizel s klasičnom bosch pumpom. Može biti i Bosch i Siemens, jer su se ugrađivale 3 verzije (Bosch EDC16, EDC17, Siemens PPD1).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice