Strgano platno u autu

poruka: 5
|
čitano: 1.021
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Strgano platno u autu

Pozdrav,  jučer sam primjetio na desnim zadnjim vratima da mi se ono platno izvuklo,  nije se poderalo nego se samo izvuklo, e sad kako bi sr to dalo uraditi, lijepljenje trakom i ne pomišljam jer izgleda veoma veoma ružno,  je li ima još neki način,  u pitanju je Passat 3b2 ili B5 iz 1999-te godine 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Strgano platno u autu

Tek sad ti se odlijepilo? Eh... Standardna greška na starijim VWovima (meni je na Golf III isto otpalo).

 

Najbolje rješenje je skinuti sve dolje i naći nekog majstora koji će ti staviti novi krovni tapecirung. Jer sad ti se izvuklo na jednoj strani, za mjesec dana će na drugoj...

 

Ili ako imaš volje, živaca i znanja, to možeš i sam riješiti. Ima na netu hrpa tutoriala kako obaviti taj "poslić". Trebat će ti nešto alata.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
offline
Re: Strgano platno u autu
Sum_of_all_fears kaže...

Tek sad ti se odlijepilo? Eh... Standardna greška na starijim VWovima (meni je na Golf III isto otpalo).

 

Najbolje rješenje je skinuti sve dolje i naći nekog majstora koji će ti staviti novi krovni tapecirung. Jer sad ti se izvuklo na jednoj strani, za mjesec dana će na drugoj...

 

Ili ako imaš volje, živaca i znanja, to možeš i sam riješiti. Ima na netu hrpa tutoriala kako obaviti taj "poslić". Trebat će ti nešto alata.

 Ne znam jesam li ja možda pogrešno rekao ili ti napisao, problem je u desnim vratima, tamo gdje se otvara, ima jedno 5 cm odljepljena, ja prošle godine sam ga kupio i kod mene se tek sad odlijepilo, mislim vidi se da ima nekog lepila gore, vjerovatno je neko prije to radio, moram vidjeti gdje se to može napraviti, jer ja ne volim čaprkati sa time, više me zanima oko elektronike   , mada i tu sam slabiji ali eto, čuo sam za lepilo gore da stavim, ali to je pa i previše ružno unutar auta

15 godina
odjavljen
offline
Re: Strgano platno u autu

Ma ja sam fulao...

 

Uglavnom, vozi to nekome tko se bavi sa time jer sumnjam da ćeš sam uspjeti... Eventualno googlaj kako.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
offline
Re: Strgano platno u autu

hehe, moram potražiti nekoga ko se time bavi, sam čaprkati neću vjerovatno

Nije siromah onaj koji nema, nego onaj ko želi previše!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice