Hrvatski SQL Server forum?

poruka: 11
|
čitano: 3.675
|
moderatori: naxeem, F1-IVO, Danny_HR, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
pitanje

Da li postoji nekakav forum na hrvatskom jeziku na kojemu se raspravlja o SQL Serveru?

... jer koliko vidim, na ovom forumu ima mozda 2-3 osobe koje uopce imaju instaliranu neku od verzija SQL Servera (naravno, mislim na Express verzije, jer su pune verzije jako skupe, a Express je besplatan)

6 godina

Neznam sta da ti kazem, ja i ako trazim neke info proguglam i to je to. U biti mi je engleski ko i hrvatski, a u informatici cak i drazi jer neke stvari kad prevedes sa EN na HR nemas pojma sta znace.

I'm going woo woo
6 godina
autorov komentar

Zapravo, SQL Server sam za sebe je previse specificna tema za poseban HR forum, ali ovako nesto ima smisla...

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/hrvatski-aspnet-forum/18144.aspx

6 godina
neaktivan

Ima nas garant vise od 2-3, osobno vrtim vise od 50-tak udaljenih sql servera bilo 2k, 2k5 ili najnovijih 2k8.

Moja preporuka je da potrazis strane forume ili news grupe koje se bave tematikom odrzavanja/troubleshooting na MS SQL server platformi

6 godina
autorov komentar

Nije problem naci strani forum s tom tematikom, ali bilo bi lijepo imati neki i na hrvatskom jeziku...

6 godina
neaktivan
RE: Hrvatski SQL Server forum?

Po meni nema smisla, pokraj gro dobrih stranih sajtova koji se bave tom tematikom.

A i znas 'rvate, to bi bilo soljenje pameti...

6 godina

Slazem se sa Dukeom... to bi na kraju bio forum tipa "Sta ce ti MS SQL, access je bolji" i slicno... Ja san sa takvim kretenima i tu na ovom forumu imao posla... I dalje se kunu da je access jaaaako dobro rijesenje...

I'm going woo woo
6 godina
neaktivan
tnakir kaže...

Slazem se sa Dukeom... to bi na kraju bio forum tipa "Sta ce ti MS SQL, access je bolji" i slicno... Ja san sa takvim kretenima i tu na ovom forumu imao posla... I dalje se kunu da je access jaaaako dobro rijesenje...

A kaj nije? :)

6 godina
Duke kaže...
tnakir kaže...

A kaj nije? :)

Ja ga izbjegavam u sirokom liku (prvenstveno se bavim webom. tu mi se nije pokazao dorastao poslu)
I'm going woo woo
6 godina
neaktivan
Duke kaže...

Ima nas garant vise od 2-3, osobno vrtim vise od 50-tak udaljenih sql servera bilo 2k, 2k5 ili najnovijih 2k8.

Moja preporuka je da potrazis strane forume ili news grupe koje se bave tematikom odrzavanja/troubleshooting na MS SQL server platformi

a jel imaš sve licence i sve cal-ove plačene?
5 godina
neaktivan

Ako nekoga zanima, pokrenuo sam blog na temu SQL Servera.

www.savjetovanje.net

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice