SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

poruka: 8
|
čitano: 8.417
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

Lijep pozdrav,

 

Instalirao sam SQL SERVER 2012 i s njime, sigurno!, SQL SERVER DATA TOOLS ali  ga ne mogu naći jer rabim Windows 8.

 

Kada ga krenem tražiti preko alata SEARCH pronađe SQL SERVER DATA TOOLS ali ne onaj koji je dio SQL SERVERa već onaj, jer su isto imenovani, koji pripada VISUAL STUDIJU.

 

Molim pomoć!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

Pa nađi folder od SQL Servera u Start screenu, idi na all apps i nađi grupu, folder, nebitno, SQL Server 2012 i tu mora biti Data Tools ako si ga instaliro, ako nisi idi na ono change/configure setup.

Poštenje garantujem avatarom. Hvala!
12 godina
neaktivan
offline
SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

kako to činim, pojasni ako imaš volje! ja odem u SEARCH i tamo ukucam ključne riječi tipa sql, sql server itd i dobijem što nađe. ako odem u start nema nikakvog foldera SQL SERVER 2012.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

ovako izgleda rezultat jedne pretrage, ponavljam - on pronađe sql server data tools ali taj pripada aplikaciji VISUAL STUDIO

 

Potpuno sam uvjeren da sam instaliravši SQL SERVER 2012 instalirao i SQL SERVER DATA TOOLS(za sql server) jer sam instalacijske upute slijedio gdje me uputiše da instaliram, klikajući kvačicu, na spomenuti SSDT.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

Kada iz Start screena odeš na all apps, ne možeš da pronađeš folder?

 

Ovako nešto, samo što ja nemam instaliran SSDT, ali tu je sve od SQL Servera, da je i on dodan, bio bi tu.

 

 

A inače, zanima me, što će ti SSDT van VS-a, ja ga koristim samo sa VS-om?

Poštenje garantujem avatarom. Hvala!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 22:42 (royalhero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools
royalhero kaže...

Kada iz Start screena odeš na all apps, ne možeš da pronađeš folder?

 

Ovako nešto, samo što ja nemam instaliran SSDT, ali tu je sve od SQL Servera, da je i on dodan, bio bi tu.

 

 

A inače, zanima me, što će ti SSDT van VS-a, ja ga koristim samo sa VS-om?

 

Hvala ti lijepa, dok nisam istražio nisam uvidio da u STARTu postoji naredba ALL APPS.

 

Jednom kad je nađoh vidjeh da pod SQL SERVER grupom stoji i DATA TOOLS i to upravo onaj za kojeg sam smatrao da je drugačiji od onoga kojeg tražim.

 

Zašto sam pomislio da je drugačiji?

 

Jer sam surfao po netu gdje rekoše da se različita stvar zove isto i, jači razlog, što kad sam dobio početno sučelje DTa ono nije odražavalo sučelje na slici iz knjige koju pratim. Vjerojatno se u međuvremenu nešto promijenilo u samom sučelju od vremena kad je autor pisao knjigu.

 

To ti odgovara i na drugo pitanje, naime htjede prijeći cijelu knjigu koju učim pa sam se zato nakačio SSDTa. ;)

12 godina
neaktivan
offline
SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

Evo i explicite slikom

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SQL SERVER 2012 - SQL SERVER data tools

Inače, update-aj se na Windows 8.1. :)

Poštenje garantujem avatarom. Hvala!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice