Bonbon usluge

poruka: 6
|
čitano: 3.205
|
moderatori: XXX-Man, pirat, Danny_HR, DrNasty
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 mjeseci
neaktivan
Bonbon usluge

Zna li mi itko reći kakva su njegova vlastita iskustva sa bonbon uslugama?

0 0 hvala 0
7 godina
Re: Bonbon usluge
Kajima kaže...

moja odlična, svako malo nadoplatim 20 kuna, i nikada ne uzimam "pakete" koje mi nude, i onda kod mene mirno ko u Bosni nakon Daytona.

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 20:19 (GoodAngel).
8 godina
Imao Bonbon i prešao na Vip. Ne znam da bih ikada više na bonbon. Razlog je da izgleda prvenstvo imaju HT korisnici pa onda Bonbon ekipa. Znači građanin drugog reda. Kad god sam ušao u neki šoping centar nisam imao mobilni internet ili je bio na Edge. Mobilni internet u takvim prostorima nije postojao. A kad bolja polovica šopingira po par sati ti se možeš lagano...
Bio sam na Bonbon mreži jer u tom trenutku jedini nisu imali naplatu uspostave poziva. Čim je došla Chil tarifa u Vip koja također nema uspostave ja prebjegao i kako sad stvari stoje ne vraćam se više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
U početku sam imao nekih problema, sada trenutno u obitelji imamo 7 brojeva na bonbonu, uzmemo Internet i minute, 45 Kn mjesečno, 4G super radi, nikakvih većih problema. Zna biti da ti se poziv ne spoji iz prve, ali to je rijetko, samo nazoveš opet i GG.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Bonbon usluge

Ja sam od nedavno u "Bonbonu" na pretplati i jedina zamjerka je na načine plaćanja računa, nemaju trajni nalog, imam pet brojeva i svaki moram pojedinačno plaćati. Što se tiče kvalitete signala, isti je kao u T-mobile, a još jedna sitnica su neke lipe (9lp), na nekim od brojeva, koje svako malo dodaju povrh računa. Nemaju trenutni ispis potrošnje, nego samo okvirno, dok je ispis poziva moguć samo na kraju mjeseca.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 mjeseci
Kajima kaže...

Kao mreža-kćer HT-a, kvalitetom su jednaki kao i HT. Koristim bonbon nekoliko godina i tehnički su sve bolji i bolji, pogotovo 4G mreža. Pokrivenost signalom je jako dobra.

Jedino im je služba za korisnike koma. Ako ti treba nešto što znaju napraviti poput aktiviranje nove SIM kartice koju si zamijenio ili nekih problema s paketima, tu su ok. Sve mimo naučenog napamet i nečega što im nije napisano pred nosom - ne znaju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 16:22 (ridealong).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice