Nova mobilna mreza - Bonbon

poruka: 104
|
čitano: 71.217
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

Korisnik sam mreže bonbon već 2 godine i bez ikakvih problema. Kad se sjetim TELE2 i njhovih lopovština...ovo je mila majka. Za 100 kuna mjesečno mogu stvarno puno toga. Kod TELE2 za 500 kuna su mi nakom pola mjeseca isključivali broj jer sam po njihovom probijao dopušteni kredit!?  Sad smo na sudu već 2 godine. 

12 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Da li netko zna koji su pristupni podaci za bonbon internet, imam 3g usb modem od tele2 koji je nekim čudom tvornički otključan pa sam nabavio internet sim karticu od bonbona kako bi mogao preko njega imati net

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

ima li netko problema sa bonbon mobilnim netom na svojim mobovima u zagrebu ovih dana?? meni je stalno bio na h+ i oko 7 mbit/s brzina , a sada mi je spojen isto na h+ ali ne moze na net skoro uopce i ako se spoji, to bude jedva 0.6 mbit/s...imam note 2 i sve mi je radilo super do prije 2 dana..

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

koja je ovo fora da ako kupuješ bon platiš i naknadu za pristup mreži? {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
MirkoRenato kaže...

koja je ovo fora da ako kupuješ bon platiš i naknadu za pristup mreži? {#}

 

To su uveli gotovo svi operateri jer je vlada digla neki namet pa su to telekomunikacijske kompanije prebacile na potrosace.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

pa sta to nije ono kad bon od 50 kosta 55 kn? sta skidaju i s racuna posebno jos nesto?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Je, to je to. 10% cijene bona se naplacuje. Zato je bon od 50kn zapravo 55kn, a 80kn 88kn.
Windows Phone FTW
11 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Korisnik sam bonbona dulje vrijeme, a narucio sam galaxy s5 s njuskala koji je kupljen u vipu za 498kn radi neke tarife...

Ne znamo da li je otkljucan mobitel, a ako nije - da li cu moci koristiti bonbon karticu?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
acmilan2 kaže...

Korisnik sam bonbona dulje vrijeme, a narucio sam galaxy s5 s njuskala koji je kupljen u vipu za 498kn radi neke tarife...

Ne znamo da li je otkljucan mobitel, a ako nije - da li cu moci koristiti bonbon karticu?

Ako radi na VIP , onda je u Vipu zaključali i neće radit na bonbon karticu, osim ako je mob prošao 2 g tad ima pravo kod Vipa da otključa uređaj uz dokaze datum kupnje i gare. Besplatno se kod njih otključa. I ja sam isto imao mob na pretplati i nakon 2g i zatražio otključavaanje i dobio sam, rade sve mreže i super. Ako uređaj nema ni 2 g možeš u servisu otkodirat mob ali se traže plačanjem i stime ako ima gare koji još nije istekao a mob na drugoj mreži tad se ne prizna nego će plača popravak. 

Nenad
15 godina
odjavljen
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Ne moze besplatno otkljucati zato jer S5 nije mobitel star 2 godine, tak da ugovor teoretski nije mogo istec.

 

Probaj ugurnut karticu od bonbon-a, ako prihvati super, ako ne kupi kod za otkljucavanje preko neta (za detalje pitaj tu na forumu u S5 temi da ti daju link od stranice di mozes kupit kodove) i to je to.

 

Kod ne bi trebao biti pretjerano skup.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Planiram kupiti mobitel na rate u Bonbonu i zanima me jesu li otkljucani na sve mreže jer još imam karticu na pretplatu u tele2 još 3 mjeseca??

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2015 23:06 (Infern0_VZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Infern0_VZ kaže...

Planiram kupiti mobitel na rate u Bonbonu i zanima me jesu li otkljucani na sve mreže jer još imam karticu na pretplatu u tele2 još 3 mjeseca??

 

Najbolje da njih pitas prek fejsbuka.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
10 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Kupio sam kod njih dva mobitela i ni jedan nije bio otkljucan. Imas pravo nakon godinu dana na besplatno otkljucavanje (za info.ako nisi znao).

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

pitanje

 

jesu li mobiteli kupljeni u t-comu otključani na bonbon? i obratno?

pretpostavljam da jesu jer je to sve ista tvrtka deutsche telecom ali evo da provjerim za svaki slučaj

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Da, bonbon i t-mobile kartice mogu ici u uredjaje kupljene u t-mobileu ili bonbonu.

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Završio mi je broj telefona koji koristim već 15ak godina u karanteni (nisam nadoplatio račun cca. mjesec dana nakon isteka trajanja).

 

Ekipa sa supporta mi kaže da nema načina da se taj broj sad ponovno aktivira. Jel to istina? Znam da mi se jednom ista stvar desila na Simpi, i redovno sam kupio bon, nadoplatio i stvar je dalje šljakala bez problema.

 

Uglavnom, zanima me što ta karantena znači s tehničke strane i što poduzeti da izvučem svoj broj iz nje? JEl to pitanje dobre volje nekih tamo tehničara u Bonbonu ili je stvar kompleksnija?

 

Zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

Prešao bi danas samo zbog ovih novih reklama gdje se nevjerni likovi pretvaraju u časne sestre i crvenkapice 

9 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Možda su dali tvoj broj nekome drugome ako je istekao jer možeš pri aktiviranju sim kartice upisati željeni slobodni broj pa ti ga iz tog razloga ne mogu dati natrag :/
12 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Dosta vas je na bonbonu a? 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Da!

 

ovo s ovim popustima na velike pakete do kraja sječnja je jako dobra stvar, napokon da su se sjetili starih korisnika..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Ma bonbon je super. 35 kn 2,5 giga interneta (sasvim dovoljno za pročitat novine il pronjuškat po internetu), mali paket poruka je 10 kn (svi imaju viber za dopisivanje više manje) i na kraju razgovori. Uzmem si paket od 10 kn (imam službeni pa ne treba više ).

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Nova mobilna mreza - Bonbon

da li ima netko u zadnje vrijeme problema s kvalitetom signala?

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Šta mi sve treba za ostvariti 5gb interneta na bonbon kartici?
Uzeo sam lumiu 640 koja je unlocked i trenutno koristim tmobile-ovu karticu,ali me previše guze po pitanju interneta koji je skup k'o zlato pa imam u planu uzeti nano bonbon karticu i uključiti 5gb interneta tarifu.Zanima me sljedeće:jesam li obvezan svaki mjesec uplatiti cijenu tarife(55kn) ili aktiviram posebno za svaki mjesec?Isto tako me zanima gdje nabavit nano karticu jer u konzumu/tisku imaju samo start paket s običnim simom

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
CyberPlague kaže...

Šta mi sve treba za ostvariti 5gb interneta na bonbon kartici?
Uzeo sam lumiu 640 koja je unlocked i trenutno koristim tmobile-ovu karticu,ali me previše guze po pitanju interneta koji je skup k'o zlato pa imam u planu uzeti nano bonbon karticu i uključiti 5gb interneta tarifu.Zanima me sljedeće:jesam li obvezan svaki mjesec uplatiti cijenu tarife(55kn) ili aktiviram posebno za svaki mjesec?Isto tako me zanima gdje nabavit nano karticu jer u konzumu/tisku imaju samo start paket s običnim simom

 aktiviraš zasebno svaki mjesec za 45kn ako si na bonovima. Nano karticu ih zamoliš preko facebook-a u inbox-u i oni ti pošalju poštom.

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Na T-mobileu sam i prebacio bih se na bonbon radi odličnih internet paketa za razumnu cijenu, al me strah signala. Kakav je signal? Ja am u Zagorju i nisam imao problema s T-mobileom.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

bonbon ti je onace u vlasnistvu t-mobile, tako da ti je to isto sta se tice signala

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon

Je l ima i za poslovne korisnike Bonbon?

Neki me dan zvali iz T-mobilea da se vratim, ali nema šanse nakon njihovih svinjarija. Sad mi se čini super bonbon, još ako mogu na firmu uzet,

13 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

Pozdrav. Danas će mi bonbon prenijeti broj iz HT-a. Zanima me imam li pravo na kakve popuste pošto sam novi korisnik (1000 minuta i 1000 SMS-ova prema bonbonu) ili si sam aktiviram pakete? Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nova mobilna mreza - Bonbon

sam aktiviraš pakete, ali ovih 1000 min/SMSa prema BonBonu za 1 kn imaš samo ako uplatiš 40 (44) kn bonova mjesečno..

 

dakle prvo si iskombiniraj paket za min 40/44 kn (ovih 10% dodatno je naknada za frekvenciju) i onda dobivaš poruku da imaš pravo na aktivaciju tih 1000 min/SMS za 1 kn

 

ima smisla ako imaš curu/ženu isto na bonbonu, i naravno, prvo ti se te min/SMSovi koriste prema BonBonu...

 

dakle uplatiš recimo kombinaciju 200 min razgovora (30 kn), 150 SMSova (10 kn) i 120 MB data (10 kn) - sveukupno 50 kn - i aktiviraš za 1 kn 1000min/SMS Bonbona...

 

pazi znači moraš uplatiti min. 51 kn za gornju kombinaciju (+10%) a dobro je imati i više, jer se recimo SMS za parkiranje ili nagradne igre dodatno naplaćuje...

 

sad kad razgovaraš/SMSaš s curom na BonBonu trošiš tih 1000min/SMS (naravno i sa svima drugima na BonBonu)

 

onaj kombo paket od 200min/150SMS/120MB  trošiš na sve druge mreže (uključujući HT i Simpu)

 

kad zgaziš BonBon 1000, onda prelaziš, ako ti je ostalo štogod, na taj kombo 200/150/120

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Nova mobilna mreza - Bonbon
Stric_Jura kaže...

sam aktiviraš pakete, ali ovih 1000 min/SMSa prema BonBonu za 1 kn imaš samo ako uplatiš 40 (44) kn bonova mjesečno..

 

dakle prvo si iskombiniraj paket za min 40/44 kn (ovih 10% dodatno je naknada za frekvenciju) i onda dobivaš poruku da imaš pravo na aktivaciju tih 1000 min/SMS za 1 kn

 

ima smisla ako imaš curu/ženu isto na bonbonu, i naravno, prvo ti se te min/SMSovi koriste prema BonBonu...

 

dakle uplatiš recimo kombinaciju 200 min razgovora (30 kn), 150 SMSova (10 kn) i 120 MB data (10 kn) - sveukupno 50 kn - i aktiviraš za 1 kn 1000min/SMS Bonbona...

 

pazi znači moraš uplatiti min. 51 kn za gornju kombinaciju (+10%) a dobro je imati i više, jer se recimo SMS za parkiranje ili nagradne igre dodatno naplaćuje...

 

sad kad razgovaraš/SMSaš s curom na BonBonu trošiš tih 1000min/SMS (naravno i sa svima drugima na BonBonu)

 

onaj kombo paket od 200min/150SMS/120MB  trošiš na sve druge mreže (uključujući HT i Simpu)

 

kad zgaziš BonBon 1000, onda prelaziš, ako ti je ostalo štogod, na taj kombo 200/150/120

Da nadodam : 200 min razgovora (30 kn) a 1000/1000 unutra/van mreže je 35kn. Ovo za 30kn se ne isplati uzimat!!

 

Također - za 35kn dobiješ i 3GB interneta ako ga uopće koristiš., ovih 120mb je smiješno uopće uzimat., pa makar skoz malo koristio internet jel nikad ne znaš kad če ti zatrebat.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice