Bug 185

poruka: 51
|
čitano: 5.121
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bug 185

VEEEEEEEElike pohvale za odabir glavne teme. To mi je najdraze! hVaLa!

Ni naslovnica ne igleda lose. Pokusavam pogodit koliko programa znam prema ikoni al mi bas nejde (znam samo nekih 10 posto).


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug 185
Assassin kaže...

 Pokusavam pogodit koliko programa znam prema ikoni al mi bas nejde (znam samo nekih 10 posto).


 Ja sam prepoznao 14...

jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Ja negdje 20-tak, ali gotovo sve teme u ovom broju ste pogodili baš po mom ukusu. Svaka vam čast.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 185

Sve mi se cini da cu ovaj bug procitati od prvog do zadnjeg slova! To mi se vec dugo nije dogodilo (mislim da je zadnji put to bilo kad su isto tako imali kao glavnu temu nekih 100 besplatnih programa, ili je to bilo kad su imali ono 55 PC tajni, stvarno vise ne znam)!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Da li netko ima problema s BUG DVD-om iz broja 185???

Meni ga nece nikako ucitati, odnosno, zablokira se kod ucitavanja. Isprobano na tri racunala. Ima li netko slicnih iskustavas najnovijim BUG DVD-om???


I like it! I like it,big time!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185

Postovani,

molimo Vas posaljite nam svoje podatke na pretplata@bug.hr i dobit cete drugi DVD.

 

Pozdrav

Odjel pretplate i distribucije

16 godina
offline
RE: Bug 185

Svaka BUG-u dala..................

 


Rest in peace
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Baš sam se iznenadio!

..došao sam umoran kući s posla i kažu mi: "Imaš poštu.... ma, samo BUG.."

SAMO!!??

 

Belji se


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

" Ovaj broj će mi se svidjeti " , rekoh sebi čim ga ugledah i vidjeh 111 besplatnih programa.


H-MAN RULES!!!11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
nisu losi neki programcici al nis posebno
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
Donnie Brasco kaže...

Da li netko ima problema s BUG DVD-om iz broja 185???

Meni ga nece nikako ucitati, odnosno, zablokira se kod ucitavanja. Isprobano na tri racunala. Ima li netko slicnih iskustavas najnovijim BUG DVD-om???

 
Ja ali nije strašno, u biti meni Autoplay ne funkcionira kako bi trebao, pa treba otić na Explore i pokrenut CD "ručno" :)
16 godina
offline
RE: Bug 185
prepoznao sam 30programa ....ajde ko moz vishe....idemooo :D nagradna igra pokrenuta.....ko prepozna sve....moce citati sledeci broj Bug-a
Lolz :D
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

ma prepoznao sam nekih 20 i nesto (4 i think) kojima bas znam ime a znam i neke kojima neznam tocno ime...

btw ako niste skuzili neko se igrao ctrl+v i ctrl+c -om...

strana 151. kod HD video kamere ima text da podrzava snimanje 60 fps-a... na 152. pise to isto uz sliku programa :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug 185
fps_gamer kaže...

ma prepoznao sam nekih 20 i nesto (4 i think) kojima bas znam ime a znam i neke kojima neznam tocno ime...

btw ako niste skuzili neko se igrao ctrl+v i ctrl+c -om...

strana 151. kod HD video kamere ima text da podrzava snimanje 60 fps-a... na 152. pise to isto uz sliku programa :D

 Vidi stvarno! hehe
Eto nesto za zlocestu stranicu!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
Bug 185

A jeste primijetili da u infoboxovima kod nekoliko besplatnih programa pod "PLUS" piše "Cijena"? Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
izith kaže...

A jeste primijetili da u infoboxovima kod nekoliko besplatnih programa pod "PLUS" piše "Cijena"? Osmijeh

da cijena je plus jer iznosi 0 kn

H-MAN RULES!!!11
16 godina
offline
Bug 185

Pa da, za razliku od svih ostalih besplatnih programa, nekima je cijena 0 kn... Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
Assassin kaže...

Pokusavam pogodit koliko programa znam prema ikoni al mi bas nejde (znam samo nekih 10 posto).


 Ja samih prepoznao 43Smijeh

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
pc-haker kaže...
Assassin kaže...

Pokusavam pogodit koliko programa znam prema ikoni al mi bas nejde (znam samo nekih 10 posto).


 Ja samih prepoznao 43Smijeh

opa!!!!! ja sam ih prepoznal jedno 20-30
za većinu znam puno ime a za neke ne znam kak se zovu al znam kaj delaju itd.

H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Sto to tocno autor zeli reci kada kaze da Nikon D80 nema point-and-shoot automatike? 

 

Takoder ste napisali da alpha 300 ima 14 MP, a alpha 350 10 MP... Sto nije tocno, a vidi se cak i iz slike...

 

Vec dvije greske. Šutim

 

Znam da vas ionako nije briga :) ali eto razocarao me pregled DSLRova. Belji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
tutix kaže...
Donnie Brasco kaže...

Da li netko ima problema s BUG DVD-om iz broja 185???

Meni ga nece nikako ucitati, odnosno, zablokira se kod ucitavanja. Isprobano na tri racunala. Ima li netko slicnih iskustavas najnovijim BUG DVD-om???

 
Ja ali nije strašno, u biti meni Autoplay ne funkcionira kako bi trebao, pa treba otić na Explore i pokrenut CD "ručno" :)
 Meni isto.. Gumb "explorer" radi, a "pokreni" ili "instaliraj" ne... Namigiva Ništa strašno.. Događa se...Belji se

Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
16 godina
offline
Bug 185

U  novom  bugu  u članku AMD780G opisana je, onako usput, ploča Gigabyte MA78GM-S2H. Kao minus je naveden  nedostatak  digital  audio  izlaza.  Je  li  to  točno?  Na  stanicama  proizvođača  navedeno  je  u  specifikacijama  ploče da  ima digitalni  audio  izlaz.  Zanima  da  li  je  moguće  da  se  proizvodi  više  verzija  ploče  iste oznake, pa  kod  nekih  taj izlaz  postoji,  a  kod  nekih  ne (npr. kod onih šta ih se može kupit u hr)?

 

I  drugo,  na  web  stanicama  pogrešno  su  linkani  članci  u  novom  bugu:  link  AMD780G  ide  na  Intel  Skulltrail  i  obrnuto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug 185
SZKlemen kaže...
tutix kaže...
Donnie Brasco kaže...

Da li netko ima problema s BUG DVD-om iz broja 185???

Meni ga nece nikako ucitati, odnosno, zablokira se kod ucitavanja. Isprobano na tri racunala. Ima li netko slicnih iskustavas najnovijim BUG DVD-om???

 
Ja ali nije strašno, u biti meni Autoplay ne funkcionira kako bi trebao, pa treba otić na Explore i pokrenut CD "ručno" :)
 Meni isto.. Gumb "explorer" radi, a "pokreni" ili "instaliraj" ne... Namigiva Ništa strašno.. Događa se...Belji se

 Ne znam jel mi moze neko pomoc!? Meni ne rade oni filmici kad sa CD-a kliknem na njih pa onda moram to trzit po folderima od CD-a. Nista strasno al me zanima jel zna neko u cemu je problem?

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

ja sam prepoznao 30-tak, vecinom internetske, jer ih koristim cesto...


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Pokušao sam instalirati Visual Studio 2008, Visual C++ točnije i ne uspjevam. Skinuo sma power. iso i pokrenuo. Otvori mi se neki dijalog kojemu fale slike, i onda kad označim da želim Visual C++ nekakav preglupi error koji mi neda dalje... Može li tko pomoći?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
chuck norris kaže...

Pokušao sam instalirati Visual Studio 2008, Visual C++ točnije i ne uspjevam. Skinuo sma power. iso i pokrenuo. Otvori mi se neki dijalog kojemu fale slike, i onda kad označim da želim Visual C++ nekakav preglupi error koji mi neda dalje... Može li tko pomoći?

 Ja sam ga mountao s Nero ImageDrive-om (imam instaliran nero 6.6.0.16); nisam preko dijaloga radio nego direktno iz VCExpress foldera i sve se lijepo instaliralo..
Eto..

Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

Jel ima broj 185 na kiosku već?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 185
Starča kaže...

Jel ima broj 185 na kiosku već?

još dok je došel , normalno da da

H-MAN RULES!!!11
16 godina
moderator
offline
RE: Bug 185
shkval kaže...

U  novom  bugu  u članku AMD780G opisana je, onako usput, ploča Gigabyte MA78GM-S2H. Kao minus je naveden  nedostatak  digital  audio  izlaza.  Je  li  to  točno?  Na  stanicama  proizvođača  navedeno  je  u  specifikacijama  ploče da  ima digitalni  audio  izlaz.  Zanima  da  li  je  moguće  da  se  proizvodi  više  verzija  ploče  iste oznake, pa  kod  nekih  taj izlaz  postoji,  a  kod  nekih  ne (npr. kod onih šta ih se može kupit u hr)?

 

I  drugo,  na  web  stanicama  pogrešno  su  linkani  članci  u  novom  bugu:  link  AMD780G  ide  na  Intel  Skulltrail  i  obrnuto.

 Testirana ploca nema digitalni audio izlaz, barem ne izveden na plocicu s konektorima. Pretpostavljam da ga je moguce dobiti spajanjem odgovarajuceg bracketa na header na PCB-u, no takvi se bracketi obicno ne isporucuju u paketu s maticnom plocom. Pretpostavljam da je proizvodjac zamislio da se digialni streaming zvuka dobije koristenjem HDMI konektora koji osim video signala prenosi i zvucni signal.
16 godina
neaktivan
offline
Bug 185

U pregledu dostupnih SLR-ova "za mase" iz meni nepoznatih razloga, negdje se izgubio Canon Eos 40D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice