Bug 212/213 - ljetni dvobroj

poruka: 97
|
čitano: 20.529
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
BUG - ljetni dvobroj

pošto nema još nijedne teme o BUG - u 212/213 ja ju pokrečem

je li tko dobio BUG pa da napiše o čemu je, slike

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Nadam se da će sutra već biti u prodaji Cool

Bio bi red, ne Izlanuo se

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Ja sam ga jutros nasao pred vratima. Valjda je jucer dosao ali u krivi sandučić pa ga je taj kome je dosao ostavio meni pred vratima. Nisam ga stigao pregledat jer sam zurio na posao al vidio sam ga ima neka dva kupom za kupovinu neceg u VIPu i neka OVI knjizica. Ostalo neznam dok ne prolistam... 

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Zvoni meni netko na vrata... tko pak je sad... a ono striček s Bugom, lijepo u ruke!Smijeh A dok je poštar nosio, presavinuo ga, nagurao u prorez od pošt.sandučića tak da je bil sav zdrapan! Kamo li sreće ak je baš taj dan kiša pala, pa se volumen udvostručio...

VIPovi kuponi, glavna tema mobilni internet, test GPSa za motore, DDR3 i još puno svega!

Moj PC  
5 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Sad se probudio, idme vidjeti jel doslo sto.. Sva sreća pa su ispiti sljedeći tj. :(

Odsada smo Real i ja jedno!
15 godina
odjavljen
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Jesu li objavili tko je osvojio laptope?

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Evo stigao BUG prije minut.

 

It's a bird...It's a plane...No, it's just Mark Webber
 
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Još ga nema na kioscima oko Glavnog kolodvora ni po Vukovarskoj (valjda će biti od sutra).. nakon posla možda odem do Trga pa ću ubost kod kolportera Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Nema ga još nigdje na kiosku Neodlučan

Rekla mi ova da dođem sutra Nevinašce

Bio bi red da odem i ja na pretplatu Osmijeh

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Ja ga još nisam dobio.. Plač jos se nadam da ce doci navecer.. Tak je bilo prosli mj.. heheh

Odsada smo Real i ja jedno!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Nadam se da će doći i u dalmaciju sutra

15 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Ja sam od ovog broja dobio samo onu sivu foliju u koju je umotan i to nije bilo u sandučiću nego na stoliću pokraj. Ovo ostavljanje u sandučićima očito ne valja u zgradama jer nisam prvi kome se to dogodilo. Ja ne mogu kampirat par dana pred sandučićem jer ima onih koji će ga ukrast iz sandučića i onako pokvareno ostaviti foliju pokraj da se vidi da je ukradeno.

 

Sutra zovem BUG al nekaj bi trebalo promijeniti, ovo je rpvi put al ak je netko skužio gdje ih ima ne želim se krajem osmog mjeseca utrkivat sa kradljivcem. Da je to bar napravio dok sam ja bio tamo onda bi vidjeli kak bi to završilo, očito mu se žurilo jer je rastgao onu foliju i nastavio svojim putem. Nadam se da se taj kod može nekako blokirat ak je bilo nagradne igre jer kakve sam ja sreće taj je još i dobitan...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Možda bi onda bilo dobro napraviti to da se treba potpisati preuzimanje Bug-a.

To što su tebi napravili je stvarno bezobrazno. Cool Mogao je i foliju uzeti Izlanuo se

 
10 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Uz bug se dobije nekakav kupon za popust od 200 kn na kupnju PSP-a ili laptopa u VIP-u.

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj

op op!

 

bilo bi super dobit ovaj   canon za slikanje ovo ljeto..

i ako se opet sprema mobilni internet ko i prošle godine.. jao si ga vipu, silovat ću ih 24/7 Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj
Ivan M. kaže...

Možda bi onda bilo dobro napraviti to da se treba potpisati preuzimanje Bug-a.

To što su tebi napravili je stvarno bezobrazno. Cool Mogao je i foliju uzeti Izlanuo se

Upravo tako, po meni bi preuzimanje BUG-a trebalo se vršiti direktno u ruku, a ne tako da ispadne, da se krade. prestrašno!!!

15 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Nešto bi se promijenit trebalo mislim da im se ne isplati sad ponovo slati taj isti broj i kaj ak se opet isto ponovi zob tog bona mogu komotno na kiosk otić...

 

P.S. Meni je ovo prvi put dosad nadam se da će biti i jedini al nisam jedini kojem se to dogodilo ima još ljudi sa foruma.

 

P.P.S. A što se te folije tiče ja sam to shvatio kao: "Evo tebi folija ionak ne znaš ko sam.". Zašto pa zato jer postoji koš za smeće tamo sigurno ne bi tražio BUG al tamo gdje je ostavljena baš pika u oči.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 0:57 (Seky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj

To se zove drska krađaMršti se

15 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Meni je neka ženska dostavila Bug, samo što je to bilo rano jutros, pa nisam bio budan, pa je netko od mojih starijih preuzeo. Šteta što nisam imao priliku preuzeti. Smijeh

 

Što se samog Buga tiče, teme baš i nisu neke koje bi mene zanimale, ali naći će se nešto za čitanje.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Super. Mogli ste bar koju rijec o 3D televizorima u BugTV-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Evo stigao i moj primjerak. Ima dosta neuobičajenih tema..zanimljivo što se mene tiće.

I hvala Miri što je prihvatio moj prijedlog o 32 vs. 64 bitnim Winsima.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Loš broj,bar po meni Viče

4 CPU-a na testu-530 zanimljiv,ostali ne

RAM test-Intel platforma samo? Dominatorima se ne sviđaju Intel platforme! nema temperatura (toplinski senzori) čipova?

32 bit vs 64 bit? usporedba brzine,stabilnosti...?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Baš netko forsira Intel..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj
Seky kaže...

Ja sam od ovog broja dobio samo onu sivu foliju u koju je umotan i to nije bilo u sandučiću nego na stoliću pokraj. Ovo ostavljanje u sandučićima očito ne valja u zgradama jer nisam prvi kome se to dogodilo. Ja ne mogu kampirat par dana pred sandučićem jer ima onih koji će ga ukrast iz sandučića i onako pokvareno ostaviti foliju pokraj da se vidi da je ukradeno.

 

Sutra zovem BUG al nekaj bi trebalo promijeniti, ovo je rpvi put al ak je netko skužio gdje ih ima ne želim se krajem osmog mjeseca utrkivat sa kradljivcem. Da je to bar napravio dok sam ja bio tamo onda bi vidjeli kak bi to završilo, očito mu se žurilo jer je rastgao onu foliju i nastavio svojim putem. Nadam se da se taj kod može nekako blokirat ak je bilo nagradne igre jer kakve sam ja sreće taj je još i dobitan...

  Uzmi otiske s folije, proslijedi ih H.-u i on će izvuć kradljivca. Yeeeeeeeaaaaaaaaah!Cool

(_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj
Evo bas prelistavam novi bug,ima dosta zanimljivih tema.
Sto vise hardvera,to bolje. :)
Nego,gledam bas rubriku 'pisma' i gle,benkova konfa stoji.
Isto tak,javila se Sandra(na koju je vecina vas zavidna ;))i veli da ce konfa bit dobro iskoristena tak da nemate brige oko toga :)
Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Ako nekome treba, dijelim onaj kupon sa 200 kn popusta kod vipa za PSP i netbook.

luckyluke kaže...
Nego,gledam bas rubriku 'pisma' i gle,benkova konfa stoji

Ma di?

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 14:58 (DamageHigh).
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

Provjeri kod maloga ivice Cool

on se nešto bunio kod ovoga... pogledaj sliku Smijeh

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 212/213 - ljetni dvobroj

ok broj, za svakog po nešto

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj
@Damage,8.stranica
Death has a thousand faces,evil only one.
16 godina
offline
RE: Bug 212/213 - ljetni dvobroj
DamageHigh kaže...

Ako nekome treba, dijelim onaj kupon sa 200 kn popusta kod vipa za PSP i netbook.

luckyluke kaže...
Nego,gledam bas rubriku 'pisma' i gle,benkova konfa stoji

Ma di?

Zas meni nije dosao BUG(opet kasni!) ocu slikanu tu stranicu, ODMAHSmijeh

Full HD Addict :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 15:32 (benko).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice