BUG broj 184

poruka: 26
|
čitano: 4.366
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BUG broj 184 - komentar

Samo kratki komentar na novi broj BUG-a. Kupio sam ga sad prije par minuta na pauzi, nisam ga još otvarao, ali moram reći da me se jako dojmila naslovnica. Iskreno, ovo je jedna od najljepših do sada. Svaka čast onome tko ju je radio.

 

Nadam se da će i sadržaj biti jednako kvalitetan.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Definitivno jedna od boljih u zadnje vrime!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184
Kaj je već izašao.
Suuuper!
Danas idem u nocnu pa ce bar bit zanimljivo.
Svaka cast ljudi
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Naslovnica je stvarno super, a i teme su O.K!

 

Jedino gledam malo sliku pobjednika u kategoriji Jeftine konfiguracije i piše da ima 80 GB PATA HDD, al ne znam meni je nekak spojen preko SATA kabla na slici.


Jimi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Sve super i sve za 5, samo mi se ne sviđa kako pljuju po UT3


Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184 - komentar

Broj 183 baš i nisam cijeli pročitao jer teme nisu bile nešto, ali ovaj novi koji sam jutros kupio u 7:00h je na prvi pogled odličan i mislim da ću ga cijelog pročitat za samo tri ili četri dana...

Trebali bi više stranica stavit.............

16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184 - komentar
pc-haker kaže...

Broj 183 baš i nisam cijeli pročitao jer teme nisu bile nešto, ali ovaj novi koji sam jutros kupio u 7:00h je na prvi pogled odličan i mislim da ću ga cijelog pročitat za samo tri ili četri dana...

Trebali bi više stranica stavit.............

 Ne to, nek bi trebalo manje reklama :P

Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Naslovnica je stvarno dojmljiva! Naravno kad je PS3 na njojCool

Jeli se to gosp. Miro možda ponovio?Osmijeh

 

Idem do kioskaNamigiva


"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Bez uvrede, al negdje oko 60 strana je u reklamama, 120 je teksta negdje. Al, to je opet normalno sve tak se preživljava!

 

Žal  mi  je  kaj  u  BUG-u  nemaju  nekih  par  stranica  di  bi  non  stop  osvježavali    best buy i naš izbor proizvode u svim klasama.


Jimi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

ne samo da naslovna stranica izgleda najbolje već i ima puno zanimljivih tema u ovom broju, samo se pitam kad će staviti onaj KDE 4 na dvd

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Super je što su i nove verzije programa za kloniranje diskova/backup/image itd. dobile svoj (mali) pregled..

 


Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
BUG broj 184

Ja se malo čudio Zlom luđaku koji bi trebao potpisivati kolumnu kolege "Tup pogled". Jerbo .. mu je pogled doista otupio ..

 

Sve što pišeš načelno za mail i interview je ok .. ali od tebe kao Zlog luđaka nikada ne bih očekivao da ćeš biti blagonaklon prema očiglednom (doista nemam epiteta da opiše veličinu) izljevu gluposti čovjeka koji je odradio interview s premijerom RH da se niti jednog trenutka nije upitao: ček stani WTF!? linija04@gmail.com adresa od premijera .. mogu zamisliti samo da je pod kontaktima davno prije greškom spičio taj mail pod ime premiera pa u tom programu u kojem piše mailove stvarnu adresu i nije vidio .. ali reply s adrese je morao biti takav da jasno ukazuje, i to ne mislim u nekom zabacenom mail headeru, već u samom tekstu poruke vidljivo da nema riječi o Ivi Sanaderu ili mailu koji liči/priliči Vladi RH

 

Bez ikakvih drugih mišljenja o njemu (a ne mislim baš nešto naj) u ovom slučaju čovjek je ispao toliko nevojbeno glup da je to tragično .. čudim se da se nije ubio .. k.a.t.a.s.t.r.o.f.a!

 

:)))

 

.ez.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: BUG broj 184

 

           Qualis vir, talis oratio. Ima neka tajna nit koja veže sve njih. Quantum potes, tantum aude.

 

Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.2.2008 13:51 (Lumen_Štrumpf).
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184 - komentar
cini mi se da nitko osim mene nije primijetio sadrzaj... brojevi stranica u rubrici softver ne odgovaraju stvarnom broju stranice odredjene teme (ostatak nisam gledao)...
evo materijala za zlocestu...
;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184
Jimi kaže...

Bez uvrede, al negdje oko 60 strana je u reklamama, 120 je teksta negdje. Al, to je opet normalno sve tak se preživljava!

 

Žal  mi  je  kaj  u  BUG-u  nemaju  nekih  par  stranica  di  bi  non  stop  osvježavali    best buy i naš izbor proizvode u svim klasama.


 Bez uvrede, ali na što bi ličio BUG kada bi redakcija ispunjavala sve naše želje sa foruma. Pa to bi bio neviđen kupus od časopisa.
Vjerujem da je ekipa iz redakcije pomno izabrala tematike koje će biti u BUG-u i njih se drži.

Al ajde, sve se može pomno razmotriti i na osnovu toga donijeti odluka što ćemo čitati u slijedećem BUG-u.  :)))

...code your life...
16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

Imam ja jedno pitanje ali neznam gdje bih ga postavio u vezi sa programom ImTOO 3GP Video Converter, ovako u novom Bugu kažu da je moguće prebaciti cijeli Gospodar Prstenova pomoću njega i kažu da je to jedan od najboljih programa te vrste, e pa ja sam stvarno pokušao promjeniti cijeli Gospodar Prstenova (Dvije Kule) Divx ali mi ne može proći ni 8% mislim možda je problem u cd-u pa probam neki trailer bezveze koji imam na kompu ali ni to do kraja ima li ko kakvo riješenja

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: BUG broj 184
Marcarnildo kaže...

Imam ja jedno pitanje ali neznam gdje bih ga postavio u vezi sa programom ImTOO 3GP Video Converter, ovako u novom Bugu kažu da je moguće prebaciti cijeli Gospodar Prstenova pomoću njega i kažu da je to jedan od najboljih programa te vrste, e pa ja sam stvarno pokušao promjeniti cijeli Gospodar Prstenova (Dvije Kule) Divx ali mi ne može proći ni 8% mislim možda je problem u cd-u pa probam neki trailer bezveze koji imam na kompu ali ni to do kraja ima li ko kakvo riješenja

 Prebaci pitanje u softver (recimo multimedija ili razni softverski problemi), pokreni novu temu da lakše pratiš odgovore...
16 godina
offline
DVD medij broj 184 problem ?!

Probelmi sa DVD medijem nece nikako da se otvori a preko explorera mogu otvarati fajlove ?

 

Sta je sa DVD medijem ?

 

Kupljeno u Šibeniku.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: DVD medij broj 184 problem ?!
Mentor kaže...

Probelmi sa DVD medijem nece nikako da se otvori a preko explorera mogu otvarati fajlove ?

 

Sta je sa DVD medijem ?

 

Kupljeno u Šibeniku.

 

 

 Javi se mailom na pretplata@bug.hr
16 godina
offline
RE: DVD medij broj 184 problem ?!

Jesam i nadam se  da ce odreagiratiOsmijeh

 

 

16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

nema šta, naslovnica novog buga j ezakon, samo su mogli i dvd uskladit...Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184
coder_ kaže...
 Bez uvrede, ali na što bi ličio BUG kada bi redakcija ispunjavala sve naše želje sa foruma. Pa to bi bio neviđen kupus od časopisa.
Vjerujem da je ekipa iz redakcije pomno izabrala tematike koje će biti u BUG-u i njih se drži.

Al ajde, sve se može pomno razmotriti i na osnovu toga donijeti odluka što ćemo čitati u slijedećem BUG-u.  :)))

Belji se Ulizice jedna. Kako ne znas da ekipa iz Bug-a voli dobar kupus. Ovaj im je forum neiscrpan izvor za podizanje morala kad se nemaju s kim u redakciji "pobit". Mene samo zanima koliko ce potrajat njihova aktivnost na forumu (vidim da su vecinom i sami moderatori, jedino se Vrdelja uskladio sa svojom posljednjom kolumnom pa glumi nezainteresiranost). 
Mozda bi bolje pitanje bilo kako ce Bug izgledat budu li oni ode trosili vrijeme na moderiranje (svi znamo da forumi postanu nepregledna kanalizacija u kojoj je tesko pronaci g.... koje tone), a po kultnoj reputaciji casopisa prognoziram nepregledne horde bas_mi_je_super_ovaj_forum_imat_cu_najvise_poruka korisnika.

Jedno je sigurno - "Mala čizmica" sigurno nije bio normalan!
16 godina
offline
BUG broj 184
Moze li se dobiti u PDF-u. Kiosk mi je malo podaleko. Naravno placanje nije problem, neda mi se cekat mjesecima da stigne.
e.......
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVD medij broj 184 problem ?!

Evo jos cekam i nikako da se rijesi iako su mi odogovorili da oče a do danas nista?

 

Jel ima ikakve sanse da se to izrealizira ?

 

Uvijek Vaš nikad svoj.

 

Pozdrav.

16 godina
neaktivan
offline
BUG broj 184

evo kupio ga malo prije ma dalo kasnim ali nema veze bolje ikad nego nikad...

 

i super je nemam prigovora sve 5

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG broj 184
Jimi kaže...

Naslovnica je stvarno super, a i teme su O.K!

 

Jedino gledam malo sliku pobjednika u kategoriji Jeftine konfiguracije i piše da ima 80 GB PATA HDD, al ne znam meni je nekak spojen preko SATA kabla na slici.


Pogle  ispravak  na  8.  strani  u  BUG-u  185.

Hehe! 

 

Jimi
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 11:45 (Jimi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice