Bug DVD - novo sučelje

poruka: 14
|
čitano: 3.100
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

O ovome ste mogli čitati u Bug-u pod pisma čitatelja gdije je jedan čitatelj napisao kako bi Bug DVD trebao dobiti novi izgled sučelja, pa što vi mislite o tome.

Ja mislim da bi trebalo promijeniti izgled.


Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje
Moje mišljenje-sučelje bi trebalo ostati isto!
Nije sve crno-kao što je izgledao jedan primjer čitatelja,nego je pregledno-bijelo.
--
Igleda ozbiljno i pregledno,nekakvo crno ili kićeno sučelje bolje pristaje nekom časopisu za igre nego časopisu kao što je BUG.
--
Zašto mjenjati,ako je pregledno,funkcionalno?!
--
Barem moje mišljenje...
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

Da malo pojasniš svoje mišljenje (dosadilo ti, estetski ružno...)

 

Osobno smatram da BUG-ovi DVD-i imaju dobro sučelje, iako je već eonima isto (čini mi se od samih početaka optičkih medija uz časopis), jer se brzo učita i dosta je pregledno (što mi je bitnije od eventualnog šarenila, budući ga koristim tek kada mi zatreba).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje

Ovo je dobro,al malo bi trebalo poraditi na njem, nek ostane ovako, sam nek izgled i boje promjene...

Možd da bude onako kako je neki lik predložio...


AMD Athlon X2 4200+ 2.5, 2 GB DDR2, nVIDIA GeForce 7300 GS 512MB, Hitachi 320GB 16MB
16 godina
offline
Bug DVD - novo sučelje

Sučelje je dobro kakvo je i po meni ga nebi trebalo mijenjati, funkcionalno je i dosta ljudi se već naviklo na njega...

Moj prijedlog bi bio bugovcima da naprave popup od onoga screenshota iz igara ili programa jer se na onoj sličici ne vidi interface.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

Sve je pregledno i lijepo, al ipak bi mi pasalo malo ljepše sučelje. Bilo bi mi drago da to pokušaju promjenit, al samo ako će sve biti pregledljivo i odlično razvrstano kao što je sad.


I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje
To sam ja predložio.
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

Sučelje BUG-a je čak i uredu, ali mi se ono MREŽINO sučelje ne sviđa uopće.


Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje
The_Chosen_One kaže...
To sam ja predložio.
 Moj prijedlog si ti prije moga prijedloga predložil(looool)? Vidim da imaš novog avatara, sigurno si ga promjenil jer ga još netko ima, to je bil i moj razloga(moji avatari - 1.gdf, 2.silver surfer, 3. tux u u majici hrvatske reprezentacije i sad(4.) tux flash)

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

što se tiče funkcionalnosti bugovog sučelja tu se nema kaj raspravljati jer je funkcionalnije od svih drugih medija koji dolaze sa drugim časopisima

što se tiče dizajna možda da stave ikone veće rezolucije (recimo 128*128) jer mi ovak izgleda kaj iz doba dosa

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje
PCMaster kaže...
Moje mišljenje-sučelje bi trebalo ostati isto!
Nije sve crno-kao što je izgledao jedan primjer čitatelja,nego je pregledno-bijelo.
--
Igleda ozbiljno i pregledno,nekakvo crno ili kićeno sučelje bolje pristaje nekom časopisu za igre nego časopisu kao što je BUG.
--
Zašto mjenjati,ako je pregledno,funkcionalno?!
--
Barem moje mišljenje...
 potpisujem#2
BUG je najbolji informatičkli časopis u Hrvatskoj i tako je i DVD i netreba ništa mjenjati sučelje...to je prošlom ili pretprošlom BUGU našla neka ženska koja se pravila pametna pa ste u idućem broju mogli vidjeti kako su je ljudi popljuvali
16 godina
neaktivan
offline
Bug DVD - novo sučelje

Bilo bi jako dobro da ostave sadašnje sučelje,ali sa daškom Vista looka.


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje
Zippo kaže...

Bilo bi jako dobro da ostave sadašnje sučelje,ali sa daškom Vista looka.


 da pa da me oći peku od onih krićavih boja.....probao sam instalirat neke vista teme pa znam da oći peku od toga

Samo jednom se ljubi,sve je ostalo praksa.
16 godina
offline
RE: Bug DVD - novo sučelje

Meni je sučelje odlično, brzo i pregledno.

Ako bi se nešto već moralo mijenjati, volio bih vidjeti malo veće screenshote, možda vizualno osvježenje (trenutno to izgleda kao iz doba Win 3.11, ali je valjda zato i brzo), eventualno neka poveznica na broj BUG-a u kojem je softver obrađen, pa da se može pročitati i recenzija (makar i za stariju verziju programa, pa se i to navede, a ljudi po ocjeni mogu pretpostaviti je li se program u odnosu na stariju verziju poboljšao ili pogoršao). I to je to!


Pazi, gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice