Bug dvd problem

poruka: 9
|
čitano: 1.551
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bug dvd problem

Imam problema sa najnovijim Bug dvd-om jer mi ga pc uopce nece da pokrene. Nikad do sad nisam imao ovakvih problema. Mislio sam da je u piranju dvd citac pa sam ubacio par proslih dvd izdanja iz Buga no njih je ocitao i pokrenuo bez problema...

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug dvd problem

Znalo se desit, iako iznimno rijetko... obrati se sluzbi pretplate Bug-a, moram ih pohvalit jer uvik izidju u susret, sigurno ce ti poslat drugi dvd.

P.S. Jesi provjeria isti dvd na drugom racunalu?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug dvd problem

I meni se to događalo sa nekim iz prošlih brojeva, to nije greška u DVD-u, kasnije kad sam ponovno deinstalirao windows taj mi je dvd radio bez problema.

16 godina
neaktivan
offline
Bug dvd problem

Iz pouzdanog izvora znam da nije problem u operativnom sustavu. Jer na komp imam Xp i Vistu i ni na jednom operativnom sustavu nece da otvori tako da je najvjerovatnije do dvd-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug dvd problem

Meni do sada svaki dvd radi bez greške ali mi je prijatelj imao problema s dvd-om prošlog broja zvao je redakciju bug-a i uz novi DVD dobio i bug čarape jaki su i gotovo.Ja jedino mislim da je dvd buga nepregledan pa tako mi se događalo da nakon po godine skužin da iman neki program kojeg nisam vidio u pregledavanju istog.Otad redovito koristim tražilicu na DVD-u

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Bug dvd problem
hdiablo kaže...

Imam problema sa najnovijim Bug dvd-om jer mi ga pc uopce nece da pokrene. Nikad do sad nisam imao ovakvih problema. Mislio sam da je u piranju dvd citac pa sam ubacio par proslih dvd izdanja iz Buga no njih je ocitao i pokrenuo bez problema...

 

 

 Prijavi problem na bugdvd@bug.hr ili pretplata@bug.hr

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug dvd problem

Isti problem sam i ja imao....na tri DVD čitača i dva laptopa i dva operativna sustava nije se pokrenuo...poslao sam ga BUG-u i dobio novi ...tako da im i ovim putem veliko zahvaljujem i nadam se da češ riješiti problem ...najbolje preko redakcije....


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
Bug dvd problem

I meni je se to znalo dogadati tj. da mi ne radi autorun, ali sam ga mogao explorati!


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug dvd problem

Pogledaj kakav ti je DVD, možda je ogreban ili nešto tako...


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice