Bug na iPadu i problemi

poruka: 6
|
čitano: 3.829
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bug na iPadu i problemi
Bio sam pretplatnik printanog izdanja dugo vremena. S obzirom na poštanske usluge i vrijeme dostave u Švedsku, odlučio sam preci na digitalno. Kakav je status bugovog appa u newstandu. Nestabilan, non stop crasha, izbacuje me nazad u newsstand. Jedino riješenje je da se app reinstalira. Imam desetak magazina u ns, i bug je jedini sa problemima.
Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug na iPadu i problemi
zeleni kaže...
Bio sam pretplatnik printanog izdanja dugo vremena. S obzirom na poštanske usluge i vrijeme dostave u Švedsku, odlučio sam preci na digitalno. Kakav je status bugovog appa u newstandu. Nestabilan, non stop crasha, izbacuje me nazad u newsstand. Jedino riješenje je da se app reinstalira. Imam desetak magazina u ns, i bug je jedini sa problemima.

Koristim i Bug i Mreža newsstand app gotovo svakodnevno i nemam nikakvih problema.

 

Moguće je isprovocirati rušenje recimo vrlo brzim listanjem, što valjda dovede do momorijskih problema, pa se onda zacrni ekran ili sruši app, ali to i nije predviđeni način korištenja.

 

Koji iPad imaš?

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2014 23:17 (Miro).
15 godina
offline
Bug na iPadu i problemi

Meni se ista stvar dogadja. 

Kreša se u Newstand nakon prve stranice, par puta za redom, a nakon toga odjednom uredno proradi. Dalje, non stop mi gubi sync sa stanjem pretplate. Nekad nekoliko putam moram instalirat/deinstalirat aplikaciju da mi proradi.

 

iPad je stara jedinica. Imam jos par pretplata koje uredno rade. Ako mogu kako poslat nekakav dump ili nesto, javi pa cu Vam to sibnit cim dodjem doma, samo da rijesimo problem jer je malo iritantan.

Rvat katolik!
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug na iPadu i problemi
tnakir kaže...

Meni se ista stvar dogadja. 

Kreša se u Newstand nakon prve stranice, par puta za redom, a nakon toga odjednom uredno proradi. Dalje, non stop mi gubi sync sa stanjem pretplate. Nekad nekoliko putam moram instalirat/deinstalirat aplikaciju da mi proradi.

 

iPad je stara jedinica. Imam jos par pretplata koje uredno rade. Ako mogu kako poslat nekakav dump ili nesto, javi pa cu Vam to sibnit cim dodjem doma, samo da rijesimo problem jer je malo iritantan.

Uf, jedinica... Ima je kolega i doista na njoj zna biti rušenja, ali tamo se ruši i Flipboard i Safari (ne nekim web stranicama), nije ni čudno ipak je jednica ostala na petici (iOS) i za nju više nismo ni radili neku optimizaciju.

 

Ja koristim iPad 3 (i to i dalje na šestici), app bi mi se znao srušiti samo ako ulazim u njega preko notifikacijske poruke, dok u svim ostalim sutacijama radi uredno i bez problema.

...
15 godina
offline
Bug na iPadu i problemi
Da, safari je isto bugav. ako je do toga onda ok.
Rvat katolik!
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bug na iPadu i problemi
Miro kaže...
zeleni kaže...
Bio sam pretplatnik printanog izdanja dugo vremena. S obzirom na poštanske usluge i vrijeme dostave u Švedsku, odlučio sam preci na digitalno. Kakav je status bugovog appa u newstandu. Nestabilan, non stop crasha, izbacuje me nazad u newsstand. Jedino riješenje je da se app reinstalira. Imam desetak magazina u ns, i bug je jedini sa problemima.

Koristim i Bug i Mreža newsstand app gotovo svakodnevno i nemam nikakvih problema.

 

Moguće je isprovocirati rušenje recimo vrlo brzim listanjem, što valjda dovede do momorijskih problema, pa se onda zacrni ekran ili sruši app, ali to i nije predviđeni način korištenja.

 

Koji iPad imaš?

Kada vec jednom udjem, obicno radi dok citam bug. Ako izadjem npr na pola, da nastavim kasnije, kliknem na newstand, kliknem na bug, vidim bug loada, i onda iskoci nazad na newsstand. I tako sve dok ga ne izbrisem i opet instaliram. Imam Auto IQ, PC gamer, wired itd itd, gdje se to nikada ne desava.

 

A ipad je cetvorka, 16gb WIFI, gdje 5gb slobodno. IOS 7.06

Danas kada postajem pionir ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 0:50 (zeleni).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice