Desktop mjeseca zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 7.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Desktop mjeseca

Evo drugovi kao ovomjesečni dobitnik kategorije "desktop mjeseca" možda je i red na meni da otvorim istoimenu temu na ovom lijepom bugovom forumu. Palo mi je na pamet odavno da je šteta šta u Bug-u vidimo samo dobitnike, a ne i neke kandidate. Naravno forma časopisa to ne dopušta niti je tako nešto i moguće - pa bi zato pozvao sve one ljude koji šalju svoje desktope bugu da ih postaju i ovdje da svi ostali zainteresirani mogu vidjeti desktope koji su se taj mjesec kandidirali za tu ultra-prestižnu nagradu "Desktop mjeseca".

 

Eto toliko od mene, ja ću još postat svoj desktop od ovog mjeseca - pa se vi ostali pridružite.

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/06c.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/06d.jpg

 

Naravno ova tema može poslužiti još i početnicima koji su zainteresirani u skinaNJe windowsa - mislim da bi ovdje trebali nalaziti odgovore na svoja pitanja.

 

 

 

p.s. Eh da, zamalo zaboravih - alo bugovci koliko se majica mora čekati - moja još nije došla... Već vidim tamo nekog poštara: "Jooo vidi ovo - bug majica, koje zlato..., ovaj je jadnik neće nikad dobiti... rećemo da se izgubila pri isporuci... BUUUHAHHAAHAAAA!!!" ... - što reći, već osjećam traume...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Desktop mjeseca
ima vec otvorena slicna tema ( Screenshot desktop) :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Desktop mjeseca

Prekrasan desktop bili ja taj isti mogao stavit na svoj komp??

16 godina
moderator
offline
RE: Desktop mjeseca
J-man kaže...

p.s. Eh da, zamalo zaboravih - alo bugovci koliko se majica mora čekati - moja još nije došla... Već vidim tamo nekog poštara: "Jooo vidi ovo - bug majica, koje zlato..., ovaj je jadnik neće nikad dobiti... rećemo da se izgubila pri isporuci... BUUUHAHHAAHAAAA!!!" ... - što reći, već osjećam traume...


 TRebala bi ti doći do izlaska sljedećeg Buga. Ako ne dođe, javi se, smaknut ćemo ti poštara!

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
RE: Desktop mjeseca
ne svida mis e to skinanje windowsa jer nemas nikakvu slobodu kod rada s tim. ono kak god bilo moras imat start i sve.. enznam.. steta. niej mi to lepo.
16 godina
offline
Desktop mjeseca

Samo jedan prijedlog.

Bilo bi ok, ako vec netko stavlja desktop, da opise koje je alate koristio.

Tako da znatizeljni mogu probati i proguglati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Desktop mjeseca
maky kaže...

Prekrasan desktop bili ja taj isti mogao stavit na svoj komp??

 
možeš naravno - zašto ne bi moga...

Eh i zaboravih opisat proces - bia je "malo" opširniji nego šta su stavili u bugu, evo cila verzija:

Na vrhu desktopa se nalazi dock tj program RocketDock - theme je VistaBlack. - nažalost nisam se mogao dodatno potruditi oko ikona jer u vrijeme kad sam ja radio ovaj desktop punklabs.com su imali nekakvih problema sa spamom pa im stranica nije radila.
Skin windowsa je "Black" skinut sa www.wincustomize.com i implementiran pomoću programa Windows Blinds v6. Ikone su također skinute sa navedenog site-a uključujući i cursor miša. Tema ikona je "Dark Shine", a cursora "Tronnix". Tema ikona i kursora su implementirane pomoću programa Icon Packager odnosno Cursor Xp.
Na desnoj strani desktopa se nalazi Desktop Sidebar (zahvaljujem prošlomjesečnom dobitniku - jer vjerovatno ovaj odlični program ne bih nikad sam otkrio) sa skinom "2001: A Space Odyssey", i ostalim raznim tabovima, poput: Taskbara, System Shutdowna, System Traya itd.
Skin od winampa sa temom koju koristim dosta sam tražio, zamalo sam i odusta kad sam naišao na ovaj fenomenalan skin: Hals_Eye_v1_2.
Bilo je grijeh ostaviti Firefox u bijeloj varijanti - pa da sve to lijepo izgleda pronašao sam skin i za najbolji browser na netu: Aero Fox.


Malo je zafrkano šta se nema neka veća kontrola kod ovakvih desktop programa... A šta ćete... Doduše windows blinds ima onu "listu iznimki" na koje možete dodati programe za koje ne želite da budu pod skinom.
S tim da bi ovde htio upozorit ekipu - ako ste tek početnik i mislite instalirat ove programe i krenit u skinaNJe windowsa, preporučujem napravit ghosta sistemske particije prije toga ili nekakav backup, jer ako nešto krene po zlu da se uvijek možete vratiti na onu točku kada je sve bilo ok. Ne bih sad tia nikoga prestrašit, ali uglavnom trebate biti oprezni. Razna sranja se mogu desiti, od najmanjih frustrirajućih sitnica pa do stvarno velikih stvari. Recimo - kad sam ja radia ovaj desktop, nešto mi se poremetilo pri instalaciji dodataka za desktop sidebar - i uglavnom nestala mi je ona opcija u system trayu "safely remove hardware" - sitnica ali opet vas izluđuje. Dok sam prije nekih mjesec dana instalirao bootskin (instalira sam ga više puti i nikad problema) i windowsi mi se nisu mogli bootat. Nešto nevjerovatno, ima sam onaj lijepi plavi ekran i to je to. Sva sreća na tome šta sam ima ghost sistemske particije pa je sve prošlo bezbolno.
To je vrijedilo napomenuti - zato budite oprezni.
S druge strane: ko ne riskira - ne profitira....Namigiva

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
15 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

Ja sam isto slao za ovaj mjesec

http://img410.imageshack.us/my.php?image=ironmanbugik3.png


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

Ovaj tvoj mi je predobar Cool


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Desktop mjeseca

Je ti ovo Rocket Dock gori? I koja je tema docka?

 

p.s. Iron Man - jedno od najvećih iznenađenja u kinu u zadnje vrime...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

ne gore je stardock a tema ti je ironman v1 skinuta sa www.customize.org


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

A tema docka je vista glass


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Desktop mjeseca
drpetric kaže...
J-man kaže...

p.s. Eh da, zamalo zaboravih - alo bugovci koliko se majica mora čekati - moja još nije došla... Već vidim tamo nekog poštara: "Jooo vidi ovo - bug majica, koje zlato..., ovaj je jadnik neće nikad dobiti... rećemo da se izgubila pri isporuci... BUUUHAHHAAHAAAA!!!" ... - što reći, već osjećam traume...


 TRebala bi ti doći do izlaska sljedećeg Buga. Ako ne dođe, javi se, smaknut ćemo ti poštara!

 
Evo došla majica! Fala druže i zahvali svim svojim drugovima u redakciji.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
15 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

Svaka cast ljudi gledao sam malo po forumu to tj. po ovoj temi za naj desk mjeseca pa eto odlucio sam se da posaljem svoj

 

ako imate sta za reci sve je dopusteno zanima me vase misljenje!!!!!!!!

 

 

ugl......zaovaj desktop sam koristio   RAINMETER I  NEXUS DOCK IZ WINSTEP XTREME

evo i mog desktopa!!!! evo i mog desktopa!!!!
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Desktop mjeseca

Meni se osobni ti "prenatrpani" i "kicasti" desktopi nikako ne svidaju! Vise volim imati na njemu ono sto mi uistinu treba..."My Computer" i par shortcut-a...i to je to.

Sta ce mi sve to kada sve programe pokrecem sa desnim klikom misa ili na sl. nacin!?

No svatko nesto voli.....

 

P.S.

 

Jedini "gadget" na desktopu mi je "vremenska prognoza".

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

sviđa mi se desk samo bi promjeni icone na docku ili šta je to već

Skidam sve kaj god da treba javi na mail alan.jagar@gmail.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Desktop mjeseca

Tek sam sinoc stavio ovu temu....nije nesto...ali nacemo bolje.....za pocetak je ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Desktop mjeseca

Evo i mogaOsmijeh

 

 

 

CAPETAN PRICE
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Desktop mjeseca

Odaberite jedan:

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 9:08 (Buffer Overflow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Desktop mjeseca
Buffer Overflow kaže...

Odaberite jedan:

extra su svi...

15 godina
offline
RE: Desktop mjeseca

Evo moj :

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
protjeran
offline
RE: Desktop mjeseca
Sk8eR kaže...

extra su svi...

Hvala Osmijeh

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
13 godina
offline
Desktop mjeseca

evo i moga

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 21:33 (prototype sony).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Desktop mjeseca
prototype sony kaže...

evo i moga

e super je....samo ga nevidim

14 godina
offline
Desktop mjeseca

moj (desk xD) :)

dore 2 cuo
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Desktop mjeseca

evo i mog, mora biti funkcionalan i zadovoljavati sve moje potrebe za informiranjem. koristim isključivo rainmeter, rocketdock mi ne treba jer često pokrećem svega dva do tri programa.

 

samo bitno - weather report, informacije i sat. samo bitno - weather report, informacije i sat.
Let Justice Be Done, Though the Heavens Fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Desktop mjeseca

Čemu ova tema kad imamo Vaš desktop ?

Bug Online Xfire Clan - http://www.xfire.com/communities/bugonlineforum/
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice