Kad će Bug prestati objavljivati DVD? zaključana tema

poruka: 60
|
čitano: 12.257
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Većina laptopa danas niti nema DVD - a sve ih je više!

 

Predlažem rješenja:

- objava digitalnog materijala na USB sticku ili SD cardu

- objava digitalnog materijala samo na webu

 

Poll: Želio bih primati:

37 Bug CD
16 Bug USB stick
0 Bug SD karticu
53 ništa uz Bug, sve na mreži
 
0 64 hvala 0
16 godina
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

ne znam samo kako misliš USB i SD financijski opravdati

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 10:31 (igy).
Moj PC  
36 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Najbolje je sve objavljivati na mrezi sto je trebalo na DVD i mirna Bosna .

A i Hercegovina .

Stickovi ili SD kartice su jednostavno preskup sport za hrvatske casopise ..

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

moj glas dajem BUG cd-u jer je opca glupost ovo sto prica..oces timozda kupit te stickove i SD kartice?  i nisam ja kriv sto laptop koji kupis nema cd citac..kupi onaj koji ga ima..

posjetite moj novi blog...http://vtxcro.bloger.hr/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

  Onda kad ce poceti snimati na Blu-ray diskove.

Jel ti mislis da sa sadasnjim tirazom BUG kupi kakvu fabriku za proizvodnju USB stickova?

 

Ili da jednostavno vracamo takve stickove natrag u redakciju da nam ih "napune"? {#}

 

Kao sto je slucaj sa Krasovim albumom Zivotinjsko Carstvo...... ti njima slikice a ovi tebe cokolade :)))

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
15 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

budi dobar i pokloni taj DVD nekom ko to moze pogledat..

http://thebeattime.blogspot.com/
14 godina
odjavljen
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

Zanimljivo... BUG DVD dolazi uz časopis te je tako i dio toga časopisa, tužit ćeš ih što prodaju časopis? 

Isto tako onda možeš tužiti većinu hrvatskih IT časopisa jer dolaze s DVD-om. 

DVD je vjerojatno najisplativija solucija, jeftin je, stvarno velika većina ga može pokrenuti (gotovo svi), a i vjerojatno je najjednostavnije.

USB stickovi i SD-ovi su preskupi za takav oblik namjene.

 

...
14 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

A ti bi rade da bug daje USB-stickove i SD-kartice pa da propadne (prevelika cijena definitivno,bas ce oni kupovat SD kartice od 4gb), nego da ti kupujes bug sa dvd-om (koji je enormno jeftiniji) i ostavis ga sa strane i nikom nista...

 

+ kad bi ubacili Usb stickove ili SD kartice cijena casopisa bi se povecala.....

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

kriza je...  ili ak bas moras, dobis na pocetku 1 usb stick i updateas ga svaki mj?

neradimitipkaspace!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

Možda ovo i nije tako loša ideja za ljude poput tebe koji nemaju na laptopu DVD čitač.Ja predlažem ovo,da u svakom broju BUG-a bude na jednoj od stranica zapisan kao neki serial key koji bi se iskoristio tako da korisnik ode na stranicu bug.hr,klikne na DVD-instalacija DVD-a iz broja xx.xx,unese serial key koji je dobio tako da je legitimno platio svoj primjerak bug-a i da se na njegovom računalu pokrene instalacija DVD kojeg je uredno platio.Pozdrav!

DOSTA REPRESIJI NA FORUMIMA!!SLOBODA ZA WEKYA
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

 

  A ja (kao i stotinjak ovdje) imam laptop sa DVD pogonom na kojem  mogu vrtjeti BUG-ov DVD

Netko mozda jos ima Pentium 486 bez USB i DVD-a. Ispada da i njima prodaju na silu.

 

O Boze, svasta!!

 

Uostalom na BOL-u imas sadrzaj DVD-a tako da mozes ici na net i skidati. Nitko ti nista na silu ne prodaje. Jos da uskoci slepac i kaze da moraju da ga stampaju Brajovom abecedom......

 

potencijalna fight tema. zakljucati ako je moguce

Bruce Willis and explosions have a long history of friendly cooperation
14 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
zgsolja kaže...

Možda ovo i nije tako loša ideja za ljude poput tebe koji nemaju na laptopu DVD čitač.Ja predlažem ovo,da u svakom broju BUG-a bude na jednoj od stranica zapisan kao neki serial key koji bi se iskoristio tako da korisnik ode na stranicu bug.hr,klikne na DVD-instalacija DVD-a iz broja xx.xx,unese serial key koji je dobio tako da je legitimno platio svoj primjerak bug-a i da se na njegovom računalu pokrene instalacija DVD kojeg je uredno platio.Pozdrav!

nije losa ideja.....samo sto bi morali skidati 3,7gb (mislim da toliko imaju)

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Danas većina ljudi, a vjerujem i 95% ljudi koji čitaju Bug imaju neki brzi internet + flat... tako da je DVD totalno nepotreban.

 

Neka ukinu DVD i spuste cijenu časopisa.

 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Ne! Ne dam vam DVD! Bas su super. Imaju uvijek neke korisne programe za koje nisam znao, a imaju i one osnovne koji uvijek zatrebaju! Ako imas laptop bez cd/dvd player-a bas me briga. Kupi si onaj prenosni. {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Većina laptopa danas niti nema DVD - a sve ih je više!

...

 Ta tvoja tvrdnja se zasniva na ?

 

Ili ti si kupio laptop bez dvd-a pa onda i svi drugi nemaju dvd.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 11:12 (Perica).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Ajd ti lijepo nemoj otvarati drugi profil, nego pametuj sa svojim pa da te vidimo.

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

ovo s internetom i nije lose / dovoljno je čak staviti linkove (premda dosta ljudi ima prije dvd čitač nego brzi intrenet)

ja bih više volio vidjeti više reviewa na dvd-u

no svakako je jeftinije kupiti si dvd čitač nego plaćati bug 100 kn mjesečno

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Većina laptopa danas niti nema DVD - a sve ih je više!

 

Predlažem rješenja:

- objava digitalnog materijala na USB sticku ili SD cardu

- objava digitalnog materijala samo na webu

 

Poll: Želio bih primati:

Najbolje je da stave na net i onda ne izbacuju dvd pa smanje cijenu za 5-10 kn

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

  Ti bi BUG tuzio? Bravo ono......Ako ne mozes pokrenut taj DVD kupi externi dvd citac, ima jeftinih na usb....I za sve ostale, imam netbook i taj mali DVD USB citac i radi i cak przi savrseno, nek ostane kako je i tocka...Ni ja onak skoro nijedan BUG DVD ne pokrenem, ali sve drzim na jednom mjestu, i nekad fkt nadjem korisne programe, razzne drivere, koje ne mogu skidat kad sam na moru (npr za ati).....BUG Wrocks ;)

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
16 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Većina laptopa danas niti nema DVD - a sve ih je više!

 

Predlažem rješenja:

- objava digitalnog materijala na USB sticku ili SD cardu

- objava digitalnog materijala samo na webu

 

Poll: Želio bih primati:

 

Koja to crna većina laptopa nema DVD? Možda si samo neuk pa ne razlikuješ netbook od notebooka? A i daleko od toga a da su netbooci u većini.

16 godina
neaktivan
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Slažem se s ovom temom, DVD više zaista nije potreban. Imao ili neimao DVD-Rom na kompu/netbooku/notebooku. Danas je sve na internetu. Zadnji put sam nešto instalirao sa DVD-a prije nekih 5 godina. Ipak je najbitniji časopis, još da malo povećaju temu za linux sve bi bilo savršeno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

A kak vam se uopće da nasjedat na nečije prose{#}nje?!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 13:00 (kizo2703).
15 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
Ovi iz redakcije buga su ti se vjerovatno grohotom nasmijali i jos po njihovim hodnicima bruji tvoj nick i ideja :D " do u know that guy wits usb/sd card idea? - ohhh yeeea...i lol'd" :)

Kupi eksterni dvd rom :D
League Of Legends EU : KeiichiAssassin
14 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
davorsite kaže...

Slažem se s ovom temom, DVD više zaista nije potreban. Imao ili neimao DVD-Rom na kompu/netbooku/notebooku. Danas je sve na internetu. Zadnji put sam nešto instalirao sa DVD-a prije nekih 5 godina. Ipak je najbitniji časopis, još da malo povećaju temu za linux sve bi bilo savršeno.

 

Osobno mislim da je kolicina ljudi sa sporim i/ili ogranicenim pristupom internetu veca od onih sto imaju notebookove bez DVDa. USB/SD ideja je realna kao i ideja da se materijal distribuira na DVDR diskovima.

 

Jednog dana ce BUG troskove DVDa usporediti a troskovima web servera i mozebitnog prometa, pa ce odluciti. Naravno azurnost je na strani interneta, a postoji i mogucnost postavljanja linkova na stranice proizvodjaca, ali to imamo i sada... {#}

http://4find.us
15 godina
neaktivan
offline
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Iz pouzdanih izvora saznajem da će od 1.1.2011 BUG uz časopis svaki mjesec poklanjati terabajtni disk.

Tolika navala piratskih igara kao i mjesečnih izdanja najvećih hitova Vlatke Pokos zahtjeva sve više mjesta kojeg na običnom DVD-DL-u nema.

Navodno se govori i o ukidanju papirnatog izdanja jer su u tijeku pregovori sa Jobsom da se BUG izdaje exkluzivno samo na iPadu.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
36 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
F1-IVO kaže...

Iz pouzdanih izvora saznajem da će od 1.1.2011 BUG uz časopis svaki mjesec poklanjati terabajtni disk.

Tolika navala piratskih igara kao i mjesečnih izdanja najvećih hitova Vlatke Pokos zahtjeva sve više mjesta kojeg na običnom DVD-DL-u nema.

Navodno se govori i o ukidanju papirnatog izdanja jer su u tijeku pregovori sa Jobsom da se BUG izdaje exkluzivno samo na iPadu.

OMFG..... Potpuno nepotreban komentar; ali to je samo MOJE mišljenje NHF{#}

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
15 godina
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
per kaže...

Što mene to briga, kao krajnjeg kupca?

Ja imam laptop na kojem ne mogu vrtiti BuG DVD jer nema DVD.

Pošto ne mogu kupiti Bug bez DVD-a ispada da mi na silu prodaju Bug s DVD-om.

Ili neka stave sve na Web npr. neka naprave .NET program koji sa weba pokreće bug exe isto kao sa DVD-a.

A ne da na silu moram kupovati Bug s DVD-om jer nema opcije kupovine BUG-a bezt DVD-a, tu bi ih se moglo i tužiti.

nemogu vjerovati.. stvarno nas ima svakakvih.. tko ti sta prodaje nasilu??? ako ti smeta dvd nemoj kupiti BUG.. stvarno nevjerojatno..

jokaCRO ingame
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?
0verlord kaže...
OMFG..... Potpuno nepotreban komentar; ali to je samo MOJE mišljenje NHF{#}

OMGFREWDF, XDLOLCDR...:)

A šta da napišem?

Zašto bi netko ukinuo digitalni medij uz časopise? Zbog nekog postotka osoba sa netbookovima, zaštite okoliša...itd?

Većina ljudi ima uz netbook i kučno računalo pa taj medij može tamo pregledati a mislim da je dvd kao medij BUGovcima kudikamo isplativiji nego da to isto izdaju na memorijskim karticama ili usb stickovima.

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
16 godina
online
Kad će Bug prestati obljavljivati DVD?

Rješenje jednostavno - Bug s DVD-om 35 Kn, Bug bez DVD-a 25 ili 30 Kn. I mirna Bosna.

 

Kupovao bih:

13 Bug s DVD-om za 35 Kn
44 Bug bez DVD-a za 25 ili 30 Kn
0 Sam Bug DVD za 5 ili 10 Kn
2 Bug DVD s digitalnim BUG za 25
0 Ne kupujem BUG
Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice