Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

poruka: 48
|
čitano: 5.678
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Dakle, pišite koje vas teme najviše živciraju u BUG-u!

 

Ja osobno ne mogu više gledati u teme s fotoaparatima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Nedorečene i nedovoljno razrađene (objašnjene) samogradnje.

Doć će Zoka da vas roka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Olegova kolumna.

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Fotoaparati, gps navigacija, mobiteli... sve šta nema veze sa da ˝box˝, direktne veze barem. Takve teme me ne privlače

nimalo, ali ih pregrmim nekako... ipak je to bug :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Pa eto, mene ne živcira nijedna tema u Bugu, sve barem pogledam.

 

Ali ima tema koje nikad ne čitam, npr. izvješća sa sajmova, recenzije matičnih, recenzije GPS-a... drugih se ne mogu sjetit, ovo gledam iz Buga 188/189.

Ima tema koje me baš i ne zanimaju, ali ih svejedno prelistam. To su, fotići, laptopi, recenzije bilokakvih strateških igara ili igara s vanzemaljcima, dwarfovima i kojekakvim čudesnim stvorenjima, a i softver me ne zanima previše, jedino ako je neki program koji bi mogao koristiti.

 

No, opet Bug je za šire mase ljudi, u njemu ima svega tako da bi udovoljili svima. Zanima me, tko odgovara na pisma naroda?

 

EDIT: zaboravih reći, kolumne su mi možda najbolji dio Buga, a pogotovo Olegova.

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2008 8:13 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

He he, Rambo, čovjek se zapita šta čitaš u BUG-u. Belji se

 


Teško je reći šta me živcira zapravo ništa, ali sigurno nikada ne čitam ništa o GPS-u, malo manje o fotićima... Ostalo uglavnom da, iako ne sve i ne uvijek. Iskreno da priznam, manje listova sad pročitam nego godinu dana ili dvje unazad, možda je BUG nezanimljiviji, možda sam ja zahtjevniji. Tko zna...?

Don't you see their bodies burning Desolate and full of yearning Dying of anticipation Choking from intoxication
15 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
ambivalent kaže...

Olegova kolumna.

 Previše latinskog Osmijeh
15 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
i_rambo_plache kaže...

No, opet Bug je za šire mase ljudi, u njemu ima svega tako da bi udovoljili svima. Zanima me, tko odgovara na pisma naroda?

 Odgovore na "tehnička" pitanja (pred kraj časopisa) piše Mario Baksa. Jedan od najskorisnijih dijelova Buga.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
DexCro kaže...
i_rambo_plache kaže...

No, opet Bug je za šire mase ljudi, u njemu ima svega tako da bi udovoljili svima. Zanima me, tko odgovara na pisma naroda?

 Odgovore na "tehnička" pitanja (pred kraj časopisa) piše Mario Baksa. Jedan od najskorisnijih dijelova Buga.
 Mene zanima tko odgovara na pisma naroda (na početku) i slažem se da su pitanja & odgovori veoma korisni.
Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2008 9:40 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Uglavnom Olegova kolumna je bilo nesto sto me prvo izbacivalo iz takta

onda sam ju prestao citati, nakon toga kolicina reklama, manjak dobro obradjenih tema

i opceniti pad kvalitete me na kraju doveo do toga da samo citam Bug Online ...

a kad se sjetim pocetaka i koliko je casopis bio dobar. Eh izgleda da vise nema originalne

ekipe.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

A vi to o papirnatom Bugu!

Ja već pomislil na forum.

U Bugu me živcira manjak recenzija/testova/usporedbi hardvera, pogotovo onog gaming.

Također premalo stranica dobivaju igre koje su sad jače od HollywoodaNamigiva

Ono sa samim tekstom na početku i na pojedinim djelovima časopisa uopće niti ne čitam pa ne mogu komentirati.

Malo toga mi u časopisu smeta.

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.7.2008 10:18 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Mene ne živcira ništa jedino što ne čitam kolumne i volio bih da bude više rezenzija igara, berem još 2 do 3. I već dugo nismo vidjeli neku recenziju procesora, procesori su bili prikazani tek u onom bugu u kojem je tema bila računalo za igre za samo 5000kn.

P.S. Tada je bila recenzija najisplativijih procesora za igre, daj što daš i 4jezgrene.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Mene zivciraju one reklame koje se ponavljaju po 100 puta u svim Bugovima..

Onda kao i sve GPS,kamere,foto bla bla bla...

A zivciraju me malo oni beskorisni softweri -_-

 

 

 

3x GTX280 2x Q9970 8.0 GHz(obadva) Intel Skulltrail 8x 2GB 2000MHz DDR 3 RAM DELL 6007WHP 5x Ultra chicks 10x Loznih Ulja za podmazivanje.. 10 tona leda za hladjenje konfe Abs klima Abs kuciste Koči kad treba
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Fotoaparati,kamere,mobiteli.Ostalo je ok.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

mene najviše živciraju fotoaparati

intel quad q6600 2.4,Gigabyte P35-DS3P,4gb kingmax,gigabyte 8800 gts 512 ,tagan 580w,samsung 160 +250 Western digital caviar
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Primjetio sam da mi je, unatrag dvije godine, potrebno nekih 30 minuta da "pročitam bug", dok sam ga nekada čitao od korica do korica. Postao je čista konfekcija, previše reklama i "plaćenih" tekstova, često se sadržaj ponavlja i sl. Definitivno treba na remont ( "..to boldly go where no man has ever gone before.." ).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
natan13 kaže...

Mene zivciraju one reklame koje se ponavljaju po 100 puta u svim Bugovima..

U pravu si, u svakom Bugu iste reklame.
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

to šta je trećina časopisa o igrama

http://www.youtube.com/watch?v=upzKj-1HaKw
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
i_rambo_plache kaže...
DexCro kaže...
i_rambo_plache kaže...

No, opet Bug je za šire mase ljudi, u njemu ima svega tako da bi udovoljili svima. Zanima me, tko odgovara na pisma naroda?

 Odgovore na "tehnička" pitanja (pred kraj časopisa) piše Mario Baksa. Jedan od najskorisnijih dijelova Buga.
 Mene zanima tko odgovara na pisma naroda (na početku) i slažem se da su pitanja & odgovori veoma korisni.
 Mislim da je mbaksa
Zlo i Naopako
15 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Fotici, reklame

Gigabyte GA-P35-DQ6, Intel E8400, 4GB RAM, 8800GTS, 2x 320Gb, 1x250Gb, DVD, Antec P182, Logitech X-210, Logitech MX518, 1xexternal disk 500GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
nedIm kaže...
natan13 kaže...

Mene zivciraju one reklame koje se ponavljaju po 100 puta u svim Bugovima..

U pravu si, u svakom Bugu iste reklame.
 Moraju i oni financirati svoj časopis nekako... Isto kao i sa reklamama na RTL-u.

Inače, uvijek preskačem teme koje sada već postale česte: fotoaparati i GPS uređaji.
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

dobro je kod buga što ima brdo stranica, tako da bi samo listo bezveze treba mi 15 minuta, i tako svaki dan jer nijednom ništa ne pročitam nego samo pregledam...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Gadget teme...

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

fotoaparati me zapravo i zanimaju, ali stvarno malo previše pišete o njima, svako malo neki test, pa podvodna kučišta, pa mala škola fotografije....

ne kažem da neke od tih stvari nisu korisne, ali olabavite malo s tim fotićima više...

 

i naravno reklame, ali eto, od nečeg se mora zarađivati...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Ovi fotoaparati!!!!!!!!!!!! Kake to ima j****e veze s računalstvom? WTF???????

 

I ovi laptopi mi više idu na k***c.

 

 

De više napravte testove matičnih, grafičkih i procova, i kućišta.

 

Kog zanimaju glupi laptopi i dosadni fotoaparati

AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?
Fotoaparati definitivno, ok je ako ih 1 u godini spomenu, ali ovo je stvarno previse, i oni odgovori pismima, cim neko uhvati kritizirati BUG il nesto slicno odma slijedi debilski odgovor u stilu ROFLOLMAO ROXXDRZZ!!111 ili nesto slicno, mislim stvarno? :S
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Televizori i fotići definitvno. Ne zato što su dosadni nego zauzmu pola BUG-a. Dajte nam 2-3 fotića koja nešto valjaju iz pojedine klase i to je to. Isto napravite sa telkama, 2-3 primjerka određene veličine dijagonale i bok.  Ja npr. čitam samo best-buy i gotovo jer mi se ostalo ne da i ne zanima me posebno jer ionak nemam novaca za to.

 

Više softvera, best buy komponenti (ljudi živite u Hrvatskoj, nemaju ljudi za Vapochill pa da mogu OC-at), kućišta su redovito najskuplja koja se pojavljuju na testovima (nisam siguran ali mislim da jedan Coolermaster 690 ili Sharkoon Rebel 9 nisu recenzirani), slično i sa napajanjima, itd...

15 godina
neaktivan
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Pa ovako mene najviše živciraju nedorečeni testovi, npr. kada radite usporedbu usb stickova, fotica, hard diskovi... nikad nestavite sve modele (čak i neke top) a poslije se pravdate da vam sponzori nisu dali (iako bi se vi trebali potruditi da nabavite sve top modele, s obzirom da pratite tržište).

 

A što se tiće prigovora vas ostalih, neznam zašto vas živciraju test hardvera koji nije vezan isključivo za kompjuter ili bolje rečeno za gaming pc, pa bug je oduvijek bio "opći" časopis, kao nekada Hacker (iako  se on za nijansu bavio više igrama).

 

Što se tiće samih testova hardveraja, moja je preporuka da se lcd monitori, laptopi, fotici, hard diskovi, lcd tv... DETALJNO testiraju kako oni dolaze na tržište (kod nas) i to naravno da se istaknu samo best buy modeli, a ne da se čeka da se nakuplja pa se onda rukne neki traljavi test brdo hardveraja od kojih pola nisu nimalo zanimljivi.

 

I, cry, when angels deserve to die.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

Nezanimljivi su mi fotoaparati, printeri ali najvise me zivcira kad u recenziji neke igre u info boxu napisu minimalnu i preporucenu konfiguraciju i tamo navedu 3D ubrzivac?! Koji, sta u kojem rangu da se malo orijentiram...

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koje vas teme najviše živciraju u BUG-u?

"Test" GPS uređaja, a nije napravljen niti jedan metar putovanja.

Kao da se testiraju fotići, a ne napravi niti jedna slika!

 

Po meni, trebalo je uzeti nekoliko ruta. Malo po gradu, malo po autocestama, manjim cestama, starijim, novijim itd.

I onda, svi GPS-ovi na test da se vidi kako je koji ispunio svoju PRIMARNU FUNKCIJU!

 

U testu je izgleda bilo bitnije koji uređaj ima MP3 player. Pobijedio je onaj koji mjuzu prebacuje na radio. ROFL!!!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice