Nagradna igra zaključana tema

poruka: 95
|
čitano: 30.689
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Nagradna igra

duplić

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 13:06 (Bugofil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Nagradna igra
Dani36 kaže...

Tebi Vemil nije jeftin?!?!?!?!?! Iznenađen    Pa jeftiniji je od svih računalnih trgovina u Slav.Brodu! Prije 2 mjeseca kupovao sam novi procesor i identičan model je bio jeftiniji za gotovo 100 kn nego u ostalim trgovinama. Ne znam kako je kod tebe, ali za mene je Vemil prvi izbor. By the way, moj kompjuter se dosad nikad nije kvario niti bio na popravku (osim kad sam ga nadograđivao, kao prije 2 mjeseca). Vemil je mjesto gdje ja kupujem opremu!

s kim se ti svađaš, mila majko...

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
14 godina
offline
RE: Nagradna igra
Dani36 kaže...

Tebi Vemil nije jeftin?!?!?!?!?! Iznenađen    Pa jeftiniji je od svih računalnih trgovina u Slav.Brodu! Prije 2 mjeseca kupovao sam novi procesor i identičan model je bio jeftiniji za gotovo 100 kn nego u ostalim trgovinama. Ne znam kako je kod tebe, ali za mene je Vemil prvi izbor. By the way, moj kompjuter se dosad nikad nije kvario niti bio na popravku (osim kad sam ga nadograđivao, kao prije 2 mjeseca). Vemil je mjesto gdje ja kupujem opremu!

Phenom II X4 955 BE - Vemil: 1359 kn, ADM: 1289 kn

Phenom II X6 1055T - Vemil: 1739 kn, ADM: 1569 kn

Intel i7 930 - Vemil: 2699 kn, ADM: 2250 kn..

 

Treba li dalje?

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
15 godina
offline
Nagradna igra

ta prva nagrada u vemilu, vrijednost robe jel npr mozemo sastaviti konfiguraciju i npr jos uzeti neki laptop da to bude 20 tisuca, ili moramo sam jednu stvar do 20 000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Nagradna igra

Što se ovdje zbiva? Raspravljate se s postovima od prije godinu dana?

 

LOCK

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice