Pozdrav iz Srbije zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 3.867
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Srbije

Cao ekipa :)

 

 

Ajd' konacno da i Bug dobije forum, valjda ce ovo biti jedan u kom necu biti samo lurker ;) Enivej, imam jedno pitanje za redakciju: kada ce Bug

ponovo poceti da redovno izlazi u Srbiji? S' obzirom na to koliko ste bolji od nase ponude (a ovo dolazi od nekoga ko je jedno vreme radio za

jedan IT casopis iz Srbije), ne kupujem nista drugo, i pre neki dan mi nije bilo zao da dam pare za stari decembarski broj, koji je poslednji koji smo

dobili ovde.

 

E i lep vam je forum, mada mi je malo cudno da vam se Invision Power Board nije svideo =)

 

Pozdrav i nadam se da cu do juna moci da procitam januarski broj... :P


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Pozdrav iz Srbije

Nazalost, do daljnjega će se Bug na kioscima u Srbiji prodavati sa zakašnjenjem od mjesec-dva.

 

Ali postoji  mogucnost da se pretplatite na

http://www.bug.hr/webshop/detalji.asp?id=13

placanje je moguce svim kreditnim karticama.

 

Novi broj pretplatnicima saljemo 2 dana prije izlaska na kioske, a po povratnim informacijama do Srbije (BG) dodje za 4 dana.

 

Sva dodatna pitanja mozete rijesiti mailom na pretplata@bug.hr

 

Aron Paulic

direktor

Bug d.o.o.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije

Hvala na odgovoru, ali posto nemam kreditnu karticu, onda nista od pretplate :(

 

Oh well, can't have them all...


Everything's just fine.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije
Aron kaže...

Nazalost, do daljnjega će se Bug na kioscima u Srbiji prodavati sa zakašnjenjem od mjesec-dva.

  

Novi broj pretplatnicima saljemo 2 dana prije izlaska na kioske, a po povratnim informacijama do Srbije (BG) dodje za 4 dana.

 

 

Znači šta se ne rasproda, na kraju meseca kombijem za Beograd. Osmijeh

 

Šalu na stranu, imam utisak da se period zakašnjenja lagano povećava na 3 meseca, tako da je pretplata sigurnije rešenje.

Tada doduše nastupa drugi problem, naši poštari vole da "pozajme" po neki broj časopisa, a ako ne ceo časopis, ono makar DVD. Ipak primećujem da je BUG češće žrtva "pozajmice" nego Mreža, verovatno im je zanimljivija naslova strana ili mislie da je na DVD-u full verzija Severininog "spota". Namigiva

 

 

Ekipi BUG-a puno pozdrava, ostanite najbolji. Osmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije
Zoolok kaže...

Hvala na odgovoru, ali posto nemam kreditnu karticu, onda nista od pretplate :(

 


 
Raiffeisenov "VISA Virtuon" se lako dobija, a što se Bugovih izdanja tiče provereno radi.
Detaljnije može na PP (privatne poruke) da ne smaramo ovde.
16 godina
offline
Pozdrav iz Srbije

Evo i ja da vam poshaljem pozdrav iz Vojvodine ( jest srbija al ne bi sad da pocinjem neku politicku temu) i to iz Subotice (na severu zemlje 15km od madjarske granice)

Ja za razliku od autora ove teme nemam problem oko kupovine bug-a jer ga kupujem u hr :D (dida i uja mi zive u hr)

sve u svemu mogu da vam kazem da vam nema ravnog casopisa na balkanu...ovi domaci (Srpski ili kako god ih zvali) su za malu decu ,a u hr,jedino kupujem bug i mrezu ,kupovao sam i ostale al vam nisu ravni :)

nastavite samo tako :)

mada bi mogli malo i linux tema da ubacite :)

poz!

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Pozdrav iz Srbije

.....Srijem, Banat i Bačka, tri srca junačka...zovi, samo zovi......ej Bunjevci na severu Bačke....u tom Somboru, svega na volju, ajd živio ti meni!

 

Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2008 20:00 (Lumen_Štrumpf).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije
Methane kaže...
 
Raiffeisenov "VISA Virtuon" se lako dobija, a što se Bugovih izdanja tiče provereno radi.
Detaljnije može na PP (privatne poruke) da ne smaramo ovde.
 
Ej,  sorry  na  kasnom  odgovoru  :)  Znam  za  Virtuon,  ali  za  nju  mi  treba  devizni  racun,  a  koliko  poznas  studenata  koji  imaju  devizni  racun?  ;)

PS:  Zgadila  mi  se  pasteta za ceo zivot! 

Everything's just fine.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije
Zoolok kaže...
Ej,  sorry  na  kasnom  odgovoru  :)  Znam  za  Virtuon,  ali  za  nju  mi  treba  devizni  racun,  a  koliko  poznas  studenata  koji  imaju  devizni  racun?  ;)

 
Kakve veze ima ako si student? Otvara se namenski devizni račun sa koga se plaćanje vrši. Uostalom pročitaj na sajtu sve vezano za Virtuon, link ti šaljm na PP.
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Srbije

hmm pa na mom faxu (ftn novi sad) je bila ponuda od erste banke za neke tzv studenstke kartice ...i ja je naravno napravio..nicem mi ne sluzi, al et ne skodi ...nego sto sam hteo da kazem..otidji u erste ( ako si student ) pa se raspitaj ...ugl. samo ti treba licna karta i nista vise..i za par nedelje dobijes kreditnu :)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pozdrav iz Srbije
odesh u raijfajzen napravish visa virtuon karticu (za placanje preko neta) dash im 20e da lezi na kartici i dobijesh je za 7dana.....isprobano
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Srbije

Hvala na pomoci, momci. Ekipa iz Buga mi je izasla u susret, pa hvala i njima :)


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Srbije

Pozdrav i tebi!


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
moderator
offline
RE: Pozdrav iz Srbije

Očito je ova tema iscrpljena, pa je smatramo zaključenom...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice