Rezultati na Bugovom geek testu

poruka: 41
|
čitano: 9.885
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Koliki vam je rezultat na Bug-ovom geek testu? Meni žalosnih 20 bodova... Plač Sramim se. KAKO?! XD Kiddn'

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 22:28 (HappyD).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

kakav test?gdje se mogu testirati?

edit:Ja trzim djevojku s velikim grudima...IznenađenSmijeh

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.6.2008 15:23 (nick).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Pa u novom BUGu!!!!!!!

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Ma bezveze je test! Uopce nema veze ni sa cim! Mogli su oni to puuuno bolje napravit! Ovo mi vise lici na nekakvu parodiju na test!

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Ma test je bzvz ne kuzim ni kako se boduje, neka malo pojasne to mnogima na forumu to nije jasno

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
buky kaže...

Ma test je bzvz ne kuzim ni kako se boduje, neka malo pojasne to mnogima na forumu to nije jasno

 Za svaki tocan odgovor dobijes 1 bod, osim za pitanja sa zvijezdicama u kojima treba nesto poslozit po redu, u tim se pitanjima (ako si sve tocno poslozio) dobije 4 boda.
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

"Vi tražite djevojku s velikim grudima."

 

... pa dobro jutro! i za to sam trebao riješavati test???

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
niki kaže...

"Vi tražite djevojku s velikim grudima."

 

... pa dobro jutro! i za to sam trebao riješavati test???

 LOL!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

100% Geek.

vulerious - technofreak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Svaka čast na onom pitanju sa Lakersima (iako ste trebali staviti "Kolko su puta Celticsi osvojili naslov?" jer su ga i ove godine osvojili i u finalu pomeli Lakerse - gledao sam kao vatreni pristaša Celticsa) i onom sa hrvatskom košarkom (jadna je i bijedna ali ipak). Za ovo za hrvatsku košarku većina je možda (ako ništa drugo ljudi logički se malo da zaključiti) većina i znala riješiti ali ovo za lakerse sumnjam - jedino oni koji prate NBA a drago mi je da sam ja među njima (valjda tih 1% ljudi koji prate NBA i njenu povijest, čitali izmrli Magazin Košarku koji inače ugašen nakon EP-a u Podgorici ali to sad nije toliko bitno, i fanatično čitaju BUG svaki mjesec). Svaka pohvala redakciji koja se inače prezentira kao hrpa geekova (bez uvrede naravno) ali Miro je mislim u jednom uvodniku rekao da sport (nogomet, ligu prvaka precizirat ću) prate jednino on i drug Oleg?!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
nick kaže...

kakav test?gdje se mogu testirati?

edit:Ja trzim djevojku s velikim grudima...IznenađenSmijeh

 Moraš kupit novine, znane u svijetu a, tako i kod nas, kao BUG. Smijeh.
14 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

17%

http://www.speedtest.net/result/942389936.png http://www.pingtest.net/result/23557505.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

75%

 

i mene cura pita tasto smo prekinuli

ISSYGTI

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu

78 % {#} i to bez susjeda Googlea :P

16 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

62%, ali bez ikakvih pomoći sa strane.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
Assassin kaže...

Ma bezveze je test! Uopce nema veze ni sa cim! Mogli su oni to puuuno bolje napravit! Ovo mi vise lici na nekakvu parodiju na test!

 

buky kaže...

Ma test je bzvz ne kuzim ni kako se boduje, neka malo pojasne to mnogima na forumu to nije jasno

Pa to je Geek test...nije ni napravljen sa namjerom da ga svi kuže, ili da svi razumiju kako se boduje...shvatite...GEEK test, a ne test za svakoga...

16 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

50%

Ja sam kao mitsko čudovište - pola geek, pola čovjek {#}

 
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Napokon su i meni došli rezultati-50 %. Ja zadovoljan (ne zadovoljen, ali što se tu može{#}) posebno jer nisam koristio nikakvu pomoć i jer mi je pola pitanja nepoznato. Inače na pitanje u vezi mobitela koji koristi iTunes odgovor je Motorola.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
46%
mogao sam bolje :)))
mom tetku ispalo 100% :D
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
1337Code_breaker kaže...
46%
mogao sam bolje :)))
mom tetku ispalo 100% :D

Pretpostavljam da ti se tetak zove Google {#}

...something diabolic
14 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

42% 

stim da sam na ona pitanja koja imaju ponuđeni glupi odgovor uvijek odabrao taj glupi odgovor.

xf zoja26
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
tetak je u kompovima od 70tih i prvi kazetara, necudim se, cudio bih se da je dobio manje :D
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu

75% ;)

Nije lose za 16 godina za kompovima ;)

:)
13 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Niskih 38 %

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

62% {#}

Do not be sad because of people. They will all die.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
Ajde pogledaj sada od kad su poruke na koje si odgovorio..:p
www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Nisam još dobio rezultate, a poslao prije tjedan dana....zašto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rezultati na Bugovom geek testu

Sta dobijam ako ispunim 100% a sta ako 40 % koja je razlika.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
nikakva...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
15 godina
odjavljen
offline
RE: Rezultati na Bugovom geek testu
goodie kaže...

Nisam još dobio rezultate, a poslao prije tjedan dana....zašto?

 I ja sam imao problema sa tima. Moraš se javiti Miri i reći mu da ti pošalje na neku drugu adresu. Meni je probavao barem 50 puta slati na jednu i nije htjelo sve dok nisam poslaop drugu adresu.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice