Što bi željeli čitati u novom Bugu izdvojena tema

poruka: 2.116
|
čitano: 519.024
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

ima u pcchipu test 8800gt i hd3870 test u sli i crossfire poljima. U Bug treba dodat malo visse uradi sam i savjeta. Trebali bi napravit temu o tajnama za vistu i tako te stvari.


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
benko kaže...

ima u pcchipu test 8800gt i hd3870 test u sli i crossfire poljima. U Bug treba dodat malo visse uradi sam i savjeta. Trebali bi napravit temu o tajnama za vistu i tako te stvari.


 u potpunosti se slažem s tobom.Mogli bi stavi test 8800gt vs.HD3870 I 8800gtx VS. hd3870 x2
i uistinu bi mogli stavit tajne viste Nevinašce a kao da če oni nas slušat  ovo bez veze pišemo nadajući se kako bi nas bugovci čuli.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
sash kaže...
NixHR kaže...
i nemam više onog grča u trbuhu kad listam novi Bug...

Vise nas ne citas na WC-u? Namigiva


Ne Smijeh

GB P35-DS3R || Intel E8200@3.2GHz || OCZ Gold XTC 2GB || nv 9600GT || chiftec 450W
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Trebali bi napravit test grafickih 8800gtx,ultra hd3870,3870x2 i 8800gts i gt da vidimo malo kakvo je stanje ko je odlican ko dobar. Nadam se da ce dodat uskoro malo vise savjeta


intel q6600,500gb hard,4gb ram corsair520w
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

vidim traže se usporedbe 8800gtx , gts , gt , 3870 itd

to je bilo sto puta , ali dajte usporedbu najboljih od najboljih znači max oc Ultre,Dog edition , top, x2 itd.


MB Gigabyte M59SLI-S4, sAM2, nForce 590-SLI, SATA, FW, GLAN , CPU AMD Athlon64 X2 6000+ BOX, dual core, SckAM2 , ASUS EN8800GTS TOP ,2 X DDR2 2GB (2x1GB kit) PC6400 (800MHz) OCZ, Gold XTC, DC kit , Chieftec power supply 550W, EPS, ATX 2.0, 3×12V, Active PFC, AFC, 12cm fan, 2×SATA connectors , ostalo je nepotrebno nabrajati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
Test vodenih hlađenja nebi bilo loše.
Gotova riješenja i jedno sastavljeno.
Njihova usporedba,mogucnosti hlađenja...
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Što se tiće GNU/Linuxa, u prošlom broju ste se uhvatili gOS 2.0.0 i još beta ako se ne varam. Ta distribuciju nikog ne zanima, eventualno će neki entuzijast ubaciti LiveCD, vidjeti o čemu se radi i reći WTF? To što ona dobro rangira u SAD-u zbog Wal-Marta, prodaje se preko Amazona sa Everexovim računalima i sl. već je druga stvar.

 

Kako Ubuntu 8.04 i Fedora 9 neće stići na vrijeme da se napiše nešto o njima u sljedećem broju, preporučujem da na recenziju bacite DreamLinux koji je nedavno izašao u verziji 3.0 Final, a jučer i ispravak u vidu verzije 3.1. Pored XFCE-a sada su dodali i GNOME sučelje, ima zanimljivih novih programa koji su dodani od prošle verzije, ljepo izgleda, manje-više je lagan za podešavanje, upotrebljiv je i svidjet će se mnogima. Probao još nisam pa ne znam kakav je po pitanju stabilnosti, ali eto mogli bi to čuti i od vas.


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com | Blog - ivanwp.wordpress.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
ambivalent kaže...

Što se tiće GNU/Linuxa, u prošlom broju ste se uhvatili gOS 2.0.0 i još beta ako se ne varam. Ta distribuciju nikog ne zanima, eventualno će neki entuzijast ubaciti LiveCD, vidjeti o čemu se radi i reći WTF? To što ona dobro rangira u SAD-u zbog Wal-Marta, prodaje se preko Amazona sa Everexovim računalima i sl. već je druga stvar.

 

Kako Ubuntu 8.04 i Fedora 9 neće stići na vrijeme da se napiše nešto o njima u sljedećem broju, preporučujem da na recenziju bacite DreamLinux koji je nedavno izašao u verziji 3.0 Final, a jučer i ispravak u vidu verzije 3.1. Pored XFCE-a sada su dodali i GNOME sučelje, ima zanimljivih novih programa koji su dodani od prošle verzije, ljepo izgleda, manje-više je lagan za podešavanje, upotrebljiv je i svidjet će se mnogima. Probao još nisam pa ne znam kakav je po pitanju stabilnosti, ali eto mogli bi to čuti i od vas.


 Slažem se.
16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

bez obzira štosuse odrkli recenzija AGP8 grafičkih kartica, mislim dabi trebalo pisati o problemima novijih grafičkih AGP8 sa vistom ili XP-om (imanas još puno  sa AGP8)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Mislim ljudi na onu staru ''Uzalud vam trud svirači''. Oni se na ove komentare smiju i nista neće poduzeti da u novom broju nesto poboljšaju

Eto toliko

16 godina
moderator
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
petrol kaže...

Mislim ljudi na onu staru ''Uzalud vam trud svirači''. Oni se na ove komentare smiju i nista neće poduzeti da u novom broju nesto poboljšaju

Eto toliko

 Ma daj? Od kuda ti to znaš? Vidovit si ili jednostavno voliš izigravati "mangupa"?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ma jesi vidio? Evo ja odrezem onu stvar ako sljedeca tema broja nece bit ''Veliki test laptopa'' ili ''Veliki test digitalnih fotoaparata'' ili  neki slični ''Veliki test'' koji ni po čemu nije velik osom po broju puta koliko je već do sada obrađivan u časopisu.

Poštovanje od ''mangupa''

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
petrol kaže...

Ma jesi vidio? Evo ja odrezem onu stvar ako sljedeca tema broja nece bit ''Veliki test laptopa'' ili ''Veliki test digitalnih fotoaparata'' ili  neki slični ''Veliki test'' koji ni po čemu nije velik osom po broju puta koliko je već do sada obrađivan u časopisu.

Poštovanje od ''mangupa''

  Ništa osim flamanja.
Bravo  petrol.
Ime  ti  dobro  stoji.
A  i  taj  avatar.
Drugaciji  nisu  bili  ni  tvoji  "Drugovi"  u  bivšoj  državi.  Viče 

C2D@3430mhz@1,35V,GA-P35-DS4,2x1gb Geil ultra 800mhz@980mhz@2,2V, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
petrol kaže...

Evo ja odrezem onu stvar ako sljedeca tema broja nece bit ''Veliki test laptopa'' ili ''Veliki test digitalnih fotoaparata'' ili  neki slični ''Veliki test'' koji ni po čemu nije velik osom po broju puta koliko je već do sada obrađivan u časopisu.

Hm... trebali bi tocno definirati sta znaci "ona stvar", jer ako tema ne bude "veliki test".... 

jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
Miro kaže...
natan13 kaže...

Usporedba u performansama GeForce 8800 Ultre i Ati 3870 x2

 Ultru je teško nabaviti (odnosno, nama nije uspjelo), ima je još samo na cjenicima, ali je nitko ne prodaje. Vjerujem da nema ni kupaca više...
 Tako je,kada je cijena za Ultru 5000 kn!Za te novce se kupe dvije HD 3870 X2! A sada i 9800 GX2-naime Point of Viewova dođe 4200 kn!XFX-ova 4500 kn...
A poznato je da 9800 GX2 nadmašuje-naravno Ultru ,a ima i manju cijenu...dakle Ultra se nikako ne isplati kupovati,pa je zato i nema više u shopovima....

by Mario Novak.
Tko je bio prvi overclocker? Nikola Tesla,prvi je uništio električnu centralu tijekom OC-a.
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

svakako bi trebali imati test matičnih za amdove i intelove procesore, i s obzirom da smo s zadnjim dvdom dobili visual studio mogli bi staviti neku školu programiranja

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
darkangel kaže...

svakako bi trebali imati test matičnih za amdove i intelove procesore, i s obzirom da smo s zadnjim dvdom dobili visual studio mogli bi staviti neku školu programiranja

 potpisujem
Bug je najbolji informatički časopis na hrvatskom tržištu ali je previše koncetriran na hardware...ja nekažem da bi se nešto trebalo izbaciti od hardwera ili da cijeli časopis bude o softwaru jer bi onda časopis bio bezveze....bilo bi dobro da bug ima nekakvu školu programiranja u naprednijim programima jer ako enter ima školu loga i qbasica onda je red da ima i bug koji je bolji deset puta od entera...opet hvalim bug 4mjeseca i hvalit ću ga koliko trebam jer tako treba izgledati bug 50%hardware=50%software i ako je moglo biti još o softweru ali neću pretjerivati dobro je ispao bug...

16 godina
neaktivan
offline
50% gluposti
Radeon PRO kaže...
...opet hvalim bug 4mjeseca i hvalit ću ga koliko trebam jer tako treba izgledati bug 50%hardware=50%software i ako je moglo biti još o softweru ali neću pretjerivati dobro je ispao bug...

E sad kad se već igramo postocima, onda mislim da nije 50% hardvera=50% softvera - ja se ne bi složio sa tim. U bugu ima 10% reklama, 40% hardvera, 20% softvera, 10% recenzija igrice, a ostalo na kolumne i ostale ne tako dobre teme.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
odjavljen
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

dobro to ako idemo u točnije postotke...ja sam računao igra kao software...izostavio sam ove reklame i ostalo....ali opet je manjka softwara....mislim da  većina ovih postova govore kako treba biti više o softweru s čim se ja slažem...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Kad smislim, napisat ću, za sada pohvala na temi,pametno

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

mmm,da ,uvjek pokupiš iz škole nešto što si propustio

mislim, Visual Basic ili hackin software, little school for crackers

ili: How to crack whit notepad2

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 13:42 (micho0305).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
micho0305 kaže...

mmm,da ,uvjek pokupiš iz škole nešto što si propustio

mislim, Visual Basic ili hackin software, little school for crackers

ili: How to crack whit notepad2

 zasto mi se cini da je to illegalno???
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 0:46 (fps_gamer).
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja bi volio vidjet usporedbu Xboxa 360 i PS3 ali opširno ne onako kao dvoboj.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Dugo nisam vidio (ako sam uopće vidio) neke recenzije ili nedajbože testove Windows Mobile baziranog navigacijskog software-a. Sve je više (jeftinijih) uređaja/mobitela sa Windows Mobile-om i ugrađenim GPS-om i stvarno bih volio pročitati neke usporedbe aplikacija (kako komercijalnih tako i besplatnih) kako bih se mogao odlučiti za neku kupovinu..


music is my first love and will always be my last
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
fps_gamer kaže...
micho0305 kaže...

mmm,da ,uvjek pokupiš iz škole nešto što si propustio

mislim, Visual Basic ili hackin software, little school for crackers

ili: How to crack whit notepad2

 zasto mi se cini da je to illegalno???
 Ne mora obavezno biti ilegalno. Vrlo je korisno znati takve stvari samo da bi mogao zaštititi svoje osobne radove od takvih stvari. ;)

music is my first love and will always be my last
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Bugovo papirnato izdanje nekako mi je ušlo u krv, ali ruku na srce ništa previše novo ne saznam od njih, jer kasne za novostima (bilo software, hardware...) bar kojih 1mj. što je i normalno za očekivati, tako da večinu novosti, i recenzija koje me zanimaju saznam i pomnije proučim na netu, a tek onda po izlasku mjesečnika utvrdim već poznato, te se nasmijem kolumnama...posebito onima od Olega!

16 godina
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

definitivno više o softveru....ono neke cake kak si olakšat svakodnevi rad na računalu i tak....Osmijeh


Samo jednom se ljubi,sve je ostalo praksa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u
// ja bih volio čitati u novom BUG-u o čipsetu AMD 780G za AM2+ soket, navodno da navedeni čipset obećava tečni prikaz FullHD filmova i tečnu grafiku na najnovijim igricama te se može upariti u HybridCrossfire s Ati Radeon HD 3450 grafičkom karticom za još veće preformanse. Navodno da se integrirana grafička Radeon HD 3200 koja je sastavni dio navedenog čipseta, može iz BIOSa extra overklokat još 80%!!! Navodno je čipset rađen u najnovijoj 55-nm tehnologiji da se jako malo zagrijava i da je miljama ispred Intelovog G31 i G35. Mene bi to sve detaljno zanimalo i volio bih o tome čitati.
16 godina
neaktivan
offline
Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja bi jedan opširni test crnog macbooka:

http://www.apple.com/macbook/


djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Što bi željeli čitati u novom Bug-u

Ja bih volio čitati recenziju MMORPG igara. Onih koje su trenutno na tržištu i onih koje tek trebaju doći.

Najviše me zanima recenzija LOTRO-a i AoC-a.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice