Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.502.679
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
mmmnnn kaže...

Pozdrav,

zaminma me je li netko uspio instalirati na android box eronetovu Home.tv to Go aplikaciju?

 

Ja sam je uspio instalirati no kad je pokrenem ne mogu upisati uername i pass. 

Znači aplikacju otvorim i pojavi se početni prozor gdje treba upisati username i pass. 

Problem je u tome što  ne otvori tipkovnicu pa zato ne mogu upisat user i pass.

Ima li ko rješenje?

 neznam kako si spojen, ali znam da meni vip tv za van ne radi ako sam spojen preko žice, pa moram preko wifi tu aplikaciju pokretati, inače stoji na loginu.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Moze preporuka best buy boxa za starce. Znaci ubacio bi im samo iptv listu i to je sve sto mi treba, hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Može li mi netko reći da li slijedeći setup ima smisla ("drži vodu"):

Imam 27" monitor koji bi koristio kao TV.
Antenu iz zgrade bi spojio na receiver koji je u isto vrijeme i smart box (nekakav combo, jer nemam receiver trenutno), npr. https://www.links.hr/hr/media-player-strong-srt-2400-dvb-s2-t2-c-prijemnik-hevc-h-265-759800005
Receiver/box bi spojio na monitor s HDMI kabelom, uz dodatne eksterne zvučnike spojene na monitor
Također, imam i mrežni NAS, Synology, na kojem se nalaze filmovi/serije i sl. koje bi htio gledati preko tog setupa, bez da moram dodatno spajati laptop, i koliko vidim, receiver/smart box combo ima tu mogućnost (spajanje na mrežu, i pretpostavljam neka aplikacija, npr. kodi)

Potrebe mi nisu nešto prevelike:
 - gledanje običnog tv-a (zemaljski kanali)
 - tu i tamo pokoji film, streaman sa mrežnog NAS-a
 - možda u budućnosti IPTV

savjeti/preporuke (neki drugi uređaj/setup i sl.) ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 19:45 (epson).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

eh eto kupio sam Mi box S i došao mi jučer, fora stvarčica i radi sve ko podmazano ali ne radi ono što mi je jedna od bitnijih stvari (A1 tv za van).

Tako da ako je netko zainteresiran kupiti, prodajem ga.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jel netko zna koji je ovo Raspberry box? Jel se može to saznati bez otvaranja? Pi3 možda?

 

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
10 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Da li tko ima android box sa 4Gb ram i da li se na njemu moze vrtiti vecina igara sa playstora (ono sto je dostupno na Android TV-u). Vidim da se pojavljuju box-ovi sa pristupacnom cijenom (cca 50$) koji imaju 4/32Gb i Amlogic S905X2 procesorom, recimo https://bit.ly/2Wl1CGR pa me zanima koja je svrha tih 4Gb ako ne za igre?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Po rasporedu konektora na mozes znati je li pi 3 ili mozda pi 2, morao bi ga otvoriti i pogledati koji chip ima ili ti cak na plocici pise model (makar na mom pise iznad procesora)

8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav svima. Moj prvi post u ovoj temi. U nabavci sam boxa pa tribam malo pomoci. Uglavnom, procitane sve stranice teme odjednom al opet fali pomoci 😁. Znaci u principu trazim nesto do oko 100 eura u nas ili geekbuying de ili it. Sluzilo bi za netflix, hbo to go, max tv to go, jubito i gledanje filmova priko mx playera. Pozeljno da vrti 4k zbog netflixa i mog tva iako je i full hd dovoljno trenutno jer sam malo lin da dignem brzinu kod operatera 😂 i kad gledam na drugom tvu koji je hd al za ubuduce bi bilo dobro. Kodi i iptv liste mi nisu jos toliko bitne jer imam kanale priko max tv to go. Nemam favorita tako da sve igra. I mi box sa onim adapterom za lan, beelink gt1 ultimate, zidoo x9s, tanix...mi box ima android tv pa pretpostavljam maxtv to go i hbo to go instalacije idu priko apk filea. Jel to radi ok na njemu? Nekako mi on pari najlaksi za koristenje, plug and play i pici. A opet ovaj zidoo mi izgleda ka da jede ostale za marendu. Ima li ko njega?

Hvala svima unaprid

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 23:47 (game789).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav, mene isto zanima preporuka za neki box na kojemu ce raditi max tv to go?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Vestibul kaže...

Pozdrav svima. Moj prvi post u ovoj temi. U nabavci sam boxa pa tribam malo pomoci. Uglavnom, procitane sve stranice teme odjednom al opet fali pomoci 😁. Znaci u principu trazim nesto do oko 100 eura u nas ili geekbuying de ili it. Sluzilo bi za netflix, hbo to go, max tv to go, jubito i gledanje filmova priko mx playera. Pozeljno da vrti 4k zbog netflixa i mog tva iako je i full hd dovoljno trenutno jer sam malo lin da dignem brzinu kod operatera 😂 i kad gledam na drugom tvu koji je hd al za ubuduce bi bilo dobro. Kodi i iptv liste mi nisu jos toliko bitne jer imam kanale priko max tv to go. Nemam favorita tako da sve igra. I mi box sa onim adapterom za lan, beelink gt1 ultimate, zidoo x9s, tanix...mi box ima android tv pa pretpostavljam maxtv to go i hbo to go instalacije idu priko apk filea. Jel to radi ok na njemu? Nekako mi on pari najlaksi za koristenje, plug and play i pici. A opet ovaj zidoo mi izgleda ka da jede ostale za marendu. Ima li ko njega?

Hvala svima unaprid

 Što se tiče Mi box S i njegovog android TV-a mogu reći svoje iskustvo kroz par dana korištenja nakon kojega sam ga prodao jer A1 Tv za van ne radi na njemu. Neznam za MAx tv 2 go, ali eto A1 ne radi (ne radi niti RTL play).

U principu sve što se instalira preko APK-a i pokreće preko Sideload launchera mi nije baš sjelo kako spada (chrome mi se srušio par puta recimo).

Također (moje subjektivno mišljenje) je da preko običnog androida je lakše koristiti aplikacije (s obzirom da na njemu koristim airmouse koji na android TV-u ne funkcionira kako treba, kao niti pisanje s tipkovnicom od airmousea, makar čitam na netu da ljudi koriste normalno tipkovnicu i miš (doduše Logitech K400s recimo)), a i ove koje sam instalirao preko APK i sideload launchera nisu baš prilagođene za korištenje s daljinskim od Mi Box S-a.

Generalno ostao sam u dojmu da ono što je dostupno direktno na android TV-u radi perfektno, a ostalo ne baš, pa ovisno o tome što koristiš treba vidjeti isplati se ili ne.

Ja sam htio novi box jer Minix X8-H koji imam je zapeo na androidu 4.4.1 koji više nema podršku za dosta aplikacija. Sad koliko gledam najviše mi je zapeo za oko Beelink GT1 mini (na IT geekbuying je 76€), jer ima 4/32GB, Android 8.1 (što znači da će imati podršku za sve duže vremena), a ima i daljinski sa podrškom za glasovne naredbe kao Mi box S. 

 

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Keta kaže...

Pozdrav, mene isto zanima preporuka za neki box na kojemu ce raditi max tv to go?

 Minix NEO U9-H. maxtv to go radi 100%.

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Gdje kupiti xiaomi mi box?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

h..ps://www.geekmaxi.com/en/tv-boxes-xiaomi-mi-box-s-4k-hdr-android-tv-with-google-assistant-remote-streaming-media-player-836.html?utm_source=bug.hr

U ovoj temi pogledaj kupone za popuste:

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kineski-mobiteli-tema-odabir-rasprave/192996.aspx?page=788

Ja uzeo prije par dana ovaj:

h..ps://www.geekbuying.com/item/A95X-PLUS-Amlogic-S905Y2-Android-8-1-4GB-32GB-TV-Box-411798.html

Prezadovoljan..leti sve na njemu..Netflix ne gledam(imam sve na Kodiju) i to mu je jedina mana u odnosu na XIAOMI-Mi-Box-S

Ostalo je vjerojatno i bolje-brže..jedino mu je daljinski užasan..air mouse je must have.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 14:18 (Crojumper).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Skini LiveTv serbia addon
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

malo padobranski al da ne citan sad sve, xiaomi mi box podrzava iptv? znaci app sa storea i lista priko url, tako mi je trenutno na mecool m8s pro, pa ako buden uzima da znan

HŽV
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

evo da pitam, koji je daljiinki, air mouse ili neka mini tipkovnica trenutno najbolja za box? Krenuo sam kupovati i totalno se izgubio u izboru..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ZgGost kaže...

evo da pitam, koji je daljiinki, air mouse ili neka mini tipkovnica trenutno najbolja za box? Krenuo sam kupovati i totalno se izgubio u izboru..

 a gle sve ovisi za kaj ga sve mislis koristit, ja 3 godine koristim https://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TSM-01-Air-Mouse---Keyboard-for-TV-Box---PC---Motion-Sensing-Games-317283.html . nemam zamjerki od prvog dana. beterija traje po dva mjeseca, tipke i dalje rade sve kao na pocetku, fali mozda tipka za iskljucivanje air mousea (koju reicmo ima minix a2 ili kako se vec zove, ali naviknes se.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Cini mi se da je amazon fire tv stik 4k najbolji izbor od jeftilen kinez boxeva za kodi i netflix? 

 

Nekih 35eura plus shiping

5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pozdrav,

 

U potrazi za Android boxom za IPTV. Znači, da vrti sve glatko kad mu se ubaci lista(plaćena, Cable guy). Nakon par dana istraživanja izdvojio sam Mecool M8S Pro W i Xiaomi Mi box. Hoće li ova dva navedena odraditi posao?

Molim preporuku.

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Pozdrav, i mene isto zanima, Isto sam uzeo listu od njih a imam tanix tx2, radi, ali nije da leti pa sam naletio na ovaj;
X96 MAX Amlogic S905X2 Android 8.1 2GB DDR4 16GB eMMC 4K TV Box KODI 18.0 with LED Display WIFI LAN HDMI USB3.0 US$ 49.99, na geekbuyingu, vecina hvali ovaj cip amlogic s905x2. Skladiste je u Italiji. No ako ima ko prijedlog za bolji za te novce moze predloziti.
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ovdje imate dobre tablice za boxeve po rankingu. Isto tako i za mobitele, kamere...svašta nešto...

Moj PC  
7 0 hvala 8
5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Na kraju sam išao na jeftiniju varijantu i uzeo Mecool M8S Pro W.

Box ko box niš posebno, al ak se gleda kroz prizmu cijene (250 kn) je viđe nego dobar. Općenito korištenje uređaja pomoću daljinskog je živa muka. Ono zbog čega sam ga primarno uzeo je IPTV i to odrađuje dosta dobro. FHD kanali koji nisu radili dobro na Enigmi sada rade glatko, prebacivanje kanala i kretanje kroz listu je kudikamo brže i to mi je najbitnije tako da ću ga zadržati neko vrijeme.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Switch kaže...

Ovdje imate dobre tablice za boxeve po rankingu. Isto tako i za mobitele, kamere...svašta nešto...

 Zanimljivo da su pri vrhu sve rockhipovi...

5 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Imam problem s Mecool-om. Često se smrzne da ga je potrebno isključiti na kablu. Mislim da je do pregrijavanja jer otkad sam ga okrenuo naopačke (da su rupe ventilacije gore) ne smrzava se. Jel imao netko takav problem?

Također, jel mi može netko preporučiti neki Air mouse za Mecool M8S Pro W? Ovo s daljinskim nema smisla.

Može i u Hr dućanima.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Koristim 2 airmouse daljinca, male delux f10 -dobar i imam minixa - odličan,razlika između ova dva je što je minix puno precizniji i kvalitetnije izrade,na mele mi se tipke dosta obrisale i za koji mjesec bude za baciti.
5 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ja ga nemam, ali sam čitao preporuke drugih za njega - tako da mislim da nećeš fulat.
P. S. Ako je Rii marka, nisam siguran po opisu, na slici je
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 14:43 (Dan1234567890).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Da, Rii se čini dobar prema recenzijama.

Čini mi se da je ovo neka kopija tako da ću naručiti izvana i to ne ovaj već x8. Samo kad se uvjerim da bude Mecool radio dobro "naglavačke".

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice