Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.556
|
čitano: 1.508.298
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Moraš biti spojen na istu wi-fi mrežu i onda bi trebao imat ikonicu za castanje. Ako ni tada nemaš, trebaš otić u postavke aplikacije na mobitelu i povezat ga s tv-om u rubrici watch on tv- upisuješ neke kodove i tako to.

 

Nego jel ima netko problema da mu chromecast built-in ne radi na mecool m8s pro+? Spojen mi je na istu wi-fi mrežu kao i mobitel s kojeg castam i pojavi mi se ikonica za castanje pored svakog videa (npr. u chromeu) i mogu odabrat taj uređaj (m8s pro+) i sve.. Ali, ništa se ne dogodi, tj. piše na mobitelu da je castanje u tijeku, a ne pojavljuje se ništa na tv-u (android box naravno uključen, a probao sam i s otvorenim chromeom).

Youtube mi jedino može castat, ali mi radi samo ako castam "to youtube tv" (dakle preko unošenja kodova) i samo kad je aplikacija youtube otvorena na boxu. Ako prilikom odabira uređaja za castanje ne odaberem youtube tv, već mecool m8s pro+, onda se ništa ne dogodi kao i kod bilo kojeg drugog videa.

Probao sam instalirati i google home aplikaciju, ali je i dalje sve isto..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 15:15 (Doc).
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Da vas pitam. Može li se uzet box, na njega preko play stora skinuti i gledati maxtvgo, hbo go i netflix?

Što preporučavate za tu namjeru? MECOOL M8S PRO L ili Tanix TX3 Mini TV Box ili neki drugi?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
maxi kaže...

Da vas pitam. Može li se uzet box, na njega preko play stora skinuti i gledati maxtvgo, hbo go i netflix?

Što preporučavate za tu namjeru? MECOOL M8S PRO L ili Tanix TX3 Mini TV Box ili neki drugi?

Hm, čudno mi je što ljudi uopće u to i pitaju.

Čim si spojen na internet preglednikom odeš na stranicu Netfliks ili bilo koju drugu, platiš i gledaš kao i preko računala.

Aplikacija Netfliks za Android služi samo da bi ju imao u izborniku i da ne moraš stalno u preglednik ukucavati npr HBO ili Netfliks.

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Doc kaže...

Moraš biti spojen na istu wi-fi mrežu i onda bi trebao imat ikonicu za castanje. Ako ni tada nemaš, trebaš otić u postavke aplikacije na mobitelu i povezat ga s tv-om u rubrici watch on tv- upisuješ neke kodove i tako to.

 

Nego jel ima netko problema da mu chromecast built-in ne radi na mecool m8s pro+? Spojen mi je na istu wi-fi mrežu kao i mobitel s kojeg castam i pojavi mi se ikonica za castanje pored svakog videa (npr. u chromeu) i mogu odabrat taj uređaj (m8s pro+) i sve.. Ali, ništa se ne dogodi, tj. piše na mobitelu da je castanje u tijeku, a ne pojavljuje se ništa na tv-u (android box naravno uključen, a probao sam i s otvorenim chromeom).

Youtube mi jedino može castat, ali mi radi samo ako castam "to youtube tv" (dakle preko unošenja kodova) i samo kad je aplikacija youtube otvorena na boxu. Ako prilikom odabira uređaja za castanje ne odaberem youtube tv, već mecool m8s pro+, onda se ništa ne dogodi kao i kod bilo kojeg drugog videa.

Probao sam instalirati i google home aplikaciju, ali je i dalje sve isto..

 

 

 

Da, spojen sam u istu mrežu i ikonu za castanje na android box imao sam samo na browseru na PC-ju. Sada vidim da se pojavila i na telefonu.

Vjerojatno zato što sam u međuvremenu restartao box.

Ne kužim spiku, al' nema veze, bitno da radi.

 

Ono što je zanimljivo, pošto trenutno koristim smeće zvano iPhone 6 plus (prethodni telefon bolje polovice), kada s njega castam, stvar funkcionira dok ne pritisnem home i iziđen iz YouTuba ili ugasim ekran. Sa ženinog Mi6 radi normalno.

Bizarno. Posebno zato što na TV (šugavi Samsungov (Tizen?)) radi normalno.

 

 

I moj nasumični rant: za koji qrac Google tretira Android TV kao nešto potpuno nebitno. Nevjerojatno je da YouTube nema sučelje koje se može koristiti daljinskim (ili ja nešto krivo radim).

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
crash11 kaže...
Malo pojasni šta misliš pod castati

 

Pa baš castanje, ne screen mirroring:

 

Al' proradilo je nekako...

10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
maxi kaže...

Da vas pitam. Može li se uzet box, na njega preko play stora skinuti i gledati maxtvgo, hbo go i netflix?

Što preporučavate za tu namjeru? MECOOL M8S PRO L ili Tanix TX3 Mini TV Box ili neki drugi?

 

Naravno da može. To su aplikacije koje jednostavno instaliraš kao i na telefon. Uz malo truda možeš i puno, puno više

 

Za ove modele što si naveo nisam čuo, po mom iskustvu Nexbox se pokazao vrlo kvalitetnim. Kod mene doma radi besprijekorno doslovno od jutra do mraka (i preko mraka jer ga uglavnom zaboravljamo isključiti preko noći) već godinu dana.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
maxi kaže...

Da vas pitam. Može li se uzet box, na njega preko play stora skinuti i gledati maxtvgo, hbo go i netflix?

Što preporučavate za tu namjeru? MECOOL M8S PRO L ili Tanix TX3 Mini TV Box ili neki drugi?

 MaxTV to Go ne možeš preko Play Storea skinut na tv box, imaš u ovoj temi pred par stranica link za download app pa tamo skines i instaliraš na tv box

8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-L-Android-7-1-S912-TV-Box-3GB-16GB-388114.html

 

Stigao navedeni uređaj, kroz dva dana(stvarno su brzi).Uređaj radi super za sad,nema trzaja itd.Preporuka definitivno

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Zanima me sljedece ako je netko imao iskustva.Android box mi je spojen u sobi na tv-u.Dali mogu napraviti airplay na samsung smart tv u dnevnoj sobi.Znaci doslovce da se moze vrtiti u sobi i dnevnoj isti program(film preko kodi itd..)

Ili moram kupit cromecast ili sl da bi mogao napraviti isto sa box-a

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ferka kaže...

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-L-Android-7-1-S912-TV-Box-3GB-16GB-388114.html

 

Stigao navedeni uređaj, kroz dva dana(stvarno su brzi).Uređaj radi super za sad,nema trzaja itd.Preporuka definitivno

 

 

 Kako si zadovoljan s njegovim Wifi? Nekako uvijek na takvim uređajima to bude usko grlo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 12:32 (gregorypek).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Trenutno nemam nikakvih problema,nadam se da će tako i ostat...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ferka kaže...

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-L-Android-7-1-S912-TV-Box-3GB-16GB-388114.html

 

Stigao navedeni uređaj, kroz dva dana(stvarno su brzi).Uređaj radi super za sad,nema trzaja itd.Preporuka definitivno

 

 

 Kakav mu je wifi???Jeli stabilan grije li se ili restarta???

Goran Horvat
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Negrije se,nije se restartao ni jednom prekida i sl...Zasasd skroz zadovoljan.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ferka kaže...

Negrije se,nije se restartao ni jednom prekida i sl...Zasasd skroz zadovoljan.

 Hvala za info!!!Imam h96 pro plus iste specifikacije ali ponavljam po stoti put najgore iskustvo ikad neznam da li je do napajanja ali grije se i restarta svaki 5 minuta.Praktički neupotrebljiv.Mislim da bi mogao okušati sreću sa tim Mecool M8S.Još jednom hvala...

Goran Horvat
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Neznam jeste skužili, da mecool ima sa android 7.1 i sa android Tv platformom, m8s L , m8s w, imaju po dvije verzije, Android TV platforma za sad ima samo u kini

Baš sam gledao malo recenzije, kažu da očito mecool radi super kad im je Google dao licencu

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 17:18 (doktordoc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Kako da poveže logitech f710 s android boxom

Instalirao sam asphalt 8 ali ne reagira

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Neznam jeste skužili, da mecool ima sa android 7.1 i sa android Tv platformom, m8s L , m8s w, imaju po dvije verzije, Android TV platforma za sad ima samo u kini

Baš sam gledao malo recenzije, kažu da očito mecool radi super kad im je Google dao licencu

 Jel to ovaj sa Android TV?

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

 A sa kakvim OS_om dolaze ovi ostali :D  

9 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Jedni vrte os za mob i tablete, a drugi za android Tv

Kad tako podmuklo pitaš, nije isto

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ferka kaže...

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-L-Android-7-1-S912-TV-Box-3GB-16GB-388114.html

 

Stigao navedeni uređaj, kroz dva dana(stvarno su brzi).Uređaj radi super za sad,nema trzaja itd.Preporuka definitivno

 

 

 Pozz

 

Zanima me jeli ta cijena od 68 usd konacna, bez dodatnih davanja. Znaci samo izabrati skladiste Italy

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 11:16 (eliah84).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
eliah84 kaže...
ferka kaže...

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-L-Android-7-1-S912-TV-Box-3GB-16GB-388114.html

 

Stigao navedeni uređaj, kroz dva dana(stvarno su brzi).Uređaj radi super za sad,nema trzaja itd.Preporuka definitivno

 

 

 Pozz

 

Zanima me jeli ta cijena od 68 usd konacna, bez dodatnih davanja. Znaci samo izabrati skladiste Italy

 Plus dostava, mislim da je 9 usd iz Italije za Mecool

6 godina
protjeran
offline
Android TV Box, molim preporuku

Nije. 

5,13 $ je iz Italije..

 

Kliknete dolje za državu, izaberete Croatia i pokaže vam.

Zašto golman ne obrani Messiju kad zna da će zabiti ? by @foodbaler
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Anđeo bez falinge kaže...

Nije. 

5,13 $ je iz Italije..

 

Kliknete dolje za državu, izaberete Croatia i pokaže vam.

 Možda varira, ja sam neki dan naručio novi paket meecool M8S uređaja iz italije i došla me je oko 9 usd dostava

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Za te novce vec imate xiaomi mi box iz de skladista 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
roby27 kaže...

Za te novce vec imate xiaomi mi box iz de skladista 

 Meni osobno je on neprihvatljiv samo zato jer nema LAN porta. Ali inače mecool kojeg osobno koristim je bio manje od 40usd ako se dobro sjećam.

11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Nema lan port ali wifi mu je zato odlican za razliku od nexboxa i ostalih.

 

Negdje sam citao da se moze preko adaptera slozit lan port. Vjerojatno usb -> lan

Ovi boxovi od 30do40 usd su sasvim dovoljni ne vidim potrebu skuplje placati ako se ne igra. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
roby27 kaže...

Nema lan port ali wifi mu je zato odlican za razliku od nexboxa i ostalih.

 

Negdje sam citao da se moze preko adaptera slozit lan port. Vjerojatno usb -> lan

Ovi boxovi od 30do40 usd su sasvim dovoljni ne vidim potrebu skuplje placati ako se ne igra. 

 Da, čitao sam i ja da ima odličan wlan i sve to, ali svejedno osobno nikako nebi uzeo tv box bez LAN porta. Jednostavno LAN mi je sigurniji i ako imam dobar izbor uređaja sa LANom neću uzet uređaj bez LAN-a. Ali inače da, taj XIAOMI mi je je bio u top 5 kad sam birao što bi uzeo...dok nisam skužio da nema LAN-a :)

Onda sam ga prekrižio a kad sam isprobao kod nekoliko ljudi ovaj Mecool M8S pro, onaj sa S905W SOC-om prekrižio sam i sve ostale. Em jeftin em radi odlično za sve što mi treba.

Iako sam na kraju sebi uzeo Pro plus, onaj sa S905X SOC-em jer je bila tada minorna razlika u cijeni

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
doktordoc kaže...

Jedni vrte os za mob i tablete, a drugi za android Tv

Kad tako podmuklo pitaš, nije isto

 

 Očito nemaš pojima oo čemu govoriš 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Buhaha kaže...
doktordoc kaže...

Jedni vrte os za mob i tablete, a drugi za android Tv

Kad tako podmuklo pitaš, nije isto

 

 Očito nemaš pojima oo čemu govoriš 

 Pa daj objasni, možda sam se ja krivo izrazio

Isti os

Samo jedan prilagođen za mob i tablete, a drugi za tv

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 22:19 (doktordoc).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice