Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.554
|
čitano: 1.501.013
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
matteo.st kaže...
Imam ja ovog V88. Radi iptv extreme, kodi, emby. Za vise ni ne treba.

Ne grije se.

 Super, ja ću koristiti ovu aplikaciju https://play.google.com/store/apps/details?id=de.cyberdream.dreamepg.tv.player dakle stream sa Vu+ resivera.

Mislim da bi trebalo za to biti ok i da ne bi trebalo štekati.

15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dan1234567890 kaže...
Ovo je plug and play za Windowse, ali ne za Linux (android box)? Možeš poslati link sa specifikacijama tog dvd playera?

 Ja sam pretpostavljao da bi svaki eksterni DVD player trebao raditi. Sad sam malo proguglao i ispada da ne može baš svaki već mora imati podršku za USB flash drive tj. "USB flash drive mode support", što izgleda nije tako često? Opet vidim na youtubu kako ljudi spajaju takve DVD playere i android boxove.

 

Je li netko na forumu pokušavao spojiti DVD externi player sa android boxom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 13:51 (Hamburger of death).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

mooolim vas nemojte me istrolat i isflejmat al stvarno neam zivaca ni dovoljno paznje da citam 2000 postova..

Nista ne kontam  ovo , a htio bi uzeti nesto da mogu gledat Neflix ili pickbox  tv..

 

pa bi molio neki best buy preporuku..

 

  jel ovo cemu?? Seguro Trongle X4

 

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?field-keywords=Seguro+Trongle+X4&tag=techracom00-21&ascsubtag=trd-3983751192112920372-21

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 22:15 (R3nchi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ako bi gledao Netflix,onda ti je najbolja varijanta Xiaomi mi box.On pušta Netflix u visokoj kvaliteti.90% drugih boxova pušta Netflix u slaboj rezoluciji.Taj problem je posebno izražen ako imaš veliki tv.Isprobaj na tv-u dijagonale preko 100 cm youtube video u 360 ili 480p kvaliteti pa ćeš vidjeti što te može očekivati s jeftinijim boxovima.

9 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav,
molio mi malu pomoć..ima toliko toga za uzet da se ne nemreš nikako snaći i kad čitam po forumima svako svoje..valja ovo..ne valja ono..nekom je dobar nekom loš.
pa bi molio ako se nekom da..koji bi bio najbolji box i neki best buy box.htio bih za za kodi..gledanje iptv..netflix..da podržava 4k..da mi bude dobar barem nekoliko godina. gledao sam si od xiaomi mi box..on mi se čini oke..do nekih 100€ bi išao. 
eto hvala ko god malo pomogne :)

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
guzda22 kaže...

pozdrav,
molio mi malu pomoć..ima toliko toga za uzet da se ne nemreš nikako snaći i kad čitam po forumima svako svoje..valja ovo..ne valja ono..nekom je dobar nekom loš.
pa bi molio ako se nekom da..koji bi bio najbolji box i neki best buy box.htio bih za za kodi..gledanje iptv..netflix..da podržava 4k..da mi bude dobar barem nekoliko godina. gledao sam si od xiaomi mi box..on mi se čini oke..do nekih 100€ bi išao. 
eto hvala ko god malo pomogne :)

 E moj drug i ja sam tražio iste preporuke ali ih nikada nisam dobio. One recenzije koje možeš da vidiš na internetu su mahom propagfandnog karaktera i cilj im je da što više proizvoda prodaju. Upravo zbog toga sam i ja na ovom forumu tražio neku preporuku koja bi bila ključna u mom odabiru. Pored xiaomi mi boxa koji se vama sviđa meni su za oko zapeli Beelink proizvodi pogotovo onaj novi  GT1 MINI Amlogic S905X2 Android 8.1 4GB DDR4 32GB eMMC 4K TV Box Glasa Remote Dual Band Wi-Fi Gigabit LAN Bluetooth USB3.0 

Ovaj se trenutno može dobiti za oko 60 eura ali se skoro za iste pare može dobiti i Beelink GT1 Ultimate 3GB DDR4 + 32GB EMMC TV Box sa osmojezgrenim procesorom.

Ako nam niko ne pomogne ostaje nam samo da zažmirimo pa onda na slijepo da kupimo. 

 

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ima na emall mi box za 550kn na akciji.

Na gearbestu je takodjer na black friday akciji, tamo izadje sa svim davanjima (pdv/obrada/posta) oko 500, 510kn.

Jel valja uopce sta, gledam malo recenzije , cini se ok. Vrti se na android tvu ? Pretpostavljam da se moze instalirsti playstore ili rucno apkovi po zelji?
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ja upravo kupio mi box sa geekbuyinga...it skladište sa 5$ popustom, točno 60$ sa svom poštarinom, mislim da jeftinije nemože

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 14:30 (mkexx).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Da, bas gledam, super cijena ako je iz eu skladista, mislim da cu ga i ja tamo naruciti.
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Da li je bolje uzet vorke z6 plus ili xiaomi box? Cijena je 60usd za oboje
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
kakva je situacija sa google chromecast ultra..mislim da je malo bolja opcija od xiaomi mi boxa zbog lan prikljucka..vase misljenje ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Ja sam se bio zagrijao za  vorke z6 plus i mislio sam da ga kupim pošto mi izgleda pravo dobar a jeftin. Onda sam naišao na neki video gdje se lijepo vidi da mu pri radu temperatura prelazi preko 80 stepeni pa sam odustao.

9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pc_fan005 kaže...
Da li je bolje uzet vorke z6 plus ili xiaomi box? Cijena je 60usd za oboje

 Ako se trebaš žično povezati,onda ti Xiaomi možda i nije opcija jer nema Lan-a,ali se može kupiti lan adapter.Inače je Xiaomi jako dobro posložen player koji radi odlično..Plus još jedna stvar:Xiaomi ima android tv verziju sustava pa se može dogoditi kako neke aplikacije nema u njegovoj trgovini.

14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Koji je TV box trenutno best buy do 500kn:

- Xiaomi Mi box

- Vorke z6 plus

- Beelink GT1 ultimate

 

Treba mi za stremanje s NAS-a (plex) i za Kodi.

Full HD rezolucija.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

hvala na savjetu..a ništa nam drugo ne preostaje..nego još malo istraživati pa neki kupit..pa kako bilo da bilo 

al mislim da cu uzet mi box..djeluje mi kao najbolji all-arounder..

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Okej je mi box...iako čujem da se muči sa 4k

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ja narucio mibox sa geekbuyinga (59$, EU warehouse). Hvala kolega gore na info :)

4K mi je nebitan za TV na koji ide mi box, mada recenzije kazu da radi ok
12 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Meni isto nebitno, radi na 1080p

Pred nekih godinu dana sam ga uzeo, malo sam se pomučio da sve namjestim i od tad je pali i gledaj i to mi je najbitnije

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Sve teze i teze je izabrati dobar box.Svako svoga konja hvali.Pogledao sam puno recenzija i sve se vrti na isto

Jedino neznam dali netko ovdje koristi Nvidia Shield i kakv je on?

Znam da je paprena cijena,međutim ako najbolje vrti Kodi itd mozda se i isplati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
ferka kaže...

Sve teze i teze je izabrati dobar box.Svako svoga konja hvali.Pogledao sam puno recenzija i sve se vrti na isto

Jedino neznam dali netko ovdje koristi Nvidia Shield i kakv je on?

Znam da je paprena cijena,međutim ako najbolje vrti Kodi itd mozda se i isplati.

 Ako trebas bas Kodi najbolja opcija, bolja i od Shielda ti je s912 sa 3gb RAM i gbit lan i na to stavis LibreELEC.

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ma dobro, nije to bas neka zivotna odluka, i tak i tak ces kupiti novi za godinu-dve :) Meni je ovo vec treci uredjaj...

Uzmi bilo koji od ovih par provjerenih u rangu do 500kn, neces pogrijesiti :)
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Poz,

Molim preporuku za box isključivo za gledanje filmova. Uvijeti da glatko vrti full Hd, mrežni ulaz i da ima ok daljinac.
Hvala unaprijed.
https://m.gearbest.com/tv-box-c_11262/
Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
perkoxcar kaže...
ferka kaže...
Ako trebas bas Kodi najbolja opcija, bolja i od Shielda ti je s912 sa 3gb RAM i gbit lan i na to stavis LibreELEC.

 Bil nam ukratko mogao objasniti kako da to napravimo.

14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
.
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 0:34 (R3nchi).
14 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dzevadic kaže...
perkoxcar kaže...
ferka kaže...
Ako trebas bas Kodi najbolja opcija, bolja i od Shielda ti je s912 sa 3gb RAM i gbit lan i na to stavis LibreELEC.

 Bil nam ukratko mogao objasniti kako da to napravimo.

Ovdje možeš polako sve proučiti.

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Stigao mi mi box nakon dva dana, dosta brzo, nikakvih davanja (gore u temi su detalji), super izgleda, daljinski je kul :)

Jedino se nisam stigao poigrati sa android tvom, na playstoreu su samo appovi prilagodjeni za android tv, nema browsera recimo ili google photos. Trebat ce rucno dodati koji apk.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Chaky kaže...

Psmtr, a bas narucio

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-Amlogic-S912-4K-TV-BOX-3GB-32GB-Black-389239.html

Trenutno se vrte i neki ekstra popusti pred 11.11. pa dobio jos 7$ popusta.

Naruceno 8.11. - poslano  12.11. - stiglo jucer!

Pretpostavljam da su ga ipak poslali malo prije.

 

Prvi dojam super, jer je osjetno tezi od Mecoola i drugih plasticnih sto imam. Daljinski ok, osjeti se sto stisces. HDMI djeluje isto ok. Mali bonus je vezica s čičkom.

Nisam ga upogonio, pa taj opis ostavljam za drugi dan.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Chaky kaže...
Chaky kaže...

Psmtr, a bas narucio

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-Amlogic-S912-4K-TV-BOX-3GB-32GB-Black-389239.html

Trenutno se vrte i neki ekstra popusti pred 11.11. pa dobio jos 7$ popusta.

Naruceno 8.11. - poslano  12.11. - stiglo jucer!

Pretpostavljam da su ga ipak poslali malo prije.

 

Prvi dojam super, jer je osjetno tezi od Mecoola i drugih plasticnih sto imam. Daljinski ok, osjeti se sto stisces. HDMI djeluje isto ok. Mali bonus je vezica s čičkom.

Nisam ga upogonio, pa taj opis ostavljam za drugi dan.

 Koliko te ukupno nakraju doslo?

16 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
pc_fan005 kaže...
Chaky kaže...
Chaky kaže...

Psmtr, a bas narucio

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-Amlogic-S912-4K-TV-BOX-3GB-32GB-Black-389239.html

Trenutno se vrte i neki ekstra popusti pred 11.11. pa dobio jos 7$ popusta.

Naruceno 8.11. - poslano  12.11. - stiglo jucer!

Pretpostavljam da su ga ipak poslali malo prije.

 

Prvi dojam super, jer je osjetno tezi od Mecoola i drugih plasticnih sto imam. Daljinski ok, osjeti se sto stisces. HDMI djeluje isto ok. Mali bonus je vezica s čičkom.

Nisam ga upogonio, pa taj opis ostavljam za drugi dan.

 Koliko te ukupno nakraju doslo?

70€ je box, 4€ postarina. Ali sam uhvatio neki popust za kod, pa me ukupno izaslo 67,90€

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Chaky kaže...
pc_fan005 kaže...
Chaky kaže...
Chaky kaže...

Psmtr, a bas narucio

https://www.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-Amlogic-S912-4K-TV-BOX-3GB-32GB-Black-389239.html

Trenutno se vrte i neki ekstra popusti pred 11.11. pa dobio jos 7$ popusta.

Naruceno 8.11. - poslano  12.11. - stiglo jucer!

Pretpostavljam da su ga ipak poslali malo prije.

 

Prvi dojam super, jer je osjetno tezi od Mecoola i drugih plasticnih sto imam. Daljinski ok, osjeti se sto stisces. HDMI djeluje isto ok. Mali bonus je vezica s čičkom.

Nisam ga upogonio, pa taj opis ostavljam za drugi dan.

 Koliko te ukupno nakraju doslo?

70€ je box, 4€ postarina. Ali sam uhvatio neki popust za kod, pa me ukupno izaslo 67,90€

 Da, bili su oni kodovi tada, cekam i ja sad neki kod pa da uzmem to ili vorke. Evo sad taj Box 80usd trenutno.

 

Ako tko ima koji kod ili slicno neka posalje preko PM.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 12:33 (pc_fan005).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice