Card sharing izdvojena tema

poruka: 963
|
čitano: 789.289
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Card sharing

Takvih ponuda je bilo po njuškalu za 2 naramka, sad nema nikoga... Pogodite zašto... Preporuka članova da ovo zaobiđu, nemojte nasjedati... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Card sharing

Ima besplatnih linija po netu, samo potražite. Istina traju jedan dan pa ponovno treba ubacivati, ali ako vam nije teško i ne gledate baš svaki dan a želite proči badavo, isplati se.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Card sharing
Pajdo je kupil Vu+ Solo2 i oce mami slozit da gleda nase kanale plus ORF, RTL, ono osnovne njemacke kanale.

Prvo i osnovno ne znam gdi i kak da unesem podatke sa kojek servera da vuce kljuceve. Ima netko sa VU+ da me uputi na neki tutorial kak dodat cccam listu i nekog dobrog providera koji ima hr, austrijske i njemacke kanale?
10 godina
offline
Card sharing

Javite se meni za cs.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Card sharing
NEW_MAN kaže...
Pajdo je kupil Vu+ Solo2 i oce mami slozit da gleda nase kanale plus ORF, RTL, ono osnovne njemacke kanale.

Prvo i osnovno ne znam gdi i kak da unesem podatke sa kojek servera da vuce kljuceve. Ima netko sa VU+ da me uputi na neki tutorial kak dodat cccam listu i nekog dobrog providera koji ima hr, austrijske i njemacke kanale?

 

Satelitski forum, tamo imas sve detaljno objasnjeno.

15 godina
online
Card sharing

Ako kome treba kvalitetni CS javite se na PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Card sharing

Pozdrav svima,gledam ponude za tv (max tv ,vip total.. ..)i skužil sam da nitko nema kompletnu ponudu ,znači max je ostao bez lige prvaka ,vip nema eurosporta,a ostale da ne spominjem,sad me zanima kakvo je stanje sa cs-om ? Što se konkretno od domače ponude da gledati?znači sk,liga prvaka,hbo,dokumentarci,filmovi.Ako netko ima za ponudit komplet reciver (npr vu+)i KVALITETAN cs nek mi javi

Ivooh1@net.hr ,tnx 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Vezano za satelitsku opremu i CS: molio bi neku strucnu osobu koja je tehnicki dobro upucena u sve to da mi objasni koja je sva oprema potrebna. Koristio bi mozda i na 2 tv-a u jednom domacinstvu sa odvojenim programima. Zanima me koja bi bila otprilike cijena za to sve uz nekakvu srednju solidnu opremu (ne losa niti preskupa) + CS. Moze i u inbox sve ili na e-mail: bila.glavica@gmail.com. Hvala. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
game789 kaže...

Vezano za satelitsku opremu i CS: molio bi neku strucnu osobu koja je tehnicki dobro upucena u sve to da mi objasni koja je sva oprema potrebna. Koristio bi mozda i na 2 tv-a u jednom domacinstvu sa odvojenim programima. Zanima me koja bi bila otprilike cijena za to sve uz nekakvu srednju solidnu opremu (ne losa niti preskupa) + CS. Moze i u inbox sve ili na e-mail: bila.glavica@gmail.com. Hvala. 

 Satelitski reciver, najbolje nesto poput dreambox 800 Hd, tanjur i lnb 2 komada,i internet ti treba 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

molio bi u pp prijedlog za kvalitetan cs.,nakon kraja mjeseca ostajem bez cs s kojim sam bio izuzetno zadovoljan, slika odlična(hd) puno kanal(imam motor na tanjuru),i najbitnije arene i sportklubovi odlicno rade..,tako da bi volio jos jedan takav ali za malo manje novaca..,mislio sam preci na iptv, a opremu prodati..,ali nikako da se naviknem na sliku na iptv( a probo sam ih metar na test liniji), pogotovo kad gledam sport, pogotovo nogomet prevelika mi to razlika u kvaliteti

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Card sharing

koliko otprilike kosta dobar cs

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 12:13 (Mojo32).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Moze se naci dobar za 40€, 6 mjeseci

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

Moze se naci dobar za 40€, 6 mjeseci

 Kod mene je 30 e.. :) 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
8 godina
offline
Card sharing

Već dugo nisam u tome a htio bih se ponovno aktivirati pa me zanima koji su programi ili paketi u igri,tj. gledljivi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
DubravkoB. kaže...

Već dugo nisam u tome a htio bih se ponovno aktivirati pa me zanima koji su programi ili paketi u igri,tj. gledljivi.

 Ima stvarno puno dostupnih paketa, reci sto te zanima da ne nabrajam sad sve...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
manipulator kaže...
CrossDeath kaže...

Moze se naci dobar za 40€, 6 mjeseci

 Kod mene je 30 e.. :) 

 Pitanje je imas li full maxtv, jer to jedino priznajem ;) :P

10 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
manipulator kaže...
CrossDeath kaže...

Moze se naci dobar za 40€, 6 mjeseci

 Kod mene je 30 e.. :) 

 Pitanje je imas li full maxtv, jer to jedino priznajem ;) :P

 Naravno da imam.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
8 godina
offline
Card sharing

Testirao sam linije od tebe i mogu samo rec da ti sky de malo steka, ostalo je ok.

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
cro_dragon kaže...

Narući preko ebay.de

OCTAGON SF4008, trenutno najbolji 4K rec. Razvaljuje i VU+.

Ja ga imam. Radi ko metak. Od restarta sustava pa ponovo do slike jedva 5 sekundi. Naručio u ponedjeljak, kod mene je bio u srijedu. Ostao sam šokiran.

 

Cijena sa dva tunera je 250 Eura. Ja sam sebi uzeo sa DVBS2X i DVBT2.

Ako hočeš sa full opremom (tri, četri tunera, hard diskovi sa 2TB ...) onda je oko 400 Eura.

Ali to je potpuno nepotrebno ako ga trebaš za CS.

Čak su se potrudili i sa daljinskim, stavili su mikro prekidaće. Jedino što malo to klikanje ide na živce kad gledaš TV po noći pa ti se ćini da je malo preglasno.

 

 

Slika prebolesna, naravno pod uvjet da je i TV UHD.

Ako nije nemaš koristi jer se ne može prikazati ta rezolucija na ekranu.

 

Ocjena od 1-10 je 11

 Kolko opće možeš gledati programa u 4K?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
cro_dragon kaže...

Narući preko ebay.de

OCTAGON SF4008, trenutno najbolji 4K rec. Razvaljuje i VU+.Ja ga imam. Radi ko metak. Od restarta sustava pa ponovo do slike jedva 5 sekundi. Naručio u ponedjeljak, kod mene je bio u srijedu. Ostao sam šokiran.

 

Cijena sa dva tunera je 250 Eura. Ja sam sebi uzeo sa DVBS2X i DVBT2.

Ako hočeš sa full opremom (tri, četri tunera, hard diskovi sa 2TB ...) onda je oko 400 Eura.

Ali to je potpuno nepotrebno ako ga trebaš za CS.

Čak su se potrudili i sa daljinskim, stavili su mikro prekidaće. Jedino što malo to klikanje ide na živce kad gledaš TV po noći pa ti se ćini da je malo preglasno.

 

 

Slika prebolesna, naravno pod uvjet da je i TV UHD.

Ako nije nemaš koristi jer se ne može prikazati ta rezolucija na ekranu.

 

Ocjena od 1-10 je 11

 

12 godina
offline
Re: Card sharing
Rašo kaže...

 Kolko opće možeš gledati programa u 4K?

 To i mene zanima. Počeli su blokati Fulhd kanale (npr englezi u fhd više uopće ne rade na cs). Sve me strah kak bude to s 4k.

 

Inače, da znam da ima dobrih kanala di mogu pratiti to kaj me zanima u 4k (najviše sport), dao bih tih 200e

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing

Google je dost dobra stvar...

 

http://en.kingofsat.net/ultrahd.php

12 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...

Google je dost dobra stvar...

 

http://en.kingofsat.net/ultrahd.php

 Ma lako za naći listu 4k kanala, gledal sam to već, pitanje dal rade na CS-u

Npr, znam da Sky UK ima prijenos nekih sportova u 4k (F1 npr), ali isto tak znam da to ne radi na CS-u pa od toga nema baš neke koristi za nas tu.

13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

Hmm nema druge nego sjesti i isprobati.. ali ne vjerujem da ce ih dosta raditi, nije bas 4k toliko rasprostranjen ovdje, tako da ovima koji daju linije nije bas u interesu nabavljati nove kartice..

Dokle god oni imaju svoje arene i sport klubove nece se zaliti

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Card sharing

ja baš odjavljujem maxtv pa bi probao cs ili iptv.

ima dosta prevara pa ako tko ima neku preporuku može na pm.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Card sharing
T.J.11 kaže...

Testirao sam linije od tebe i mogu samo rec da ti sky de malo steka, ostalo je ok.

 

 A ne znam sta da ti kazem prijatelju, nekima sky de radi super nekima malo steka.. Vecinom ljudi traze max tv paket full, to imam i tu nema greske, a cijenom sam ispod svih 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
manipulator kaže...
T.J.11 kaže...

Testirao sam linije od tebe i mogu samo rec da ti sky de malo steka, ostalo je ok.

 

 A ne znam sta da ti kazem prijatelju, nekima sky de radi super nekima malo steka.. Vecinom ljudi traze max tv paket full, to imam i tu nema greske, a cijenom sam ispod svih 

 

Prijatelj je testirao tvoje linije i rekao mi je da mu nisu radili svi kanali u maxtv, cini mi se da je bio jedan od onih novih kanala sto su se pojavili nedavno 

10 godina
offline
Card sharing

Nemoguće.. Koji nisu radili?? 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Card sharing
CrossDeath kaže...
manipulator kaže...
T.J.11 kaže...

Testirao sam linije od tebe i mogu samo rec da ti sky de malo steka, ostalo je ok.

 

 A ne znam sta da ti kazem prijatelju, nekima sky de radi super nekima malo steka.. Vecinom ljudi traze max tv paket full, to imam i tu nema greske, a cijenom sam ispod svih 

 

Prijatelj je testirao tvoje linije i rekao mi je da mu nisu radili svi kanali u maxtv, cini mi se da je bio jedan od onih novih kanala sto su se pojavili nedavno 

 Mislim da zbog načina kodiranja, neki kanali nekad ne rade, no nisam 100% siguran.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Card sharing
David87 kaže...
CrossDeath kaže...
manipulator kaže...
T.J.11 kaže...

Testirao sam linije od tebe i mogu samo rec da ti sky de malo steka, ostalo je ok.

 

 A ne znam sta da ti kazem prijatelju, nekima sky de radi super nekima malo steka.. Vecinom ljudi traze max tv paket full, to imam i tu nema greske, a cijenom sam ispod svih 

 

Prijatelj je testirao tvoje linije i rekao mi je da mu nisu radili svi kanali u maxtv, cini mi se da je bio jedan od onih novih kanala sto su se pojavili nedavno 

 Mislim da zbog načina kodiranja, neki kanali nekad ne rade, no nisam 100% siguran.

Ma da moguce, posto nije samo nagra nego dijele conax i mozda jos nesto... ali stvarno je tesko naci full max tv

Barem je prije bilo, mozda je sada lakse haha

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice