Digitalna televizija

poruka: 12
|
čitano: 5.855
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Digitalna televizija

Ey ljudi!!

 

Trebam informaciju!

Kupio sam novi Sony LCD televizor za 12000 kn! U njemu je ugrađena digitalna televizija!!

I sad imam još dva obična televizora koji mi idu na analogni signal!

Sad, ja sam negdje čuo, al neznam gdje, da se može kupiti nekvi uređaji koji bi mi se stavili na druge televizore u mojoj kući i da bi tada ti televizori mogli primati digitalne signale i da bi ja tada imao i na tim televizorima digitalnu televiziju!!!

 

Ako neko zna to, molim vas da mi objasnite što moram napraviti ili što moram kupiti, tj. da mi pomognete, hvala!!!

 

Pozdrav!!Smijeh

...Luka...
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Digitalna televizija

Nije ugrađena digitalna televizija nego digitalni tuneri (DVB-T).

 

Vama trebaju DVB-T uređaji, odnosno reciveri.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 18:43 (Buffer Overflow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Digitalna televizija

... Aha, e, hvala ti pokušat ću tako ...!!!!!

 

Pozzdrav!Osmijeh

...Luka...
15 godina
offline
Digitalna televizija

Što se tiče televizora s "klasičnim" načinom prijema, za gledanje DVB-T signala (tj. digitalne televizije) potreban je tzv. digitalni prijemnik. Trenutno najbolji (barem po meni) je najbolji Nytro Box 4001 T USB, jer ne samo da ima visokokvalitetan prijem navedene vrste slike, već ima USB utor što omogućuje gledanje filmova, slika, slušanje glazbe , SNIMANJE TV PROGRAMA i sve to s/na USB flash memoriju (ili USB HDD).

Cijena je cca. 250 KN, i, ako kupiš ovaj proizvod, nećeš požaliti. Namigiva

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Digitalna televizija

Imate ih u svakom dućanu s elektroničkim uređajima za nekih 200kn

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 18:46 (Buffer Overflow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Digitalna televizija

ok!! Tnx!

...Luka...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Digitalna televizija

 a može se naprimjer taj jedan spojiti na dva televizora??

...Luka...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Digitalna televizija
felonterx kaže...

Što se tiče televizora s "klasičnim" načinom prijema, za gledanje DVB-T signala (tj. digitalne televizije) potreban je tzv. digitalni prijemnik. Trenutno najbolji (barem po meni) je najbolji Nytro Box 4001 T USB, jer ne samo da ima visokokvalitetan prijem navedene vrste slike, već ima USB utor što omogućuje gledanje filmova, slika, slušanje glazbe , SNIMANJE TV PROGRAMA i sve to s/na USB flash memoriju (ili USB HDD).

Cijena je cca. 250 KN, i, ako kupiš ovaj proizvod, nećeš požaliti. Namigiva

gdje ima ovaj navedeni za kupit?

http://www.youtube.com/user/hoggar001
15 godina
offline
Digitalna televizija

Moguće je, ali nije toliko jednostavno izvedivo. Tako da u principu trebaš poštivati pravilo JEDAN TV - DODATNI DIGITALNI PRIJEMNIK.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Digitalna televizija
hogar strašni kaže...
felonterx kaže...

Što se tiče televizora s "klasičnim" načinom prijema, za gledanje DVB-T signala (tj. digitalne televizije) potreban je tzv. digitalni prijemnik. Trenutno najbolji (barem po meni) je najbolji Nytro Box 4001 T USB, jer ne samo da ima visokokvalitetan prijem navedene vrste slike, već ima USB utor što omogućuje gledanje filmova, slika, slušanje glazbe , SNIMANJE TV PROGRAMA i sve to s/na USB flash memoriju (ili USB HDD).

Cijena je cca. 250 KN, i, ako kupiš ovaj proizvod, nećeš požaliti. Namigiva

gdje ima ovaj navedeni za kupit?

 Ima u relativno svim solidno tehnički opremljenim trgovinama tehničkom robom (što ne uključuje Computer-Shopove).

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
protjeran
offline
Digitalna televizija

Nytro Box je odličan. Osmijeh

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Digitalna televizija
Lukman kaže...

  a može se naprimjer taj jedan spojiti na dva televizora??

  Može, ali računaj da ćeš na većim udaljenostima imati degradaciju kvalitete slike te ćeš imati isti program na oba TV-a jer na tom uređaju biraš kanale, a ne na TV-u.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice